Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torwar - Filmy I Fotki Z Koncertu
Cytat: powoli zgrywam swoje zdjęcia na adres:
http://jambore.website.pl/mktorwar/SNAKE/

Jeœli ktoœ z Was ma ochotę powspominać - zaopraszam rolleyes.gif

snake

Snake - dwa pierwsze sš uszkodzone - wrzuć jeszcze raz.

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
Witam serdzecznieUśmiech

dzieki uprzejmosci jak zwykle niezrownanego przyjaciela MACSA mam przyjemnosc przedstawic Wam Drodzy Forumowicze kilka (moim zdaniem) najlepszych fotek jakie udalo mi sie zrobic podczas koncertu na Torwarze.
Macku jeszcze raz serdeczne dziekiUśmiech

P.S. wszystkie zdjecia jak rowniez klipy video (w tym calosc nagrania Romeo & Juliet) umiescilem na serwerze rowniez niezastapionego szczegolnie jesli chodzi o sprawy organizacyjne Waldka jamboriegoUśmiech
pozdrawiam goraco wAcEk
[Obrazek: DSCN4023_rs.JPG]
[Obrazek: DSCN4026_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4030_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4049_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4051_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4054_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4070_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4073_rs.jpg]
[Obrazek: DSCN4074_rs.jpg]
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by aaadam@May 5 2008, 11:14 PM
no tak ceny były zaporowe, ale pamištki wyœmienite, więc z perspektywy czasu chyba nikt nie żałuję tych wydatków
Narzekam tylko z powodu że przy sobie na koncercie miałem 50 zł... więc sam wiesz.
[Obrazek: direkopia2mv3.jpg]
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by Trissi@May 5 2008, 04:11 PM
Zamówienia na bootleg na cd cały koncert - 2 cd.
oraz dvd do 1,5h do telegraph road, z tego co wiem to wyjdš chyba dwie płyty dvd.

Jakoœ BDB.

Myœlę, by tym którzy będš na zlocie tam przekaże się płyty - ominiemy wtedy pocztę polskš.

Piszę najpierw informację, by zorientować się ile osób jest zainteresowanych i ile kupić czystych płyt. Czy ktoœ jeszcze nagrywał koncert?

Ewentualnie jeœli ktoœ posiada serwer to można wrzucić bootleg audio i podać odnoœnik do œcišgnięcia.
CZEŒĆ TRISSI !!TAK BYŁBYM TYM ZAINTERESOWANY TYM I PŁYTĽ 2 CD I 2DVD !!
Z KONCERTEM.JAKI BYŁBY TO KOSZT GDYBYŒ CAŁY KONCERT PRZEGRAŁA ??BO
OBAWIAM SIĘ,ŻE JA NIE BĘDĘ MÓGŁ BYĆ NA TYM ZLOCIE ?? Szczęśliwy ILE BYM MUSIAŁ PRZELAĆ ?? Szczęśliwy POZDRAWIAM. Szczęśliwy PAWEŁ. Duży uśmiech
Odpowiedz
dla scislosci podaje jeszcze raz link z ktorego mozna sciagac materialy ktore zostaly dzieki instrukcjom MACSA zamieszczone przeze mnie na serwerze jamboriego

http://jambore.website.pl/mktorwar/wAcEk/

login: mktorwar@jambore.website.pl
haslo: knopfler
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
Hej TRISSI
Ja też poproszę CD i DVD. Koszty oczywiœcie pokryję.

Mam jeszcze propozycję - też filmowałem. Uważam, że jak na warunki takie jakie były, moje filmy nie wyszły Ÿle (640x480). Z każdego utworu mam około 2 minutowy film, a do tego
- Sultans of swing - prawie całe
- Postcards From Paraguay - całe
- Brothers in arms - całe
- So far away - prawie całe
- Going Home - całe
Poza tym mam całš "naradę" Marka z zespołem, pomiędzy 1 a 2 bisem. Oczko
Skoro piszesz, że masz 1,5h to może połšczymy nasz materiał?
Niestety chwilowo nie mam szybkiego łšcza, aby filmiki przesłać próbnie na jakiœ serwer Smutny Łšcznie mam 4,2 GB
Odpowiedz
Widzę, że trochę materiału dvd się uzbierało, gdyby jeszcze się okzało, że jest wsród nas ktoœ z talentem filmowca i zmontował to w jednš całoœć!
Odpowiedz
Sicor, wrzuć proszę te filmiki do jamborego na serwer, ok? Oczko
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by Trissi@May 5 2008, 04:11 PM
Zamówienia na bootleg na cd cały koncert - 2 cd.
oraz dvd do 1,5h do telegraph road, z tego co wiem to wyjdš chyba dwie płyty dvd.

Jakoœ BDB.

Myœlę, by tym którzy będš na zlocie tam przekaże się płyty - ominiemy wtedy pocztę polskš.

Piszę najpierw informację, by zorientować się ile osób jest zainteresowanych i ile kupić czystych płyt. Czy ktoœ jeszcze nagrywał koncert?

Ewentualnie jeœli ktoœ posiada serwer to można wrzucić bootleg audio i podać odnoœnik do œcišgnięcia.
Trissi ja też jestem chętny na cały koncert 2cd oraz na dvd.Niestety nie będę na zlocie więc pokryję wszystkie koszty wraz z kosztami przesyłki.pozdrawiam Paweł z Łodzi.
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by aaadam+May 5 2008, 11:16 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (aaadam @ May 5 2008, 11:16 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Teddy@May 5 2008, 09:14 PM
Kilka osób mnie prosiło żebym udostępnił mp3 z koncertu Mark na torwarze z 2005 roku. Moge do kogoœ to przesłać żeby udostępnił na serwerze?
Czy to jest ta wersja, którš chodziła na Forum w 2005 roku, czy jakaœ inna? [/b][/quote]
nie wiem jaka wersja chodizła wtedy po forum Uśmiech Dzisiaj wieczorem wrzuce na serwer...
Can't get no antidote for blues...
Odpowiedz
my mamy dvd z kamery na statywie nagrywanej z trybunów, kamerka specjalnie zakupiona do nagrywania koncertów, to hobby mojego znajomego, po telegraph przyszła ochrona i kazała wyłšczyć kamerę
jakoœ jest na prawdę bdb, mam inne koncerty różnych wykonawców i nie ma na co narzekać, Bet może potwierdzić moje słowa Uśmiech
jak przekażę mu płytę osobiœcie to sam się wypowie czy warto mieć jš w swoich pamištkach z koncertów

co do bootlegu cd jest nagrywany też oddzielnym sprzętem, a ochrona nie zauważyła i koncert nagrał się w całoœci, jakoœ też bdb

w sobotę postaram się wrzucić bootleg audio na serwer Jambor'a
jeœli to się opóŸni to dam znać, cierpliwoœci Uśmiech

co do wysyłki pocztš to też cierpliwoœci, czekam aż wszyscy się ogłoszš, bo chce wiedzieć ile płyt kupić i ponagrywam hurtowo Uśmiech
Odpowiedz
Ok - mam dwa całe kawałki: Speedway... i Romeo & Juliet. Ale u mnie to pliki po prawi 1Gb!!! W formacie .wmv. Kompresuję toto teraz zipem ale..GDZIE i jak to wstawic?!
Zdjęcia będš dziœ wieczorem.
Pracuję by żyć! - nie: &quot;żyję by pracować&quot;
Odpowiedz
Ja też dopisuję się do listy chętnych na bootlegi cd i dvd.
Odpowiedz
Ja również zgłaszam chęć wszystkimi kończynami!
Kamil Nawrocki
Odpowiedz
Ja też jestem chętny co do DVD Uśmiech
Can't get no antidote for blues...
Odpowiedz
Audio sobie œcišgnę, jak będzie na serwerze. Zatem zapisuję się na DVD tylko. Oczywiœcie wszystkie opłaty za płyty, pocztę, bilet komunikacji miejskiej potrzebny, by owš przesyłkę pchnšć, fatygę, etc.. biorę na się. Uśmiech
BuŸka!
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by hekselman@May 6 2008, 11:34 AM
Ok - mam dwa całe kawałki: Speedway... i Romeo & Juliet. Ale u mnie to pliki po prawi 1Gb!!! W formacie .wmv. Kompresuję toto teraz zipem ale..GDZIE i jak to wstawic?!
Zdjęcia będš dziœ wieczorem.
Mozesz wrzucic na moj serwer (miejsca powinno wystarczyc), mozesz wrzucic na torrenty, albo (co bardziej czasochlonne) podzielic na 100-megowe party i wrzucic na rapidshare.
Odpowiedz
Jako że umie kiepsko ze sciaganiem czego kolwiek także pisze sie na CD i DVD
oczywiœcie pokrywam wszelkie koszty. Uśmiech
Odpowiedz
No to ja też jestem chętny co do DVD !! Oczywiœcie koszty wszystkie pokrywam. Czekam na kolejne instrukcje Oczko
Odpowiedz
Ja tez poprosze chociaz o CD! Pozdrawiam
rafalmk
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pamiątki z koncertu w 1992 tomek64 1 9,875 20.12.2010, 20:40
Ostatni post: Robson
  Filmy Knopfler.pl Bart 11 25,386 10.07.2010, 16:13
Ostatni post: nikolaus
  Zlot - Fotki , Mp3 I Inne MARTINEZ 68 75,569 17.06.2006, 22:30
Ostatni post: Bart
  Filmy Z Markiem, Oraz Dire Straits numitor 0 5,995 01.04.2006, 11:26
Ostatni post: numitor
  Dvd Spodek I Torwar grzes 35 40,588 28.10.2005, 19:12
Ostatni post: Jedi_Kr
  Bootleg Torwar grzes 7 15,938 05.06.2005, 19:41
Ostatni post: Steeven
  Bootleg Torwar Gotowy - Koniec Zamowien grzes 74 80,447 02.06.2005, 09:32
Ostatni post: Piotrd
  Fotki z 81 MARTINEZ 0 5,685 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości