Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mark W Polsce !
#41
Ja dziœ zaglšdnę do Empiku. Jakby co, dam oczywiœcie zaraz znać Uśmiech
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#42
14 wrzeœnia i nadal na http://www.livenation.pl straszy tylko Joe Cocker i zero informacji o MK...
Odpowiedz
#43
Jest juz wiecej dat na trasie i potwierdzenie: MK w Polsce 2 maja 2008 roku na Torwarze!!! Przedsprzedaz biletów od 17 wrzeœnia

http://www.markknopfler.com/tour/
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#44
i jest już oficjalna wiadomoœć!!!!
Czyli W-wa - bankowo, potem Praga. Szkoda, że nie ma na mapce Budapesztu... Smutny
W każdym razie wiemu już jak się ustawiać z terminami.
A tak przy okazji. W Opolu (w MediaM) na płytkę Marka trzeba czekać do przyszłego czwartku!!!!!!!!!!!!!!!! Skandal!!!!! I na dodatek nie sš peni czy będzie special edition - idoci (wbrew temu, co mówiš na reklamówkach)
and what have you got at the end of the day........
Odpowiedz
#45
Ale to nie jest jeszcze calosc trasy! dodadza inne miasta i kraje na pewno Uśmiech
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#46
Mój Boże Snake Ty jesteœ z Opola!!!! :blink: Uśmiech Serdecznie witam. Tak, też dziœ otrzymałem takš informacje. Szkoda gadać. Ale jest szansa tzn. rozmawiałem z człowiekiem odpowiedzialnym za różne dostawy w Empiku że coœ jutro może dotrzeć. Ale chyba tylko w wersji polska cena a więc bez ksišżeczki i tekstów. Do czwartku się nie doczekam nie ma takiej możliwoœci Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#47
no to zaczynam pastować trampki co by w Stolicy zabłyszczeć Język hehehehe
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#48
Czesc Michał. Pisalem do Ciebie na Forum z życzeniami z okazji œlubu(zerknij kilkaset postow do tyłu). Jak zyjesz???????
Nie zapomnij, że zostałem wybrany do komisji wybierajšcej kandydata na Chrzestnego Twojego potomka. Fajnie że wróciłeœ.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#49
Cytat:Originally posted by pablosan@Sep 14 2007, 08:04 PM
Ale to nie jest jeszcze calosc trasy! dodadza inne miasta i kraje na pewno Uśmiech
Zaczyna na Forum przybywać tysięczników. Gratuluje Pablo tysięcznego posta.
Jeden koncert z tej trasy zaliczyłem jak wiecie(Mestersaal Berlin 10.09.2007). Przyrzekłem sobie, że muszę zobaczyć trzy. Drugi na pewno Warszawa. To bedzie œwietna okazja również spotkac się z Wami. Po koncercie proponuję mały przykoncertowy zlocik.
Œwietnie na mapce trasy koncertowej prezentuję się nasz kraj. Tak w oddali,osamotniony(wysunięty na wschód Europy) - to też nie dziwota ,że Mark w "Let it all go" œpiewa o Polsce "gdzieœ hen, daleko w Polsce". Nie zapomniał o nas. I chyba dobrze Howard pisze, że bannerek zrobił swoje.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#50
SĽ CENY MOI DRODZY!! MARKKNOPFLER.COM

Kto jest organizatorem tego koncertu? Viva Art, jak ostatnio?
<span style=\'font-family:Verdana\'><span style=\'font-size:12pt;line-height:100%\'><span style=\'color:midnightblue\'>Pozdrawiam

Kuba Oczko</span></span></span>
Odpowiedz
#51
W Empiku nic nie wiedzš, nawet nie wiedzš kiedy u nich w Oddziale w Krakowie będzie płyta. Smutny

Robson? I jak tam?
Zdobyłeœ JĽ? Uśmiech
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#52
1.April 12, 2008 Messehalle Erfurt, Germany PRESALE: Oct 12, 2007
2.May 2, 2008 Torwar Warsaw, Poland PRESALE:
Sep. 17, 2007@
3.May 9, 2008 Tui Arena Hannover, Germany PRESALE: Oct 12, 2007
4.May 10, 2008 Arena Oberhausen, Germany PRESALE: Sept 17, 2007

Optymalna trasa w przyszłym roku.
jakieœ propozycje? Oczko
Szkoda ,że Berlin jest 3 maja.Andrzej -damy radę? Oczko
Odpowiedz
#53
Ja to bym chciał chociaż raz w Niemczech być na koncercie Uśmiech
Oczywiœcie nie omijajšc Stolicy Polski...
Ale czy się uda?
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#54
Cytat:Originally posted by jambore@Sep 16 2007, 08:55 AM

Szkoda ,że Berlin jest 3 maja.Andrzej -damy radę? Oczko
Damy radę Jambore. Prosto po koncercie w Warszawie i kameralnym zlociku rano o 11,20 mamy pocišg do Berlina. Jedzie tylko 5 godzin. Na Hannover też możesz na mnie liczyć. Tam proponuję spotkanie z Dziadkiem.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#55
dziwna sprawa z tymi biletami w Polsce
na oficjalnej stronie Marka podajš już ceny biletów, a na stronie vivaart
nie ma ani słowa na ten temat...
Odpowiedz
#56
Cytat:Originally posted by HOWARD@Sep 16 2007, 09:53 AM
W Empiku nic nie wiedzš, nawet nie wiedzš kiedy u nich w Oddziale w Krakowie będzie płyta. Smutny

Robson? I jak tam?
Zdobyłeœ JĽ? Uśmiech
Jutro (17IX) jest TEN DZIEŃ! Chyba wezme wolne Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#57
Niech żyje Praga! Duży uśmiech Mogę pojechać spokojnie na majowy Rajd Œwiętokrzyski, a 11-go maja do Czech na koncert. Znów zwyciężyło dobro Oczko
Odpowiedz
#58
Witam i przepraszam, że być może będę troche nie na temat (nie było mnie na stronie ponad pół roku - choroba) czy coœ wiadomo, gdzie można kupić bilety na majowy koncer Knopflera? Będę wdzięczny jeœli kotoœ mi podpowie!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#59
Jeszcze nigdzie Smutny

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#60
Czeœć! Rozmawiałem przed chwilš z Paniš Joannš K. z LIVENATION.pl i dowiedziałem się, że bilety sa od dzisiaj w przedsprzedaży ale tylko przez markknopfler.com a dla pozostałych - przez LIVENATION.pl będš od przyszłego tygodnia. Standardowo - 4500 miejsc, VIP po 220 zł, sektory 145, płyta 120 złotych. W tym tygodniu wg zapewnień Pani Joanny pokaże się na ich stronie afisz i informacja o Torwarku...

Viva Art milczy.

Kto z Was załatwiał 2 lata temu wejœcie z aparatem fotograficznym na koncert, mogę prosić jakiœ namiar na tš paniš bo ja swój zgubiłem... Smutny

Z góry dzięki, pozdrowił!
<span style=\'font-family:Verdana\'><span style=\'font-size:12pt;line-height:100%\'><span style=\'color:midnightblue\'>Pozdrawiam

Kuba Oczko</span></span></span>
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy Markowi Spodobało Się W Polsce aaadam 22 84,467 13.05.2008, 16:20
Ostatni post: xyz
  Koncert Marka W Polsce A Media Ania_M 31 95,861 06.05.2008, 19:28
Ostatni post: Robson

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości