Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Live In Berlin
#21
"Następną razą" będę kamerę trzymał drugi raz w życiu to postaram się wyciemnić trochę obraz.A jak z dźwiękiem?
Odpowiedz
#22
Nie wybrzydzajmy. Jak na pierwszy raz Jambore to jest mistrzostwo świata i obrazu i dźwięku. Jeszcze raz dziękuję!
Odpowiedz
#23
Nie mam żadnych uwag co do dźwięku. Tak powinien brzmieć każdy koncert nagrany w takich warunkach. Z tego co do tej pory usłyszałem, udało się uniknąć charakterystycznego "pierwszego planu" przy nagrywaniu ze "środka" widowni.
GM

Gramofon analogowy w każdym domu.
Odpowiedz
#24
Ja się dołaczam do podziękowań, naprawdę super wykonanie B)
It's what it is...
Odpowiedz
#25
i jak takze WIELKIE DZIEKI!!! W zasadzie nie widziałem lepszego bootlega zrobionego w charakterze audience... MISTRZOSTWO! Dzięki!
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#26
No dobra. Obejrzałem koncert od deski do deski i jeśli następne nagranie będzie takie samo to... ja bym się zaczął zastanawiać na jego miejscu nad zmianą zawodu Uśmiech
Dla mnie bomba!

GM

P.S. Pisząc "na jego miejscu" miałem na myśli Jambore oczywiście Uśmiech
GM

Gramofon analogowy w każdym domu.
Odpowiedz
#27
Mój Ty Boże!!! To jest cudo!!! Jak się wtopiłem w fotel w niedziele tak żadna siła nie zdołała mnie odpędzić od TV. Jakość-żyleta! No i te 20 tys. naprawdę robią wrażenie. Ekipie Berlińskiej po stokroć Wielkie Dziękuje. Zresztą jeszcze to uczynie osobiście. Rzeczywiście Mark jakby bardziej tryskał humorem i bardziej rozmowny. A grał te solóweczki z takim pietyzmem że aż ciary przechodzą a przecież tego dnia bylo chłodno. kurcze teraz to tylko jedno marzenie: znaleźć sie na koncercie mistrza raz jeszcze. JESZCZE RAZ PIĘKNE DZIĘKI!!!! Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#28
Jest jakaś szansa na zamówienie tego koncerciuku - bo po takich recenzjach nabrałem strasznej ochoty na to wydawnictwo.

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#29
Dobra spytam oficjalnie - chce miec te plyte, co mam zrobic ? Uśmiech
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
#30
dołaćzam się do pytania, JAK TO MOŻNA ZDOBYĆ? :ph34r:
Odpowiedz
#31
Dla chętnych jeszcze na płytkę z Berlina.Podeślijcie namiary na prv.
Odpowiedz
#32
Pisalem już o tym. Jambore ma tych płytek cały tapczan - profesionalista. Piszcie i zamawiajcie.
Wybacz Jambore że robie ci robote ale naprawdę masz się czym pochwalić z tym Twoim filmem.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#33
...i tapczanem Język



(ooo! setka mi stuknęła Duży uśmiech )
seeEMILYplay
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mk Mark Knopfler - Videoclips & Interviews & Live Misterfred 0 4,607 12.03.2006, 19:59
Ostatni post: Misterfred
  Alchemy live Deluxe Edition 2 CD+DVD lucek 0 12,036 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości