Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Fanka
#1
Witam serdecznie,
właœnie wróciłam z Pragi, oczywiœcie z koncertuUśmiech
Po namowie moich współtowarzyszy podróży zapisałam się do Waszego forum by móc podzielić się z Wami wrażeniami:

Powiem tyle: to był mój "pierwszy raz" i na pewno nie ostatni!!!
Odpowiedz
#2
Miło, że z nami jesteœ.
No i zapraszamy do włšczenia się w dyskusje na forum Uśmiech
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#3
Witaj Uśmiech

Podziel się wrażeniami, powiedz coœ więcej o występie Marka z Pragi Uśmiech
Może jakaœ krótka relacja z całego koncertu? Oczko

Pozdrawiam,
jacek
...now the sun's gone to hell...
...and the moon's riding high...
Odpowiedz
#4
Ja też jestem ciekaw Uśmiech i oczywiœcie witaj na forum.
Odpowiedz
#5
piszcie ludzie o Pradze.
taki jestem ciekaw jak bylo. pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Pytacie o wrażenia... nie do opisania. Trudno jest mi porównywać koncerty wczeœniejsze do tego w Pradze, ponieważ jak już wspominałam to był mój pierwszy koncert Marka, na którym byłam.

Otrzymałam jednak wszystko - szczęœcie niepojęte, drugi rzšd na przeciwko wokalisty to marzenie nie jednego fana.
Do tego relacje uczestników - nagłoœnienie lepsze niż to w Warszawie więc kolejny sukces.

Atmosfera dla mnie rewelacja - byłam z moimi przyjaciółmi, poznałam wspaniałych ludzi a trasa powrotna choć długa wcale nie była męczšca dzieki cišgle buzujšcej w nas adrenalinieUśmiech

Na mnie niesamowite wrażenie zrobiło, oczywiœcie oprócz wszystkich doznań dzwiękowych gra œwiateł. Scena niewielka a dzięki wspaniałej grze kolorów i nasycenia œwiatła momentami wydawało się, że przenosimy się w inny wymiar.
Szkoda było zamykać oczu. Udało mi się zamknšć te chwile w obiektywie aparatu - myslę, że będzie co oglšdać a dzięki temu jeszcze raz wspomnieć te wspaniałe dwie godziny koncertu.
Odpowiedz
#7
Evik napisz coœ o sobie Oczko a może jakieœ gg Szczęśliwy albo dzonek do telefonu Oczko
Odpowiedz
#8
no wlasnie, podaj swoje namiary, kurcze dlaczego chcemy byc anonimowi? nie rozumiem
Odpowiedz
#9
Cytat:Originally posted by jambore@May 13 2008, 11:53 PM
Evik napisz coœ o sobie Oczko a może jakieœ gg Szczęśliwy albo dzonek do telefonu Oczko
jeœli chodzi o dzwonek, który nagrywaliœmy podczas podróży z Pragi to prawa autorskie zastrzeżone!!!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa trasa koncertowa Robson 14 24,189 15.02.2009, 16:10
Ostatni post: Ania_M

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości