Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Markowi Spodobało Się W Polsce
#21
Cytat:Originally posted by aaadam@May 12 2008, 11:34 PM
Może trochę za daleko sięgam, ale może po tegorocznym Torwarze i opinii o Polskiej publice, przy okazji kolejnych płyt doczekamy się więcej niż jednego koncertu w Polsce i może jakiegoœ koncertu telewizyjnego (przypominam, że kilka lat temu Mark zagrał takie coœ w knajpie o nazwie - jesli dobrze pamietam - Lokomotywownia i był gosciem Orłosia w TVP)
Wštpię. Myœlę że to przez to że praktycznie legalnie i bez problemów zespołów zagranicznych można słuchac bez problemów gdzieœ od poczštku zeszłej dekady dopiero. A lata największego rozgłosu i œwietnoœci zespołów Knopflera przypadały na lata wczeœniejsze. Ówczesna młodzież, która stanowi lwiš częœć publicznoœci w krajach nie będšcych pod okupacjš ZSRR po prostu nie mogła poznać geniuszu Marka, więc po prostu o jego twórczoœci wie mniej ludzi więc i mniej jest koncertów.

I jeszcze kwestia stopy zyciowej w PL i na zachodzie...

... mysle że da sie z tej mętnej wypowiedzi wysnuć jej sens...

... wiec moim zdaniem max 2 koncerty to jest to na co możemy liczyć - bo gdzie na prawdę można zrobić porzšdny koncert oprócz Spodka?
[Obrazek: direkopia2mv3.jpg]
Odpowiedz
#22
hmm a Poznań, a Wrocław, Kraków?? (kojarzę tylko Halę ludowš i Arenš, nie wiem jak w Krakowie..
ale może w najbliższym czasie powstanie parę hal z prawdziwego zdarzenia...???
Odpowiedz
#23
Cytat:Originally posted by Piotrd@May 13 2008, 04:04 PM
hmm a Poznań, a Wrocław, Kraków?? (kojarzę tylko Halę ludowš i Arenš, nie wiem jak w Krakowie..
ale może w najbliższym czasie powstanie parę hal z prawdziwego zdarzenia...???
Chyba wszystkie które wymieniłeœ sš mniejsze/gorsze od spodka. W Krakowie z żadnš halš z prawdziwego zdarzenia do tej pory się nie spotkałem. Ma być jedna, dopiero w 2012 jak Euro, koniec œwiata i parę innych rzeczy Język
[Obrazek: direkopia2mv3.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koncert Marka W Polsce A Media Ania_M 31 95,860 06.05.2008, 19:28
Ostatni post: Robson
  Mark W Polsce ! Robson 437 437,651 02.05.2008, 14:18
Ostatni post: Ania_M

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości