Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Live 8
#81
Cytat:Originally posted by lukas1119@Jun 16 2005, 03:01 PM
Hmm, dla mnie również nie miałoby to specjalnie wielkiego znaczenia. Dire Straits to Mark Knopfler i tyle. Skład zmieniał się przecież wiele razy, i (jeżeli coś źle wyczytałem to mnie poprawcie) z początków działalności na koniec ostał się jedynie Knopfler i basista zespołu (jak mu było? pamięć dobra, ale krótka), czyż nie? A muzyka nawet dziś tak samo piękna jak przed laty, może nawet lepsza, bo dojrzalsza. W przypadku Floydów jest troce inaczej. Może niektórych to trochę oburzy, ale Dire Straits nie jest aż taką marką jak Pink Floyd. Hasło Pink Floyd może wszystko, zagraliby na księżycu to nagle znaleźliby się milionerzy skłonni zapłacić miliony za lot Uśmiech)) Rozumiecie o co mi chodzi?? Ja na imiona dwóch bluesmanów - Pinka Andersona i Floyda Councila reaguję gęsią skórką. Chociaż nazwisko Gilmour także budzi emocje, odobnie jak Knopfler...
Aha i jeszcze w sprawie marki tych dwóch zespołow. Gdyby 2 lipca w Polsce też było Live 8 w dwóch miastach np. w Warszawie (gdziekolwiek) i w Chorzowie (np. stadion Śląski) w tym samym czasie to uwierzcie w ogóle bym się nie zastanawiał na który koncert pojechać. Przykład irracjonalny ale tylko taki może podkreślić który zespół jest dla mnie wazniejszy Język
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#82
Z ostatniego składu DS Guy ciągle gra z Markiem, John wystąpił z nim na koncertach charytatywnych w 2002 r., nie wiem tylko jak relacje Marka z Alanem Clarkiem. Także gdyby nie trasa w USA chyba nie byłoby problemu z reaktywacją DS Oczko Zresztą tu chodzi o symbol - "legendy wracają", a to, czy wszystkie potrzebują wracać to już inna sprawa Język
A hen can lay a golden egg but she still can't sing
Well the hen's alright but the harp is everything
Odpowiedz
#83
Cytat:Originally posted by Emilka@Jun 16 2005, 03:46 PM
sporo osób podchodzi do tego w ten sposób: ee nie ide na koncert Knopflera, to już nie to samo, co innego jakby Dire Straits grało.
Dokładnie takie słowa słyszałam przed koncertem w Katowicach. Sama nastawiałam się, że usłyszę głownie kawałki z solowych płyt. Na moich znajomych wiadomość o koncertach Marka w ogóle nie robiła wrażenia i dziwili się czym się tak ekscytuję. Każdy mówił, że na DS to by poszedł. I teraz żałują, bo ... właściwie to był koncert dIRE sTRAITS Uśmiech
There's so many different worlds
So many differents suns
Odpowiedz
#84
Live 8 się rozszerza! Będzie koncert w Toronto to niedaleko Montrealu a wtedy... Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#85
Mark jest WIELKI tak czy tak, ale czy nie czuliście takiej ogromnej energii w trakcie trasy On Every Street ? np. koncert w Bazylei ? to była moc ! magia
Odpowiedz
#86
Koncerty stadionowe zawsze mają inna magię. Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#87
Będzie transmisja w TVN! Początek o godz. 16 Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#88
Ej no, kiedy?
It's what it is...
Odpowiedz
#89
Wtedy kiedy są koncerty Język
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#90
fantastycznie, szczególnie jeśli reklamy będą w typowo TVN-owskiej częstotliwości :/ , no ale dobre i toUśmiech
seeEMILYplay
Odpowiedz
#91
Jeśli to transmisja to może reklamy aż tak bardzo nie będa przeszkadzać.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#92
Cytat:Originally posted by HOWARD@Jun 3 2005, 12:50 PM
No w sumie...

Przecież Velvet Revolver, Stevie Wonder, Dave Matthews Band, Sarah McLachlan...,

to lipa...
Duży uśmiech
to juz raczej ostatni post na forum
z tej listy tot ylko to fajne sa REM i Slash Snakepit... tfuuuuu znaczy sie Velvet Revolver
a reszta to wiecie
Odpowiedz
#93
Nie bardzo kumam Twoj wpis Kszaq ale to pewnie przez ten upał Oczko A pro po Dave'a Matthewsa jego nowej płyty znów nie będzie w naszym kraju. No pewnie lepiej wydawać....a może nie powiem co :angry:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#94
RUSZYŁY!!! Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#95
czekamy do 21.56
setlista (podobno): Breathe, Money, Wish You Were Here, Comfortably Numb
zobaczymy. zweryfikujemy. tam się duzo rożnych niespodziewanych rzeczy dzieje, więc who knows.... Oczko
seeEMILYplay
Odpowiedz
#96
a czy ktoś wie... jak to będzie w TV? Bo TVN według programu ma przerwe do 23.15 i wówczas nadaje dalej... jak to jest?
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#97
ja wiemUśmiech teraz jest na tvn7 i tak zostanie az do 23 z minutami, po czym wróci na tvn.
seeEMILYplay
Odpowiedz
#98
Można też posłuchać z ZETce, ale mają "mały" poślizg czasowy Oczko
There's so many different worlds
So many differents suns
Odpowiedz
#99
Cytat:Originally posted by Emilka@Jul 2 2005, 05:27 PM
czekamy do 21.56
setlista (podobno): Breathe, Money, Wish You Were Here, Comfortably Numb
zobaczymy. zweryfikujemy. tam się duzo rożnych niespodziewanych rzeczy dzieje, więc who knows.... Oczko
Breathe chyba wypadnie.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Ja tam się na twórczości Pf nie znam ale jak dla mnie to mogą zagrać "The Ściana part II" ten tekst o szkole tak mi pasuje na wakcje B)
It's what it is...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości