Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bootlegi
BET, przetestuj też bootlega "Ticket To Heaven". Zawartość ta sama (Bazylea), ale jakość, moim zdaniem, lepsza.
Odpowiedz
Dzieki Olaph, TtH to chyba wlasnie kopia Bazylei ktora mialem, teraz mam tez ETour i w sumie mi styknie; szkoda e nie ma takiej jakosci np wystepu z Dallas z Planet of New Orleans i Setting Me Up Smutny
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
Na mini wieży albo komputerowych głośnikach na 3+ nie będziesz słyszał różnicy między flac a mp3 z br nawet 128.
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
A jakies propozycje co do trasy STP? Mam Hamburg, Warszawe i Nimes oraz STP Tour Compilation. W ogole trasa swietna a mam wrazenie ze malo sie o niej mowi. Od razu zastrzegam, ze interesuja mnie tylko soundboardy - nagran z widowni jest od groma ale wiekszosci ciezko sie slucha.

Probowalem sam sie zdecydowac czy Ticket to Heaven>ETour, i chyba jednak tak. Dzwiek jest bardziej 'wysuniety', co lubie, szczegolnie kiedy slucham w podrozy z odtwarzacza mp3. Tym samym tak Olaph jak i Pablo - dziekuje raz jeszcze za naprowadzenie Uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
Bet

Jeśli trasa STP to tylko LuccaUśmiech
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
Czemu tylko? Jakosc, setlista? Jest na jakims koncercie Baloney Again? Aha i jeszcze jedno pyt - czy koncerty w Shepherd's Bush Empire i Balieaux z 2002 to pojedyncze eventy czy czesc czegos wiekszego? Bo to super sprawa jest! Uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
Ja polecam Hamburg - według mnie to najlepiej brzmiący koncert z trasy STP.
Odpowiedz
Lucca jest świetna ale podobnie jak aaadam zwracam uwagę na Hamburg 6 dni po koncercie w Warszawie. Brzmi rewelacyjnie. BET niestety "Baloney Again" na dużej trasie nie ujrzał światła dziennego ale np. podczas sławnego koncertu w Boothbay Harbour 20 września 2006 roku Mark zgotował publicznosci miłą niespodzianke i "Baloney Again" w repertuarze wieczoru. Bez perkusji jak pozostałe 17 utworów. To był jeden z takich koncertów na którym marzy mi się byćUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Tak tak, i Hamburg i Boothbay sa w mojej kolekcji, chodzilo mi konkretnie o realizacje tego utworu na trasie STP. Zagrali tez w 2002 wlasnie chocby w Shepherd's Bush Empire i przegenialnie to zabrzmialo.
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
A mówisz o tym koncercie Mark Knopfler and Friends. To tak faktycznie. 23, 24 i wlaśnie 25 lipca "Baloney Again" Wśrod gosci Jimmy Nail w trzech utworach.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2600758

Moim zdaniem najlepszy jest koncert z Los Angeles (Prairie Wedding z Bonnie Raitt!)

Jeśli chodzi o Baloney to koncert z Helsinek (niestety nie z konsolety) lub - http://www.markknopflermusic.com/2009/06...-2000.html.
Odpowiedz
O tak, właśnie przesłuchałem 1 CD z Los Angeles z 2001 roku i podzielam wszystkie zachwyty!!!
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
Czy ma ktoś koncert na dvd Basel`92 z dźwiękiem DTS, wiem że taki istnieje i jest na stronie Zetti Productions ?
tea
Odpowiedz
Nie było jeszcze nic z pierwszej trasy DS...

Dire Straits
Stadsschouwburg, Rotterdam, Holland
19th October 1978
Soundboard

Tracks:


1. Down to the waterline
2. Six blade knife
3. Once upon a time in the west
4. Lady writer
5. Water of love
6. In the gallery
7. What's the matter baby
8. Lions
9. Sultans of swing
10. Wild west end
11. Eastbound train

Bardzo dobrze nagrany bootleg z pierwszej trasy DS wydany na tłoczonym nośniku CD pod nazwą "Rotterdam 1978". Dwa nowe utwory "Once upon a time in the west" oraz "Lady writer" zostały zagrane rok przed oficjalnym ich wydaniem na płycie "Communiqué". Na uwagę zasługuje także świetny "Eastbound train" oraz rzadkie "What's the matter baby"


[Obrazek: 141b99d0b5b4f136med.jpg]


[Obrazek: c5bf64ddbbc84006med.jpg]

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
To świetny koncert. Do dziś mam kasetę kupioną na bazarkuUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Czy może ktoś ma okładkę do DVD Perugia`12-7-2010 i może się podzieić ?
Odpowiedz
seska napisał(a):Czy może ktoś ma okładkę do DVD Perugia`12-7-2010 i może się podzieić ?

Juz mam dzięki.
Odpowiedz
Zapraszam gorąco na znakomite nagranie z bieżącej trasy Marka z Bobem - słuchałem wczoraj głośno przy zgaszonym świetle - odlot !!

Wyłapane wczoraj po pierwszym odsłuchu:
STP - dodano fragment na hammondach grany przez Coxa
Marbletown - jeszcze bogatsza aranżacja niż do tej pory, więcej smaczków
SFSL - ta wersja bardziej mi się podoba od poprzedniej z Danym, Ian gra tutaj bardziej zróżnicowanie przekomarzając się pięknie z Glenem walczącym z Big Old Lady...

Przy BIA wymiękłem...

Pliki znajdziecie na chomiku:

Mark Knopfler
Sportpaleis
Antwerp
19 october 2011


A zimmy21 recording !

Sound quality : An excellent recording (fifth row) . 3 samples in comment.

Source : Sp-CMC-10 > battery SP-SPSB-1 > Edirol R-09HR > PC > EAC > Wav > Traders Little Helper > Flac


01. - intro -
02. What it is
03. Cleaning my gun
04. Sailing to Philadelphia
05. Hill farmer's blues
06. Privateering
07. Song for Sonny Liston
08. Done with Bonaparte
09. Marbletown
10. Brothers in arms
11. Speedway at Nazareth
12. - crowd -
13. So far away

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
A niech mnie! To brzmi naprawdę dobrze. Dzieki Maćku.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Tak Jim Cox bardzo ładnie. Ładna wersja "Done With Bonaparte"

Słucham Brothers i znów jestem w Berlinie...Mam chyba łzawy dzien dzisiaj BIA mi nie pomągają ale moze przeciwnie...Cudo!
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bootlegi Dvd aaadam 149 236,807 31.07.2015, 07:46
Ostatni post: Igor23
  Bootlegi Igor23 0 8,495 27.02.2007, 20:25
Ostatni post: Igor23
  Bootlegi Mk I Ds Być Może Całkiem Za Darmo aaadam 12 22,146 27.10.2006, 23:29
Ostatni post: aaadam
  Bootlegi... pablosan 342 279,126 25.10.2005, 17:40
Ostatni post: Steeven
  Dvd Bootlegi Część Ostania aaadam 0 5,329 23.09.2005, 22:49
Ostatni post: aaadam
  Bootlegi Dvd Z Torwaru I Spodka numitor 51 58,415 30.07.2005, 19:49
Ostatni post: kuba87
  Dvd Bootlegi aaadam 116 112,503 15.06.2005, 22:46
Ostatni post: aaadam
  Nasze Bootlegi Uzyskały Status Międzynarodowy aaadam 18 27,022 09.06.2005, 17:35
Ostatni post: grzegorz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości