Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po Koncercie We Wrocławiu - Wrażenia
Szkoda, że Mark wyciął solówkę w połowie TR przed wejściem fortepianu-ale to już było na trasie OES gdy przejął to solo klarnet Chrisa White, a Mark zmienił National na Pensę dopiero w po fortepianowym wejściu Alana Clarka. Mi jedynie brakuje więcej gitary Richarda, coś takiego jak w 1991-1992 roku Phil Palmer w Two Young Lovers czy MFN.
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
A ja już ciekaw jestem jak będzie wyglądał koncert za dwa lata i ile koszulek (proponuję kolor żółty - bo jeszcze lepiej rzuca się w oczy) trzeba będzie zrobić?
Odpowiedz
Oprawa wizualna w tym roku bardziej skromna> To niesamowite wrażenie National Steel podczas KTGC Tour to było coś> Z ekranem też fajny pomysł ale wydaje mi sie że coś tam chyba nie zagrało może z cztery razy zobaczyllismy obrazki na ekranie a raz perkusistę> Można to było bardziej dopieścić>
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Nie żartuj z tym dopieszczeniem. Też mam nadzieję, że były jakieś problemy techniczne. Bo jeśli zobaczyliśmy to co miało być w 100%, to było to "dire straits" jak na widowisko tej rangi.
Odpowiedz
Dla mnie nie było to dopieszczone i ekran w moim odczuciu po prostu był niewykorzystany co na pewno bardzo by pomogło ludziom z dalszych pozycji Hali Stulecia. Jeśli TWoje wrażenia były zgoła inne to mogę Ci tylko pogratulować małych wymagańUśmiech

Aha i troche nie rozumiem o co chodzi z DS i dlaczego w cudzysłowiu>
Odpowiedz
Obawiam sie jednak ze skromne wykorzystanie ekranu nie bylo spowodowane problemami technicznymi. O ile mnie pamiec nie myli w Royal Albert Hall sytuacja byla identyczna. Obraz na ekranie byl widoczny moze lacznie przez kilka max. kilkanascie minut w ciagu calego koncertu...
I faktycznie szkoda, ze ekran (najprawdopodobniej na calej trasie) jest wykorzystywany w tak malym zakresie...
Odpowiedz
słucham po raz miliard pierwszy nagrnia koncertu, łezka się w oku kręci gdy słychać w 7:21 Pipera gromkie 'Marek! Marek!'. Gdzie jesteście teraz, towarzysze broni spod sceny? Uśmiech
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
Jestem i melduję sięUśmiech Piper to wielkie chwile tego koncertu> Od tygodnia płyty z zapisem tego wieczoru noszę ze sobą>
Odpowiedz
dużo osób umieściło tu już zdjęcia ale czy ktoś z Wrocławia (albo też innych miast) zauważył takie oto plakaty na dzień po koncercie?
http://yfrog.com/0udsc00278aj

http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzebo...Zlote.html
Odpowiedz
Wiedziałem, że na ciebie Robson można liczyć Duży uśmiech Od jakiego tygodnia, jak nie minął jeszcze tydzień od koncertu Oczko Cofnąłbym się o ten tydzień, żeby zamiast piątkowego wieczoru przeżyć Piątkowy Wieczór. Piękną rzeczą było to, że pod sceną gdzie się nie obejrzałem tam twarze z forum.

Plakaty widzieliśmy z tramwaju na przystankach Oczko
Odpowiedz
filipk91 napisał(a):słucham po raz miliard pierwszy nagrnia koncertu, łezka się w oku kręci gdy słychać w 7:21 Pipera gromkie 'Marek! Marek!'. Gdzie jesteście teraz, towarzysze broni spod sceny? Uśmiech

Jestesmy, jestesmy Filip. Caly czas przezywam ciagle zywe emocje, tak jakby koncert sie jeszcze nie skonczyl...
Odpowiedz
communique napisał(a):dużo osób umieściło tu już zdjęcia ale czy ktoś z Wrocławia (albo też innych miast) zauważył takie oto plakaty na dzień po koncercie?
http://yfrog.com/0udsc00278aj

http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzebo...Zlote.html

Ja nie widzialem, ale to bardzo mily akcent...
Odpowiedz
Robson napisał(a):Gdzie tam bylo słychać. Instrumenty wspaniale mówie wyłącznie o wokalu. Całego koncertu nie chciałbym w takich warunkach ale emocje nie pozwoliły usiedzieć w miejscuUśmiech

Ja właśnie w tych warunkach przesiedziałem cały występ. Dlatego pod względem jakości dźwięku Wrocław umieszczam na najniższym szczeblu drabiny z obejrzanymi koncertami MK (i DS). Natomiast jeśli chodzi o odległość od Marka, to Hala Stulecia jest niekwestionowanym numero uno. W Toronto w 2006 wprawdzie też stałem pod sceną, ale była nieco wyższa. Oczko

Robson napisał(a):Wryła mi sie w pamieć też taka chwila kiedy byliśmy już pod sceną i obok mnie piekna dziewczyna na wózku inwalidzkim ktore bardzo zależało zobaczyć MK> Szybko zrbiliśmy miejsce aby mogla być najbliżej> Mark też ją dostrzegł>

Owa dama siedziała na prawo ode mnie.

Robson napisał(a):NIe wiem nie jestem gitarzystą ale nie rozumiem tego. Nigdy bym nie pomyślał że Mark może dawać jakąś ściemę. Dla mnie to 100% artysta i na koncercie daje z siebie wszystko>

Robson, wstań z kolan od czasu do czasu. Oczko
Odpowiedz
Ale pedał głośności to nie jest oszustwo, ludzie! On wycisza gitarę, może sobie coś brzdąka, ale tego nie słychać, to nie jest tak, że idzie z playbacku Duży uśmiech Nie ścinajmy go od razu.
Odpowiedz
Kurcze, nigdzie nie widziałem takiego bilbordu.
Odpowiedz
Pierre napisał(a):...Jedynie twierdzę, że smuci od jakiegoś czasu i nic nowego nie wymyśla...

Troszku "smuci", to fakt, ale... czy nie jest przypadkiem tak, przewrotnie, że Mark idzie cały czas do przodu - pomalutku i 'swoim tempem" Uśmiech a my byśmy chcieli żeby nagrał kolejną "Golden heart", kolejną "Sailing..." i grał na koncertach jak za czasów Alchemii ??? Oczko
Odpowiedz
communique napisał(a):http://zloteprzeboje.tuba.pl/zloteprzebo...Zlote.html

No, z tym wyjątkowym sentymentem akurat do naszego kraju, to chyba ciuteńke popłynęli... UśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz
Steeven napisał(a):No, z tym wyjątkowym sentymentem akurat do naszego kraju, to chyba ciuteńke popłynęli... UśmiechUśmiechUśmiech

Posailowali Oczko Ale może coś w tym jest, nasza publiczność daje radęDuży uśmiech
Odpowiedz
jesli chodzi o ekran, jest on widoczny tylko kilka razy w czasie koncertu R&J (koniec) SoS BinA i na koniec PttE. Fakt mogliby wykorzystac ekran bardziej ale... tak nie robia. Nie ma roznicy czy Polska czy Niemcy wszedzie jest tak samo.
Odpowiedz
"Robson, wstań z kolan od czasu do czasu"

Dobrze mi w tej pozycjiUśmiech
Odpowiedz