Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot W Sopocie - sierpien 2007
#61
Andrzej,Aug 16 2007, 11:36 PM napisał(a):[QUOTE=

Wojtuœ - fotki rewelka. A co byœ powiedzial na podpis zamiast "Gruby i chudy" to "FLIP i FLAP" ??????
wiesz ze wpadlo mi to do glowy????? ale ty za wysoki a ja z niski ;0
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#62
w kazdym razie nasza rozmowa, Andrzeju wiele mi DALA Oczko DZIEKUJE Uśmiech wIEM TERAZ ZE FORUM TO NIE TYLKO PASJONACI ale tez przyjaciele Uśmiech
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#63
Cytat:Wreszcie mialem okazję poznać Macsa, no i pogadaliœmy na macsa.

Oj Andrzej ma jednak ogromnš charyzmę - cały czas myœlę o tym o czym rozmawialiœmy w pocišgu relacji Gdynia - Wrocław...Dziękuje za bardzo mšdre słowa.

Jesli chodzi o papieroski tojesteœmy z Tobš trzymamy kciuki żeby się udało !!

Fajki feeeee, brzydkie, okropne, passkudne !!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#64
witam serdecznieUśmiech !!

Dopiero wczoraj poznym wieczorem dotarlem do domu po tygodniowym pobycie nad morzem w trakcie ktorego udalo mi sie odwiedzic Sopot pamietnego 11.08.2007 i przyznam szczerze ze mialbym czego zalowac gdyby zabraklo mnie wsrod uczestnikow zlotu. Cytujac Raingod`a " WIEM TERAZ ZE FORUM TO NIE TYLKO PASJONACI ale tez przyjaciele " sam mialem najlepsza okazje zebym sie o tym przekonac gdyz w trakcie trwania calego spotkania czulem sie jak w grupie osob wsrod ktorych wszyscy, a nie tylko Maciej MACSA sa moimi przyjaciolmi, chociaz wszystkich poza Mackiem widzialem pierwszy raz w zyciu.
To wszystko Wasza zasluga Drodzy Forumowicze dlatego jeszcze raz Wam bardzo dziekuje za caly przemily wieczor.

Postaralem sie rowniez przejrzec w miare wnikliwie caly temat dlatego...

Aniu - REWELACYJNY pomysl!! Jesli tylko bedziesz potrzebowala jakiejkolwiek pomocy to pamietaj ze na mnie i Macka MACSA tak jak zreszta napisal "zawsze i wszedzie" mozesz liczycUśmiech

Andrzeju bardzo mi milo ze spotrzegles mnie jak czlowieka interesujacego i godnego zaufania. Mam nadzieje tylko ze sprostam zadaniu ze kazdy kto uwierzy w Twoje slowa (a mialem okazje przeczytac ze jestes uwazany za obdarzonego charyzma) sie nie zawiedzie... Poki co moja sympatie do Ciebie postaram sie przelozyc na wieksza ilosc postow na Forum do czego mnie dopingowales.

Ptysia i Raingod - gratuluje fotekUśmiech!! Zaraz postaram sie umiescic kilka swoich, a w razie problemow technicznych tradycyjnie juz zwroce sie do MACSAUśmiech

Ponadto Raingod tak jak w trakcie zlotu goraco Cie o tym zapewnialem tak do dzisiaj moj zapal wcale nie zmalal i bardzo chetnie wysle Ci moja wersje koncertu DS z Nimes z 1992 roku + 2 krotkie "bonusy" ktorych byc moze jeszcze nie widziales a wtedy moja radosc bedzie jeszcze wieksza. Prosze Cie tylko bardzo o podanie adresu kontaktowego na ktory moglbym wyslac plytki. moj mail: melon007@poczta.fm , gg: 2224411

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM BARDZO DZIEKUJE I POZDRAWIAM
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
#65
coz, az wsytd sie przyznawac ale wyglada na to ze zdjecia pojawia sie dopiero po konsultacji technicznej z Mackiem MACSA...
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
#66
Cytat:Originally posted by Raingod@Aug 16 2007, 11:43 PM
w kazdym razie nasza rozmowa, Andrzeju wiele mi DALA Oczko DZIEKUJE Uśmiech wIEM TERAZ ZE FORUM TO NIE TYLKO PASJONACI ale tez przyjaciele Uśmiech
Fajnie być Twoim przyjacielem.
Ja rownież kocham to Forum, nie tylko za to że spotkalem tu ludzi, ktorzy kochajš tš samš muzykę co ja, ale rownież za to , że sš po prostu WSPANIAŁYMI LUDŻMI.
Długo by pisać o każdym z Was, dlatego jestem tu codziennie i kilka razy dziennie.
Macsa i Wacek oooooo... dziekuję za ciepłe słowa.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#67
Cytat:Originally posted by macsa@Aug 16 2007, 03:27 PM
Droga Aniu - zawsze i wszędzie, daj tylko cynk...
...tylko z pewnym wyprzedzeniem - wtedy ponformuje się tego i owego z pobliskich miast...
Duży uśmiech
fantastycznie chłopaki!!! Uśmiech
w grę wchodzi pierwsza bšdŸ druga sobota paŸdziernika Oczko
postaram się dać znać pod koniec wrzeœnia.

tymczasem uciekam z forumowa bo im więcej się naczytam o nowych utworach tym słabiej będzie się oprzeć wszelkim linkom Oczko Duży uśmiech
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#68
Wreszcie... dzieki pomocy jak zwykle niezastapionego Macieja MACSA, jak rowniez odrobiny szczescia i wlasnej cierpliwosci udalo mi sie zamiescic zdjecia ze Zlotu w Sopocie. Mam gleboka nadzieje ze wszystkim Wam beda sie wyswietlaly tak samo poprawnie jak u mnie... Uśmiech Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do ogladania Uśmiech W.
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
#69
z wrazenia zapomnialem umiescic link Uśmiech oto on:

http://picasaweb.google.pl/wAcEk84/ZlotF...ot11082007
"And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
A bottle of whisky and a new set of lies
Blinds on the window and a pain behind the eyes..."
Odpowiedz
#70
no, no, same przytulańce Duży uśmiech
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#71
Przytulańce, upadańce Szczęśliwy
Odpowiedz
#72
Cytat:Originally posted by macsa@Aug 16 2007, 03:27 PM
Droga Aniu - zawsze i wszędzie, daj tylko cynk...
... daję cynk Duży uśmiech jeœli ktoœ reflektuje na piwko ze smalczykiem Oczko to 20 paŸdziernika będziemy czekać na wrocławskiej starówce. kwestia lokalu jest oczywiœcie otwarta Uśmiech
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#73
Aniu jeœli smalczyk to tylko w Spiżu !!

O której się umawiamy i gdzie ?? Bo Rynek wcale nie jest taki mały i można się nie znaleŸć ( u nas nie mówi się starówka... )

Wrocławiaki - zapraszamy serdecznie - może wreszcie się poznamy w większym gronie !!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#74
Cytat:Originally posted by macsa@Oct 10 2007, 08:07 PM
Aniu jeœli smalczyk to tylko w Spiżu !!
Uśmiech dokładnie! mowa o Spiżu. choć nie ukrywam, że jeœli tubylcy majš innš swojš ulubionš knajpkę to dam się namówić Uśmiech w takim razie myœlę, że 19.00 pod wrocławskš fontannš będzie w sam raz. a można wycyganić macsa płytkę ze zlotu- tak przy okazji Oczko ?
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#75
Oczywiœcie !! Jeœli jeszcze ktoœ nie ma z będzie o 19:00 pod fontannš to proszę pisać - nagram ile będzie trzeba !!


Robercie, Wacek,Igor - będziecie ??

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#76
No i stało się - nie dotarłem na umówione spotkanie... Dlaczego ? Bo miałem stłuczkę - człowiek mi zajechał drogę i autko pogięte z przodu...

Przepraszam Cię serdecznie Aniu ale takich sytuacji niestety się nie przewidzi...

Gdyby tylko ktoœ miał do Ciebie telefon zaraz dał bym znać - ani Ptysia, ani Andrzej nie mieli telefonu do ANI...

Dotarłem na Rynek dopiero o 20:20 ale po Ani ani œladu...

A płytkę ze zlotu przeœlę pod wskazany adres...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#77
matko z córkš :blink: mam nadzieję, że to była niegroŸnie wyglšdajšca stłuczka.
my i tak byliœmy spóŸnieni... o 4 minuty Oczko Duży uśmiech czekaliœmy akademicki kwadrans i uznaliœmy, że to ja musiałam pomylić dzień i godzinę spotkania Duży uśmiech no i plułam sobie w brodę, że nie mam twojego numeru telefonu... ale nie ma to tamto Uśmiech otóż jestem doœć częstym bywalcem Wrocławia :wub: więc obejdzie się bez wysyłania płytki Oczko co się odwlecze to nie uciecze Uśmiech więc do zobaczenia!
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#78
Wchodzę na temat na zlot w Sopocie a tu Wrocław.Sorki - nie zdšżyłem.
Macku mam nadzieję ,że tylko blaszki pogięte
Odpowiedz
#79
Tak Waldku - tylko blaszki na szczęœcie. Na priva poœlę Ci zdjęcia...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zlot Urodzinowy Sopot 2006 kuba87 45 58,419 25.10.2006, 20:04
Ostatni post: MARTINEZ
  Zlot Urodzinowy - Sopot 2oo6 bartek 85 92,411 12.08.2006, 02:34
Ostatni post: jambore
  Po Zlocie W Sopocie bartekold 21 33,859 16.08.2005, 14:44
Ostatni post: jambore
  Mini Zlot - Sopot - Urodziny Marka MARTINEZ 28 38,860 10.08.2005, 11:02
Ostatni post: kuba87

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości