Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Album Mk - ZYCZENIA
#1
http://www.guyfletcher.co.uk/main.htm

Rok 2007 zapowiada się ciekawie...

a przy okazji WESOŁYCH ŒWIĽT wszystkim.
Lord, I'm just a rolling stone
Rock my soul I wanna go home
Odpowiedz
#2
Œwietne wieœci na œwięta Hillbilly !!



Życzę wszystkim Zdrowych, Wesołych i Spędzonych W Gronie Najbliższych Œwišt Bożego Narodzenia



A przy ubieraniu choinki pamiętajcie o płycie " The Ragpicker's Dream "

Dla wszystkich fanów prezent od twórców strony http://www.mknopfler.com:

Merry Christmas and Happy New Year!!!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#3
Ja tez sie dolaczam i zycze Wam wszystkim pieknych, rodzinnych Swiat!!!
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#4
... My zas sami
z piosneczkami
za wami pospieszymy,
a tak Tego
Malenkiego
niech wszyscy zobaczymy:
Jak ubogo narodzony,
placze w stajni polozony,
wiec Go dzis ucieszymy...


radosci markowego koledowania na tegoroczne swieta Uśmiech
zyczy anka

p.s.
znowu nie mam choinki :mellow:
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#5
Tak 2007 będzie bardzo ważny. Pewnie jesień ale już na samš myœl serducho bije mocniej Oczko Maćku u mnie kiedy jadę do domu rodzinnego The Ragpicker's Dream zawsze rozbrzmiewa i to obowišzkowo w kuchni Oczko Ania kiedy nie jadę do domu rodzinnego (a bywało i tak) to też nie mam choinki Oczko


MERRY CHRISTMAS AND HAPPY DAYS
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#6
Korzystajšc z okazji życzę wszystkim Forumowiczom zdrowych i pogodnych Œwišt Bożego Narodzenia, spędzonych, jeœli to tylko możliwe, przy Markowej muzyce.
Odpowiedz
#7
Dziękujšc za powyższe życzenia, składam Wam Forumowiczki i Forumowicze swoje:


WIELKICH wzruszeń z małych rzeczy Uśmiech

Spokojnych i pełnych dobroci Œwišt Bożego Narodzenia!

Oczko
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#8
Spokojnych Œwišt Bożego Narodzenia,duzo prezentów pod choinka, wielkiego leniuchowania, szalonego Sylwestra, wspaniałego Nowego Roku, dużo uœmiechu i radoœci, nie zważania na uciekajšcy czas tylko życia danš chwilš i wykorzystywania jej w pełni, siły i wytrwałoœci w dšżeniu do celu, sukcesów w szkołach i pracach, miłoœci, oraz przyjemnoœci i aby te Œwięta uskrzydliły Was, a gdy kiedyœ przyjdš dni gdy staniecie się upadłymi aniołami, życzę aby wtedy koło Was pojawił się przyjaciel, który pomoże Wam znów wznieœć się w górę ponad to wszystko co przyziemne. Wesołych Œwišt, kochani!
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#9
Życzę Wam wszystkiego dobrego
szczęœcia i miłoœci
Fajnie być z Wami
Mam nadzieję że w przyszłym roku spotkamy się na koncercie Marka
i oczywiœcie na zlocie Uśmiech
PS. Aniu - choinka dla Ciebie, nie możesz zostać na œwięta bez drzewka.
Uśmiech
choinka dla Ani
Odpowiedz
#10
ania dziekuje pieknie Uśmiech
wlasnie takie czerwone bombki lubi najbardziej Wywracanie oczami Oczko
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#11
Merry Christmas Everyone - Shakin Stevens Uśmiech
http://www.rogepost.com/dn/1kk3
I've got a right to go to work but there's no work here to be found
------------------------
szefu Uśmiech
Odpowiedz
#12
Wszystkim życzę zdrowych i pogodnych Œwišt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i dziecięcej radoœci. Uśmiech
Odpowiedz
#13
Jak obyczaj stary każe,
Według ojców naszych wierzeń.
Pragnę złożyć Wam życzenia,
W dniu Bożego Narodzenia.
Życzę zdrowia, szczęœcia, pomyœlnoœci i tego wszystkiego, Co się Wam wymarzy
Odpowiedz
#14
A ja własnie słucham Marka od 2 h...

œwištecznie, spokojnie, miło, deragpikersowo Oczko przede wszystkim!
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#15
Witam

Mam nadzieję, że zdšżę z życzeniami. Jak najlepszych, zdrowych, rodzinnych, spokojnych, pogodnych (stan ducha) Œwišt Bożego Narodzenia. A przy ich okazji wszelkiej pomyœlnoœci.

Jeœli chodzi o nowš płytę to ja chętnie zakupiłbym zebrane na jednym kršżku, utwory dodawane do maxi singli. Takie kawałki jak Camerado powinny być dostępna dla każdego. Myœlę, że z zawartoœci pseudo bootlega "B-sides" powstałby piękny i dobrze sprzedajšcy się album.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#16
Œwięta, Œwięta,Œwięta.......
Od dwóch dni Telewizja Polska obdarowauje mnie kolędami w wykonaniu polskich gwiazd i gwiazdeczek. Zastanawiam się, czy nasze wschodzšce gwiazdeczki już dawno nie przerosły umiejętnoœciami nasze mega-rodzime gwiazdy. Chodzi mi o program Elżbiety Skrętowskiej(to ta od Szansy na Sukces) , która zaprosiła plejadę mlodych ludzi , występujšcych ongiœ w jej programie. A młodzież mamy wybitnie zdolnš. Kolędy w ich wykonaniu to powiew pomysłowoœci w aranżacji utworu. Œwietne umiejętnoœci wokalne, i to niesamowite parcie na œpiewanie.
Panownie i Panie od polskiego Show-biznesu pozwólcie już naszym "Mega-Gwiazdom" pójœć na emeryturę. Mamy juz dosyć rozszyfrowywania czy implanty Krzysztofa Krawczyka robione były w Klinice w Los Angeles czy tudzież nasz gwiazdor posłużył się doœwiadczeniem prof.Podgórskiego z Państwowej Kliniki Stomatologicznej Warszawa- Ochota. Nie da sie ukryć że K.Krawczyk obfitš wigilię sporzył już przed nagraniem programu, bo bekanie i odbijanie wychodziło mu, w jego nazwijmy to œpiewie, najlepiej.
Zacznijmy może w końcu chodzić do sieci restauracji Ryszarda Rynkowskiego, w celu doprowadzenia ich do osišgania zysku, co być może spowoduję, że nasz artysta ograniczy dorabianie œpiewem w Państwowej Telewizji.
Maryla - za kogo Ty znowuż wyszłaœ za mšż, iż ten ktoœ znowu załatwił Ci występy i program w telewizji(chyba musiał nieżle zapłacić). Społeczeństwo nie nabierze sie już na odczytanie nutek kolęd z zeszytu ucznia pierwszej klasy Podstawowej Szkoły Muzycznej.
Wasze recitale i prezentacje to totalne wyjałowienie pomysłów na zrobienie czegoœ!!!!!!!!!!!!!!
No właœnie, ale o co mi właœciwie chodzi???????
A no o to, żeby nasi producenci telewizyjni dopuœcili wreszcie ludzi z naturalnymi ,swoimi zębami i œwieżym oddechem z ust, choc zapewne chodzi mi tu o powiew œwieżoœci aranżacji muzycznej. W takich własnie młodych ludziach jakich zaprezentowała Skrętowska jest to coœ...... posiadajš œwietny potecjał i warsztat muzyczny i niestety nie mogš być wypromowani. Starzy wyjadacze naszej estrady zapuœcili korzenie zbyt mocno i maja niesamowite parcie na szkło, i nie mozna ich wyrwać jak chwast - więdnšcy zresztš.

A jak to sie ma do Forum MK?
A no ni jak, ale sš Œwięta i tak mnie jakoœ zebrało.
WESOŁYCH ŒWIAT
We are the sultans of swing...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Życzenia świąteczne MARTINEZ 15 22,080 24.12.2007, 19:03
Ostatni post: AdamM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości