Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Torwar 2005 - Nowa Edycja
#1
Przede wszystkim: najlepsze noworoczne życzenia dla wszystkich!
Po drugie: Mikołaj był łaskawy w tym roku i przyniósł mi coœ dzięki czemu mam przyjemnoœc zaprosić do obejrzenia w mojej galerii http://picasaweb.google.com/hekselman/MARKKNOPFLEREdII drugiej edycji moich zdjęć z koncertu Marka w Stolicy. Jak napisałem: nie wiem czy lepsza ale: inna - jakoœć. Miłego oglšdania choć cierpliwoœci (u mnie dłuuuugo się otwierajš!Oczko potrzeba....
Pracuję by żyć! - nie: "żyję by pracować"
Odpowiedz
#2
Wielu z nas tam było razem z Tobš. ....ACH wspomnień czar.
W maju powtórka z rozrywki. Jeszcze trochę....
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#3
Panie Mariuszu - cudowne zdjęcia !! Gratuluję œwietnego oka i pewnej reki !! Mam nadzieję, że 2 maja 2008 roku uda sie napstrykać równie imponujšcy albumik...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#4
Witam, Fajne fotki widać była super atmosfera Uśmiech Już sobie wyobrażam tegoroczny koncert Marka Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Dzięki za uznanie! Nie będę ukrywał że liczę na waszš pomoc w maju: chciałbym i zrobić zdjęcia i nakręcić cały koncert - nie dla celów komercyjnych gdyż PODKREŒLAM TO - szanuję zasadę że "...artysta musi z czegoœ żyć - a z piratów się nie da...." natomiast gdyby nie pewna odmiana "softpiractwa" - nie byłoby bootlegów.
Pracuję by żyć! - nie: "żyję by pracować"
Odpowiedz
#6
Nie ma przebacz, na ten koncert aparat wzišć to koniecznoœć, choćby nawet mieli mi go zabrać! Duży uśmiech
Zdjęcia œwietne.
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#7
Cytat:Originally posted by hekselman@Jan 3 2008, 01:51 PM
Dzięki za uznanie! Nie będę ukrywał że liczę na waszš pomoc w maju: chciałbym i zrobić zdjęcia i nakręcić cały koncert - nie dla celów komercyjnych gdyż PODKREŒLAM TO - szanuję zasadę że "...artysta musi z czegoœ żyć - a z piratów się nie da...." natomiast gdyby nie pewna odmiana "softpiractwa" - nie byłoby bootlegów.
Znane sš mi sposoby wniesienia statywu Oczko
Odpowiedz
#8
Nasz Jambore za nagranie koncertu w Berlinie (na którym mialem sposobnosc być razem z nim) otrzymał nie tylko "Złotš Palmę" na festiwalu w Cannes, ale przede wszystkim wielkie uznanie Fanów na całym œwiecie. Cišgle mam w pamięci koncert w Hamburgu jak Fani z Niemiec zaczepiali nas i pytali o film z Berlina. A o wniesienie statywu do kamery sie nie martwy, Jambore rzeczywiœcie ma w tym zakresie wielkie doœwiadczenie, w razie coœ ja mogę posłużyć za statyw - mam jeszcze stary Dowod Osobisty a wnim wpisane "wysoki" i kręgosluo po renowacji, zatem dam radę. B)

P.S. Hekselman zgłoœ się do Jamborego , jeœli jeszcze nie masz tego nagrania DVD - Jambore ma jeszcze tych płytek cały tapczan. Polecam.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  ! Zdjecia Z Koncertu Na Torwarze 07.05.2005 ! marcin.h 88 125,292 13.02.2008, 16:54
Ostatni post: MARTINEZ
  Torwar - Ale Czad Był :d Marek 146 131,867 25.05.2006, 00:59
Ostatni post: aaadam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości