Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktgc Tour 2008 - Setlista
#21
Jeœli Mark zechce dodać coœ z KTGC to ja z radoœciš przyjmę w zasadzie wszystko prócz Secondary Waltz. Uśmiech
Setlista genialna! Bombowa! Dzięki Maćku!
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#22
Set lista ogólnie jest dla mnie dobra.. Chociaż dla mnie osobiœcie lepiej byłoby zmienić więcej kawałków spoœród granych na ostatniej trasie, szczególnie DS. Choć chylę pokłony za wywalenie w końcu MfN i Walk of Life Oczko ...

Cieszš mnie strasznie numery z mojego ulubionego Ragpickera, martwiš tylko 2 z KTGC - zdecydowanie mało..
So now we're passing strangers, at single tables.
Still trying to get over,
Still trying to write love songs for passing strangers.
All those passing strangers.

And the twinkling lies, all those twinkling lies,
Sparkle with the wet ink on the paper.
Odpowiedz
#23
Cytat:Originally posted by macsa@Mar 30 2008, 10:03 AM
No to wklejam moi drodzy :

Cannibals
Why aye man
What it is
Sailing to philadelphia
True love will never fade
The fish and the bird
Hill farmer's blues
Romeo & Juliet
Sultans of swing
Marbletown
Daddy's gone to knoxville
Postcards from paraguay
Speedway at nazareth
Telegraph road

Brothers in arms
Our shangri-la
So far away
Going home

WOOOOOOOWWWW  !!

Dla mnie REWELACJA !!

!! Hill farmer's blues !!  - mój największy faworyt !!

CANIBALE otwierajš, jest FHILADELPHIA !!

I sš POCZTÓWKI i MARBLETOWN !!

I nie ma już MONEY,BONAPARTA i WALK OF LIFE - tak już niektórym obrzydłych...

Œwietna, zaskakujšca setlista - EKIPA postarał się wyjštkowo !!
No, a mi się nie podoba - "Cannibals" się moim zdaniem na koncert nie nadaje, "Why aye man" - również, jeœli go nie otwiera. "True love will never fade" oraz "The fish and the bird" zdecydowanie nie sš piosenkami, które będš brzmieć dobrze na żywo - co, oczywiœcie - nie oznacza, że nie sš pięknymi piosenkami - bo sš, przynajmniej druga.
To samo dotyczy "Hill farmer`s blues" - to moja ulubiona piosenka Knopflera. Ale czy na koncercie będzie dobrze brzmiała? Nie wydaje mi się. Jej piękno leży w klimacie, w tonie głosu Knopflera - tego wszystkiego w występie na żywo osišgnšć się - moim zdaniem - nie da.
Zamieszczenie "Marbletowne" i "Daddy`s gone to Knoxville" to dla mnie zupełne nieporozumienie. Mimo że obie piosenki lubię.
"Postcard from Paraguay" - znów mam mieszane uczucia, i znów muszę stwierdzić, że niezbyt widzę jej koncertowe wykonanie, no ale chyba i tak będzie ona brzmiała najlepiej ze wszystkich nowoœci serwowanych przez Knopflera.
Nie wiem też dlaczego Knopflerowi tak zależy na "Our shangri-la" - piosenka piękna, ale na płycie - na koncertach ZA DŁUGA i nudna.
"Walk of life" mi akurat nie przeszkadzało, idealnie nadwało się do przedstawienia zespołu, no i to symbol DS.

Jedyny plus nowej setlisty - "Going home" - o ile to naprawdę jest prawdziwe GH.

Największe minusy - brak "Money for nothing" oraz pojawienie się "Daddy`s gone to Knoxville"
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
#24
Cytat:Originally posted by numitor@Mar 30 2008, 12:27 PM
Największe minusy - brak "Money for nothing" oraz pojawienie się "Daddy`s gone to Knoxville"
Co do pierwszego się nie zgadzam, ale co do drugiego masz rację.
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#25
Cytat:Originally posted by numitor+Mar 30 2008, 01:27 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (numitor @ Mar 30 2008, 01:27 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-macsa@Mar 30 2008, 10:03 AM
No to wklejam moi drodzy :

Cannibals
Why aye man
What it is
Sailing to philadelphia
True love will never fade
The fish and the bird
Hill farmer's blues
Romeo & Juliet
Sultans of swing
Marbletown
Daddy's gone to knoxville
Postcards from paraguay
Speedway at nazareth
Telegraph road

Brothers in arms
Our shangri-la
So far away
Going home

WOOOOOOOWWWW !!

Dla mnie REWELACJA !!

!! Hill farmer's blues !! - mój największy faworyt !!

CANIBALE otwierajš, jest FHILADELPHIA !!

I sš POCZTÓWKI i MARBLETOWN !!

I nie ma już MONEY,BONAPARTA i WALK OF LIFE - tak już niektórym obrzydłych...

Œwietna, zaskakujšca setlista - EKIPA postarał się wyjštkowo !!
No, a mi się nie podoba - "Cannibals" się moim zdaniem na koncert nie nadaje, "Why aye man" - również, jeœli go nie otwiera. "True love will never fade" oraz "The fish and the bird" zdecydowanie nie sš piosenkami, które będš brzmieć dobrze na żywo - co, oczywiœcie - nie oznacza, że nie sš pięknymi piosenkami - bo sš, przynajmniej druga.
To samo dotyczy "Hill farmer`s blues" - to moja ulubiona piosenka Knopflera. Ale czy na koncercie będzie dobrze brzmiała? Nie wydaje mi się. Jej piękno leży w klimacie, w tonie głosu Knopflera - tego wszystkiego w występie na żywo osišgnšć się - moim zdaniem - nie da.
Zamieszczenie "Marbletowne" i "Daddy`s gone to Knoxville" to dla mnie zupełne nieporozumienie. Mimo że obie piosenki lubię.
"Postcard from Paraguay" - znów mam mieszane uczucia, i znów muszę stwierdzić, że niezbyt widzę jej koncertowe wykonanie, no ale chyba i tak będzie ona brzmiała najlepiej ze wszystkich nowoœci serwowanych przez Knopflera.
Nie wiem też dlaczego Knopflerowi tak zależy na "Our shangri-la" - piosenka piękna, ale na płycie - na koncertach ZA DŁUGA i nudna.
"Walk of life" mi akurat nie przeszkadzało, idealnie nadwało się do przedstawienia zespołu, no i to symbol DS.

Jedyny plus nowej setlisty - "Going home" - o ile to naprawdę jest prawdziwe GH.

Największe minusy - brak "Money for nothing" oraz pojawienie się "Daddy`s gone to Knoxville" [/b][/quote]
Malkontent...? B)
„ten sławny koncert DS z Bazylei” … „zdarlem te tasme do czarno-bialosci....”
Odpowiedz
#26
Nie, bez przesady Oczko. Pewnie koncert i tak będzie mi się podobał.
&quot;Come up and feel the sun
A new morning has begun...&quot;
Odpowiedz
#27
Jak wiemy, Mark często zmienia listę utworów. Mam nadzieję, Dziadku, że tytułowy utwór pojawi się w Warszawie. Oby nie kosztem The fish and the bird.

Jak dla mnie lista bez słabych punktów!!!
Choć dorzuciłbym "małe co nieco" (jak mawiał bodajże Puchatek)...

A So far away chętnie usłyszałbym w wersji "miami"

^_^
„ten sławny koncert DS z Bazylei” … „zdarlem te tasme do czarno-bialosci....”
Odpowiedz
#28
Jeżeli Mark zrobił aranż na Cannibalsów jak na Vaison'96 to jest to mistrzostwo œwiata. Kapitalny poczštek koncertu!!!

Numitor-słyszałeœ wersję "Cannibals"-Vaison'96? Nie nadaje się ten kawałek na koncert? Dla mnie to właœnie tylko koncertowa wersja jest godna najwyższej uwagi!!! Zgadzam się z Toba jedynie co do "Marbletown" i "Daddy's Gone..."-myœlę że "Daddy's" ma zastšpić Done With Bonaparte-który to kawałek w wersji koncertowej uwielbiam. Ciekawe jak to brzmiało na żywo. Reszta setlisty miodzio Uśmiech

Co to znaczy prawdziwe Going Home? Nie ma czegoœ takiego, jest Wild Theme albo Going Home-wiemy o co biega, prawda? Oczko
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#29
http://youtube.com/watch?v=qNHcpra-PJA]

http://youtube.com/watch?v=wv4jPSyp_KM

http://youtube.com/watch?v=GGI6hYqS9qg
http://youtube.com/watch?v=hwa9N4ohoiY
Odpowiedz
#30
uwazam ze setlista bardzo dobra, inna niz zawsze. ja sie wybieram na koncert do mannheim, warszawy i koln. juz sie ciesze na te koncerty i napewno beda dobre. Uśmiech
Odpowiedz
#31
Cytat:Originally posted by pablosan@Mar 30 2008, 09:13 PM
Jeżeli Mark zrobił aranż na Cannibalsów jak na Vaison'96 to jest to mistrzostwo œwiata. Kapitalny poczštek koncertu!!!

Numitor-słyszałeœ wersję "Cannibals"-Vaison'96? Nie nadaje się ten kawałek na koncert? Dla mnie to właœnie tylko koncertowa wersja jest godna najwyższej uwagi!!! Zgadzam się z Toba jedynie co do "Marbletown" i "Daddy's Gone..."-myœlę że "Daddy's" ma zastšpić Done With Bonaparte-który to kawałek w wersji koncertowej uwielbiam. Ciekawe jak to brzmiało na żywo. Reszta setlisty miodzio Uśmiech

Co to znaczy prawdziwe Going Home? Nie ma czegoœ takiego, jest Wild Theme albo Going Home-wiemy o co biega, prawda? Oczko
No, tak - wiem.

Myslałem o tym, że może panu Holendrowi pomyliło się WT z GH, ale to mało prawdopodobne Uśmiech.

Pozdrawiam
&quot;Come up and feel the sun
A new morning has begun...&quot;
Odpowiedz
#32
Cytat:Originally posted by grzegorz@Mar 30 2008, 11:00 AM
Zestaw bardzo dobry, cieszy mnie zwłaszcza ''The fish and the bird'', który jako jeden z dwóch utworów reprezentuje KTGC.
ZESTAW BARDZO CIESZY !!:LECZ JESZCZE TAKIE PIOSENIKI JAK:TUNEL OF LOVE
/SKATEAWAY/RUDIGER BARDZOBY SIĘ PRZYDAŁO Szczęśliwy POZDRAWIAM. Duży uśmiech PAWEŁ
Odpowiedz
#33
Wiem że "Sułtani" sš znakiem firmowym Marka ale powinien już sobie to darować. Nie ma już tak szybkich palców, jak słychać na tym kawałku z You Tube i maskuje je wiecznymi podcišganiami strun. Cannibalsi super, Powinien zrobić koncert Skiffle i byłoby pięknie. "What it is" zagrane mozolnie. Niestety chłopak się starzeje.
Jest œwietny ale może już powinien zapomnieć o dużych przestrzeniach koncertowych i skupić się na klimatycznych klubach, w których miałby większš intymnoœć podczas grania.
Mógłby wtedy zagrać takie utwory jak "water of love" czy "portabello belle" czy "hand in hand"
Szkoda że o nich zapomniał.
Odpowiedz
#34
Nie ma It Never Rains Smutny
tea
Odpowiedz
#35
Jak dla mnie to bomba lista OK : Telegraph road, Brothers in arms Uśmiech
na to czekałem.Cieszmy się z tego co jest bo co kolejna trasa to DS co raz
mniej.Jeszcze ze dwie trasy to usłyszymy moze tylko Brothers in arms a szkoda by było.
Odpowiedz
#36
Najkrócej mówišc R E W E L A C J A!!! Uśmiech Choć spodziewałem się więcej z najnowszej płyty. Mark nie zagra "Let It All Go"? Nie mogę uwierzyć Smutny No to może mu podpowiemy tak jak na koncercie w Bazylei. Pamiętacie tego fana z kartkš "Solid Rock" Uśmiech

Ale totalnym zaskoczeniem jest dla mnie "Hill Farmer's Blues" Jedna z najpiękniejszych perełek Marka na koncercie. Bardzo się cieszę. Już słyszę jak Mark kończy ten utwór. Tak jest dłuższy niż na płycie. Opener kapitalny. Danny Cummings robi długi wstęp do Kanibalów na bębnach też to słyszę a potem wchodzi cały zespół Uśmiech Cieszę się z "Why Aye Man". Cieszę się z Pocztówek ( a jednak) Mimo to jednak odrobinke żałuję że nie będzie "Money For Nothing" ale nie można mieć wszystkiego. Czeka na piękny koncert. Nie mam wštpliwoœci Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#37
Cytat:Originally posted by macsa@Mar 30 2008, 09:03 AM
....
Daddy's gone to knoxville
Postcards from paraguay
Speedway at nazareth
Telegraph road

Brothers in arms
Our shangri-la
So far away
Going home

wyglada na to ze w wawie punktem kulminacyjnym koncertu bedzie ponownie speedway/jak w hamburgu/ i telegraph z naciskiem chyba jednak na ten drugi... hmm niby fajnie ale liczylem na jakies nowe odkrywcze szalenstwoOczko
&quot;Większoœć ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę.&quot; Zappa
...podzielam...
Odpowiedz
#38
Na drugim koncercie w Amsterdamie zamiast "Pocztówek" "Devil Baby" Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#39
http://youtube.com/watch?v=GI1KNawU9i0

i jeszcze
http://youtube.com/watch?v=A4rFbEctAw4
i
http://youtube.com/watch?v=YtCvAB-si8M
Odpowiedz
#40
"Devil Baby" piękne wykonanie.

30 marca Amsterdam

1) Cannibals
2) Why Aye Man
3) What It Is
4) Sailing To Philadelphia
5) True Love Will Never Fade
6) The Fish And The Bird
7) Hill Farmers Blues
8) Romeo & Juliet
9) Sultans Of Swing
10) Marbletown
11) Daddy´s Gone To Knoxville
12) Devil Baby
13) Speedway At Nazareth
14) Telegraph Road

15) Brothers In Arms
16) Our Shangri-La
17) So Far Away
18) Going Home - Theme From Local Hero

A "Marbletown" słyszeliœcie? Jest œwietne Uśmiech

http://ru.youtube.com/watch?v=np0mVXUMptA
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  "DOWN THE ROAD WHEREVER’ TOUR 2019 darco 193 169,710 11.07.2021, 01:12
Ostatni post: SmokEustachy
  GET LUCKY TOUR Robson 803 789,834 15.06.2013, 21:42
Ostatni post: YARO
  Brawo Za Koszulki Na Tour 2006 aaadam 9 24,610 26.08.2011, 17:24
Ostatni post: eliasz
  Get Lucky Tour-podsumowanie Dawid 24 48,732 25.08.2010, 15:29
Ostatni post: Robson
  Get Lucky Tour 2010 - setlista marzeń filipk91 18 29,230 21.04.2010, 11:33
Ostatni post: filipk91
  Get Lucky Tour Diary 2010 Robson 10 21,403 20.03.2010, 21:37
Ostatni post: macsa
  Koszulki na tour 2010 :) Raingod 42 82,429 25.01.2010, 17:26
Ostatni post: Robson
  K T G C Tour 2008 Robson 280 257,877 13.01.2010, 15:08
Ostatni post: filipk91
  Get Lucky Tour - miejsca stojące skyliner81 2 9,555 17.11.2009, 22:55
Ostatni post: JK7
  Joe Brown 2008 mirek 2 9,288 08.11.2009, 09:21
Ostatni post: mirek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości