Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GET LUCKY TOUR
masz rację filipk91, ale z drugiej strony ciekaw jestem co było przyczyną: brak klimatyzacji, za śłabo klaskali, czy może pośpiech na kolejny koncert?
Odpowiedz
Skoro wypadło już Sailing to Philadelphia to od początku musieli wiedzieć że koncert będzie krótszy Uśmiech
Odpowiedz
Setlista jest ustalona z góry, jeżeli zmiana obejmuje coś poza bisami to jest to wiadome dla członków zespołu od początku. No chyba, że Mark powie ewidentnie kolegom 'do dupy tutaj, chodźcie, walniemy sobie piwko przed Piperem i spadamy z tej wiochy'. A o to go raczej nie podejrzewam
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
oj nie wiem nie wiem
Odpowiedz
Ale czego nie wiesz?

A może po prostu tego dnia mieli ochotę tylko na 13 kawałków i tyle w tym temacie. filipk91 to nie te kategorie. Myslisz za bardzo po polskuUśmiech

Sprawdziłem. Tego dnia to był Lucca Summer Festival i może mieli ograniczenia czasowe.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Tak czy owak, koncert bez STP się nie liczy. Oczko
Odpowiedz
PerugiaUśmiech
1. Border Reiver
2. What It Is
3. Sailing to Philadelphia
4. Coyote
5. Hill farmer`s blues
6. Romeo & Juliet
7. Sultans of swing
8. Done with Bonaparte
9. Marbletown
10. Speedway at Nazareth
11. Telegraph road
12. Brothers in arms
13. So far away
14. Piper to the end

Chyba chlopaki dostali zadyszkíUśmiech
Odpowiedz
Dziś koncert w Rzymie o którym po cichu myślałem bo w tym roku udało mi się być w tym cudownym Wiecznym Mieście i nawet miałem już obczajoną drogę do Cavea Auditorium. Jednak górnolotne plany to były mrzonki i tym sposobem tylko jeden koncert GLTOUR>
Odpowiedz
mirek napisał(a):PerugiaUśmiech
1. Border Reiver
2. What It Is
4. Coyote
5. Hill farmer`s blues
6. Romeo & Juliet
7. Sultans of swing
8. Done with Bonaparte
9. Marbletown
10. Speedway at Nazareth
11. Telegraph road
12. Brothers in arms
13. So far away
14. Piper to the end

Chyba chlopaki dostali zadyszkíUśmiech

A w jakich pieknych okolicznościachUśmiech

http://www.guyfletcher.co.uk/images/cms/...aVenue.jpg
Odpowiedz
Może nasz znajomy włoch , którego poznalismy w RAH, w Londynie napisze coś o tym koncercie. Eros (Ramozotti) prosimy o relację
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
Zaraz napisze cos na wloskim forum, by sie podzielili wazeniami z koncert u nas po angielsku. Ale oni napewno teraz sa w rzymi i sluchaja sultans of swingUśmiech
Odpowiedz
Na forum wloskim pisza ze koncert w Lucca byl lepszy niz w padwie mimo ze bylo mniej utworow. w Padwie Mark cierpial z powodu upalu. Czytam teraz ich opinie, jak znajde cos ciekawego napisze tutaj.

come al solito MAtt Rollings manco si gira a guardare chi gli chiede una foto o un autografo.... a me è successo 3 volte su 3..... che Stronzo!!!!

jak zawsze matt Rollings obraca sie kto go prosi o zdjecie i foto .. mi sie to zdarzylo trzy razy jaki.... nie ebde pisale bo niecenzuralneUśmiech

Grazie allo Zio Dieki wujkowi
Wujek tak nazywaja Marka fani z WlochUśmiech
Odpowiedz
bellissimo concerto..davvero sono rimasto sorpreso. Mark ha suonato benissimo e cantato bene nonostante si sia notato (chi era nelle prime file lo potrà confermare) che non sta benissimo. Forse fare 80 concerti in cosi' poco tempo non lo aiuta di certo..e poi c'è da considerare il caldo..perchè ieri l'afa era tanta..
Sono rimasto sorpreso dalle canzoni meno famose..coyote è veramente bella..e boh..Marbletown con il suo finale...se dovessi usare un aggettivo direi sublime. Mi fermo anche io per non rovinare la festa a chi deve ancora andarlo a vedere.
Un appunto sulla chiavetta: Molto carina l'idea e si sente molto bene. Conviene andarla a prenotare prima per evitare la fila dopo il concerto. In quello di Piazzola ci sono già le prime 8 e le altre le scarichi il giorno dopo con un codice che si trova dentro il cofanetto.

koncert przepiekny. naprawde zostalem zaskoczony. Mark gral pieknie i spiewal dobrze (choc kto byl w pierwszych rzedach zauwazyl ze nie czuje sie dobrze) Napewno granie 80 koncertow nie pomaga mu bardzo, a jest jeszcze do zauwazenia upal. Zostalem zaskoczony przez piosenki mniej znane Coyot -jest naprawde piekna i Koncowka marbletown, jesli bym chcial uzyc okreslenia delikatna. Nie ebde wiecej pisal by nie zniszczyc swieta tym , ktorzy wybiora sie jeszcze na koncert.

Pozniej info o usb. warto... tyle mojego tlumaczeniaUśmiech
Odpowiedz
Super dzięki Mirku. Proszę więcejUśmiech A więc jednak upał> Tak warto podkreślić że warunki głosowe Mark ma świetne> W moim odczuciu śpiewa jeszcze lepiiej i słychać tę Knopflerową chrypkę za którą kilka osób tęskni. Nie wiem jeszcze czy to z wysiłku i przemęczenia czy ona po prostu powracaUśmiech
Odpowiedz
Witam

Guy Fletacher został zasypany pytaniami o 13 utworów w Lucca. Odpowiedz byla taka, że korki w powietrzu spowodowaly taka sytuacje. Na ile to prawda? Bo potem zagrali 14 kawałków, prawda?
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
Pojawia się też pytanie dlaczego "Remembrance Day" nie ma w setliście. I jak zwykle dr FLetch za bardzo nie rozwija tematu a tylko lakonicznie odpowiada: nie wie po prostu spadłoUśmiech
Odpowiedz
Rzym:
1. Border Reiver
2. What It is
4. Coyote
5. Prairie Wedding
6. Hill Farmer's Blues
7. Romeo & Juliet
8. Sultans of Swing
9. Done With Bonaparte
10. Marbletown
11. Speedway At Nazareth
12. Telegraph Road
13. Brothers in Arms
14. So Far Away
15. Piper to the End
Odpowiedz
No to gdybym był na tym koncercie przeżyłbym to jeszcze raz tylko w południowych temperaturachUśmiech No nic nastawiam Wrocław po raz już nie wiem któryUśmiech
Odpowiedz
Juz w sobote koncert w Würzburgu jak sie cieszeUśmiech
w jakich okolicznosciach flory i faunyUśmiech
Sami zobaczcie

Załączone pliki
.jpg   350px-Marienberg_wuerzburg.jpg (Rozmiar: 25.25 KB / Pobrań: 18)
.jpg   800px-Festung-Marienberg_1409_10_11.jpg (Rozmiar: 87.06 KB / Pobrań: 13)
Odpowiedz
Bardzo malowniczy pejzaż i na pewno nie mam skojarzeń z XXI W.Uśmiech To jest 11 koncert w Niemczech.
Odpowiedz