Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Berlin, 29/10/2011-ekipa z Polski meldować się!
final countdown: 9
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Waldek

ODEZWIJ SIĘ DO MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A long time ago came a man on a track...
Waldek ma jeden z cyklicznych "Zaginionych w Akcji" Oczko Pojawi sie znienacka Oczko
and it's your face I'm looking for on every street...
8 dni zostało !

Czy mamy już plan działania jeśli chodzi o zwiedzanie Berlina i koszty z tym związane ?

[Obrazek: macsa.gif]
Kierownik wycieczki, Andrzej, na pewno napisze nam w weekend informacje Uśmiech
and it's your face I'm looking for on every street...
macsa napisał(a):Czy mamy już plan działania jeśli chodzi o zwiedzanie Berlina i koszty z tym związane ?


Właśnie Maćku, ale trzeba zacząć od początku. Pytanie do ekipy wrocławskiej:
kto o której godzinie może się pojawić we Wrocku? Musimy ustalić godzinę wyjazdu

Final Countdown - 6
Raingod napisał(a):Waldek ma jeden z cyklicznych "Zaginionych w Akcji" Oczko Pojawi sie znienacka Oczko

Oczko
Pojawił się i już oczekuje w blokach na piątkowy wyjazd.
Planujemy być w Słubicach godz.18-19
Do zobaczenia.

ps.
Andrzej- a od której strony ten komitet powitalny?Duży uśmiech
Jest Waldek, kamien z serca, Uśmiech
Orientujecie się może czy trzeba wykupić jakieś winiety na niemieckie drogi?
Can't get no antidote for blues...
Nic nie trzeba wjezdzasz i jedziesz Uśmiech wniemiecki krajUśmiech
No to gicior, dziki za info Uśmiech
Can't get no antidote for blues...
Gdyby ktoś potrzebował podwózkę to w sobotę do berlina wyjeżdżam z zielonej góry, 2 osoby mogę zabrać...
Can't get no antidote for blues...
Witam Was i przepraszam, że zakłócę tu fascynacje trasa koncertową , ale i my musimy przejść do meritum wszystkich spraw organizacyjnych związanych z naszym wyjazdem.
Padła propozycja , azeby ze Słubic wyjechac w miarę wczesnie i przy okazji zwiedzic trochę Berlin. Musielibyście wtedy wszyscy przyjechac do Slubic tak maksymalnie do godz. 10 ,azeby zameldowac sie w hotelu i okolo poludnia wyjechac do Berlina. Problem polega na tym , ze bilety sa tzw zbiorowe i wystarczy tylko ze jedna osoba nie dojedzie na czas i wszyscy jestesmy uziemnieni. Bilety upowazniaja nas do jazdy wszystkimi pociagami i metrem w Berlinie. Myślę ze sporo tez zależy od pogody , bo niestety robi sie juz coraz chłodniej. Pociag jedzie bezposrednio na Aleksanderplatz , czyli pod wieżę widokową(wjazd 10 eur). Przystanek dalej jest Berlin Hauptbahnhof z Reichstagiem do zwiedzenia. Kolejny przystanek to słynny Kudamm, czyli pierwsze reakcje ujrzenia przez polaków Zachodu w czasach żelaznej kurtyny i spojrzenie teraz po latach drugim okiem. Jest jeszcze Pergamon Museum , gdzie można zobaczyc jak Niemcy za czasów wojny ograbili z dobr kultury Greckie Koloseum i w sprytny sposób przenoszą nas do czasow tamtej epoki. Jest naturalnie jeszcze museum ucieczek , ktore relacjonuje w jaki sposób niemcy z NRD przeskakiwali mur , ktory znany jest bardziej niż mur chiński. Na zakupki i browarki mysle ze tez znalazla by sie chwila. Na miejsceu w Slubicach, są kantory do wymiany euro po najbardziej korzystnych kursach, wiec nie bawcie sie w banki w swoich miejscowosciach bo na miejscu wszystko zalatwicie. Jesli chcielibysmy zwiedzic troche mniej mozna wyjechac okolo 15 i tez cos tam damy rade obejrzec. Wersja druga.
Na miejscu przedstawiciel naszego "Markowego Konsulatu" Gasper powita nas i zapewne oprowadzi po tych miejscach. No to poddaje temat do dyskusji
We are the sultans of swing...
Pięknie. Wczoraj rozmawiałem z Maćkiem czyli ekipa wrocławska powinna zdążyć na czas. Mnie zabiera Wacek o czym jeszcze nie wieUśmiech i z samego rana grzejemy do Wrocka a potem kompas przestawiamy na Slubice.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Porażyn (3 osoby) zameldują się w Słubicach ok. 10.00 wobec tego.
„ten sławny koncert DS z Bazylei” … „zdarlem te tasme do czarno-bialosci....”
Robson napisał(a):Pięknie. Wczoraj rozmawiałem z Maćkiem czyli ekipa wrocławska powinna zdąrzyć na czas. Mnie zabiera Wacek o czym jeszcze nie wieUśmiech i z samego rana grzejemy do Wrocka a potem kompas przestawiamy na Slubice.

Aby być na 10 w Słubicach musimy ok 7 rano wyjechać z Wrocka. Czy zdążycie? I jak tam Jelenia Góra, odezwijcie się.
Myślę że godzina 6 będzie bardziej odpowiednia - to będzie czas wyjazdów przed Świętem Zmarłych. Jelenia śpi we Wroclawiu więc zajedzie na umówioną godzinę bez problemu, Opole zabiera Wacek po drodze, a ja zgarnę Darco... Pozostaje jeszcze kwestia gdzie najwygodniej się spotkać - Wacek musi zostawić swoja furkę w bardzo bezpiecznym miejscu.

[Obrazek: macsa.gif]
macsa napisał(a):Myślę że godzina 6 będzie bardziej odpowiednia - to będzie czas wyjazdów przed Świętem Zmarłych. Jelenia śpi we Wroclawiu więc zajedzie na umówioną godzinę bez problemu, Opole zabiera Wacek po drodze, a ja zgarnę Darco... Pozostaje jeszcze kwestia gdzie najwygodniej się spotkać - Wacek musi zostawić swoja furkę w bardzo bezpiecznym miejscu.

Grabiszyńska róg Pereca koło postoju TAXI. Zostawiłeś w czasie zlotu krakowskiego i autko było całe
jakby ko zapomniał to C Z T E R Y !!
No to mamy ustalone Uśmiech

[Obrazek: macsa.gif]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  10, 11 lipca Kraków, Gdańsk Robson 3 9,526 15.07.2019, 18:47
Ostatni post: MARTINEZ
  John Illsley - Berlin Dominik Wesolowski 0 10,818 27.02.2018, 23:43
Ostatni post: Dominik Wesolowski
  Zamawianie Koszulek 2011 Raingod 108 174,125 21.10.2011, 13:10
Ostatni post: Andrzej
  Clark/White/Palmer - RAH Londyn, maj 2011 wAcEk 31 63,433 20.05.2011, 21:05
Ostatni post: Ania_M
  Wydarzyło się wczoraj... Robson 6 16,368 23.11.2008, 15:03
Ostatni post: Ania_M
  Berlin Zdobyty! ptysia 71 110,468 12.08.2005, 22:47
Ostatni post: kuba87
  Berlin Koncert Andrzej 88 119,507 09.06.2005, 00:55
Ostatni post: Andrzej
  Berlin ekipa 2015 mirek 0 7,079 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości