Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Praga 11 Maja 2008
#21
Słuchajcie mam pytanie bo zastanawiam sie na wypadem do Pragi.
Jakie że tak powiem ekipy jadš i z kšd, narezie wiem jedno, że "jambore" zorganizował busa i jest już pełna obsada.
Ja z chęciš bym się do kogoœ dołšczył. Generalnie jestem z wawy i tyle dojechać w sensownym kierunku czyli na południe też nie ma problemu.

Ogólnie na razie robie rekonesans jakie sš możliwoœci?? ;-)
Odpowiedz
#22
Witam
To Mój pierwszy post tutaj na forum, choć czytam was (i podziwiam Uśmiech) już doœć długo. Pod wrażeniem wczorajszego Koncertu nabrałem ochoty zobaczyć Mistrza raz jeszcze - Czy jest jeszcze szansa gdzieœ bezpiecznie kupić bilet ? W necie widziałem na jakiejs stronce oferty, z opcjš odbioru na miejscu ( w Pradze) - ale nie mam pewnoœci czy to bezpieczne - zeby nie utopic 100Eur. (za 2 osoby).
Jeœli coœ wiecie na ten temat, to będę wdzięczny za informację, dziękuję
Rafał.
Odpowiedz
#23
SprawdŸ http://www.ticketpro.cz z opcjš e-ticket
Odpowiedz
#24
Sprzedam bilet na płytę.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=358606322
Odpowiedz
#25
Witam,

ja na 90% pojade własnym samochodem. Wyjazd Skoczów/Cieszyn mogę zabrać 3 osoby - byłby ktoœ chętny?

pozdr. Jarek
Odpowiedz
#26
Do ekipy na Prage dołšcza Tomek Dudageo z żonš. Damy czadu Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#27
Czyli ekipa do Pragi wyglšda na dziœ dzień następujšco:

01. Robson
02. Pablosan + 2 osoby
03. dziadek (?)
04. Bart
05. jambore + 1 osoba
06. seinfeld
07. galex (?)
08. KLIMAT + 1 osoba
09. AdamM
10. jarcysss
11. dudageo + 1 osoba
12. Domminique

W sumie planuje wyjazd: 17 osób


Uśmiech

niezła grupka
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#28
Cytat:Originally posted by HOWARD@May 6 2008, 03:07 PM
Czyli ekipa do Pragi wyglšda na dziœ dzień następujšco:

01. Robson
02. Pablosan + 2 osoby
03. dziadek (?)
04. Bart
05. jambore + 1 osoba
06. seinfeld
07. galex (?)
08. KLIMAT + 1 osoba
09. AdamM
10. jarcysss
11. dudageo + 1 osoba
12. Domminique

W sumie planuje wyjazd: [b]17 osób



Uśmiech

niezła grupka [/b]
Mała zmiana - jambore+ 3 osoby
Odpowiedz
#29
Hamburg pobity, tam było nas 15-tu.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#30
Ja też się wybieram do Pragi..

Mógłby mi ktoœ doradzić gdzie szukać dobrego i niedrogiego noclegu?
Odpowiedz
#31
Cytat:Originally posted by jamm+Feb 28 2008, 04:35 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jamm @ Feb 28 2008, 04:35 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Raingod@Jan 8 2008, 08:34 PM
Sluze pomoca w zalatwieniu noclegow w hotelu klasy turystycznej w dzielnicy Haje - miesci sie przy stacji metra, ktore kursuje do 2 w nocy, zawsze tam sie zatrzymuje. Nie pamietam kosztow, ale bylo to chyba ok 1600 koron za pokoj dwuosobowy - cena ze sniadaniem (sniadanie na 22 pietrze - fajny bajer) . Kolo hotelu knajpa country, czynna do 3 w nocy. Do centrum metrem ok 20 minut. W razie czego walcie na priv -wpk@jaw.pl , chetnie pomoge a nawet zalatwie rezerwacje - mam swojego czlowieka w pradze Oczko
nie sluchajcie chlopaka Język jesli praga to tylko TU taniutko integracyjnie i w samym centrum!!
tylko grzecznie mi tam!! ...beze mnie Smutny [/b][/quote]
:mellow:
Odpowiedz
#32
Witam wszystkich!

Mam nóż na gardle! Jedzie ktoœ na ten koncert z dolnegoœlšska?? I ma miejsce??
Odpowiedz
#33
Witam.
Niestety muszę się wykreœlić z listy bohaterów jadšcych do Pragi.
Z tragicznych przyczyn uszkodziłem uszkodziłem rozrzšd w samochodzie więc czeka mnie gigantyczny wydatek i brak transportu.

Pozdrawiam wszystkich i życzę udanej zabawy.
Mam nadzieję, że może jakoœ paczkę na czerwiec na Niemcy uskładamy.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Pablosan szykuje ostatecznš rozgrywkę przed koncertem w Pradze w walce o autografy zespołu:

PABLOSAN:

Hello Dr Fletch First of all I would like to thank you for amazing show in Poland 2 May Warsaw. It was absolutely brilliant concert. Polish fans were in seventh heaven for over 2 hours!!! I've personally managed to be in 7 concerts of Mark Knopfler from 1996 so far. I would like to say that this one was the second best I ever seen (top one is Warsaw 2001-the very first concert of Mark Knopfler in Poland) Please be informed that a bunch of Polish fans from our forum: http://www.knopfler.pl and different parts of Poland will attend the gig in Prague 11 May. Some of them just after concert in Warsaw made their decision. We will be wearing t-shirts made especially for this tour with "knopfler.pl" on them. Our dream is to meet Mark Knopfler and The Band. We are going to wait in front of T-Mobile Arena for a few Mercedes to arrive:-) We only would like to have our items signed-that's all. I think that for Mark and The Band is not a big deal but for us it means our dreams to come true. Would you be so kind to meet our dreams please? Could you convince Mark and others members to do it please? It will last a few minutes only and for us a lot of happiness that we will remember till the end of our lives! all the best pawel urban gdansk/poland

GUY :

Thanks, I really can't promise anything but I'll mention it if the time is right.

Myœlę, że ma spore szanse patrzšc na odpowiedŸ Guy'a - kibicuję Ci bardzo Pawełku i żałuję że nie mogę tam z wami być.

Spełnij swoje marzenia, trzymam kciuki !!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#35
W Warszawie zabrakło co niektórym odwagi żeby zastawić Mercom drogę... A Mark tylko sobie pomachał z uœmiechem na nasze machanie okładkami KTGC. Także chłopaki - nie tylko machać ale też zastawić drogę Oczko. No ale pewnie po tym anonsie będzie łatwiej - powodzenia Uśmiech
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#36
witam!

ja jade do pragi wlasnym autem ze znajomymi, ktorzy zabieraja sie na wycieczke ze mna. na koncercie bede, wystapie w znajomej koszulce, ktora zadebiutowala tydzien temu w warszawie Uśmiech

planujecie jakies wspolne spotkanie przed koncertem w celu zajecia doborowych miejsc??

pozdrawiam
Everybody's looking for somebody's arms to fall into...that's what it is
Odpowiedz
#37
Ja też bardzo wierzyłem że tym razem czarnych merców nie przepuszcze i w Pradze po prostyu nie zejdę z drogi. No ale niestety będę dopiero o godz. 18 a wtedy to ja se moge :angry:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#38
Chłopaki... weŸcie dla mnie autograf jak Wam się uda spotkać z MK i bandem... dobrze? :unsure: Wywracanie oczami
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#39
Mocna ekipa na Pragę wczoraj mnie odwiedziła w Slubicach. Oni juz dzisiaj tam sš. Widzę, że przygotowani sš na maksa(nie mylić z naszym Macsem). Nastawienia rzeczywiœcie bojowe. Bardzo im zazdroszcze, i szczerze mowišc mialem zabrac sie razem z Nimi, niestety po raz kolejny nawalilo zdrowie ( powykręcalo mnie totalnie to chyba klima na Torwarze, ktora walila prosto na mnie). SZCZʌCIARZE - staram się nigdy nikomu niczego nie zazdroœcić, ale tym razem........
P.S. A w ogole to swietna reprezentacja i jaka liczna. Bravo Fani!!!!!!!!!!!
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#40
Jeœli spotkacie Marka, powiedzcie mu proszę ze wprawdzie garderoby u nas sš kiepskie, ale fani wierni i będš czekać Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  10, 11 lipca Kraków, Gdańsk Robson 3 7,554 15.07.2019, 18:47
Ostatni post: MARTINEZ
  Bob i Mark razem na trasie-Hannover 06.11 Dawid 12 26,742 16.08.2012, 08:06
Ostatni post: Chuckovskyyy
  Praga Zdobyta Robson 67 89,795 09.06.2010, 11:34
Ostatni post: Bart
  K T G C Tour 2008 Robson 280 257,867 13.01.2010, 15:08
Ostatni post: filipk91
  Joe Brown 2008 mirek 2 9,288 08.11.2009, 09:21
Ostatni post: mirek
  Koln 2.06.2008..... mark722 28 35,840 05.06.2008, 19:32
Ostatni post: tom1234
  Praga 11.05.08... mark722 3 10,419 03.05.2008, 15:15
Ostatni post: jambore
  Ktgc Tour 2008 - Setlista Ania_M 173 150,500 03.05.2008, 14:21
Ostatni post: Ania_M
  Koszulki Ktgc Live 2008 Raingod 101 101,217 28.04.2008, 22:29
Ostatni post: AdamM
  Erfurt 12.04.2008 tom1234 1 7,576 14.04.2008, 19:21
Ostatni post: jambore

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości