Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teledyski
#1
Tak się zastanawiam, i może ktoœ z Was będzie wiedział - czy Mark całkowicie zrezygnował z kręcenia teledysków do swoich piosenek? Pytam, bo nic nie wiadomo mi o teledysku do żadnego singla z płyty "All the roadrunning"....
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#2
Tak teledysków raczej nie było do ATR. Może też dlatego że sesje nagraniowe wyglšdały trochę inaczej. Mnie jednak bardziej zastanawiajš single z tej plyty. O ile jeszcze This Is Us jakoœ funkcjonowało w eterze tak drugi singiel Beachcombing odnoszę takie wrażenie jakby przepadł i promocja tego singla a co za tym idzie całej płyty delikatnie mówišc została zlekceważona.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#3
No bo co to za singiel - niewydany na płytce...? Smutny
Odpowiedz
#4
No właœnie ale chyba jakieœ ekskluzywne wydanie kršżyło po œwiecie :ph34r:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#5
Chyba wyłšcznie w lożach masońskich. :wacko:
Odpowiedz
#6
Robsonie, jeœli chodzi o promocje singli, to ja w polskich stacjach radiowych nie słyszałam żadnego singla z ATR...
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#7
Coœ tam od czasu do czasu leciało Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#8
Tia - chyba tylko w Radio Plus Opole

Oczko

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#9
W radiu+ jak w radiu + ale w Trójce This Is Us i Beachcombing słyszałem. Pierwszy- nie raz u Kaczora, drugi u NiedŸwiedzia Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#10
No tu się zgodzę, że w audycjach autorskich to i owszem ale w codziennej ramówce nie uœwiadczysz...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#11
A to prawda Uśmiech W pasmach dziennych nie ma bata Duży uśmiech Chociaż nieliczne wyjštki na pewno od czasu do czasu się zdarzajš np. wczoraj (2IV) w urodziny Emmy Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#12
Potwierdzam - pasmo bardzo dzienne :ph34r: - godzina 16 + -> popołudniowa przechadzka nadmorskš plażš u boku urodzinowej Emmy... Oczko Sš na tym œwiecie Cenne Wyjštki i Prawdziwe Diamenty! Uśmiech
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#13
A pamietacie teledysk do Boom, Like That ? Nie wiem dlaczego ale stwierdzenie teledysk w tym przypadku wydaje mi się odrobinkę nacišgane Uśmiech Bo przecież mamy zdjęcja ze studia i migawki Los Angeles jesli dobrze pamietam. Gdyby nie podobne przykłady z przeszłoœci (np. So Far Away) trudno nazywać je wideoklipami Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#14
A dlaczego nie miałby być to teledysk? Uśmiech Czy videoklip koniecznie musi posiadać jakiœ filmik ilustrujšcy treœć utworu? Jeœli tak to pierwsze klipy (Sultans, Lady Writer etc) również nie zasługujš na to miano?
Ja osobiœcie bardzo lubię klipy gdzie widać muzyków grajšcych (bšdŸ nawet udawajšcych Oczko) i nie brakuje mi dodatkowych efektów. Choć zgadza się, że efektowniejsze sš klipy gdzie jest jakiœ pomysł, jakiœ scenariusz. Jednak dobrze zrobiony klip z muzykami grajšcymi w studio wcale nie jest gorszy od totalnej abstrakcji, gdzie nie wiadomo o co chodzi (np.Romeo and Juliet) Oczko. Nie ma co ukrywać jednak, że te filmiki ze studio to jazda po najmniejszej linii oporu, pewnie też sš najtańszš opcjš.
Szkoda, że Mark odpuœcił trochę w tym temacie. Videoklipy do dwóch ostatnich albumów DS to był majstersztyk (no może z wyjštkiem Walk Of Life i So Far Away) Oczko.
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#15
Przed nami jeszcze jedna płyta i mam nadzieję nie ostatnia - może majster MK zmajstruje coœ ciekawego do oglšdania Oczko
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#16
Ja też bardzo lubię te pierwsze klipy kiedy zespół na scenie prezentuje swoje możliwoœci. I też nazywam je klipami Oczko Ale jak na tamte lata kiedy możliwoœci były znacznie skromniejsze, mam na myœli końcówkę lat 70 to jestem w stanie zrozumieć że więcej zespołu na scenie niż jakiejœ opowieœci obrazowej. Ale teraz? Przy tym budżecie i technice? Po prostu odpuœcili sobie. Tak myœlę Uśmiech

ps. Walk Of Life jest kapitalne i nie przeszkadza mi, że obraz sobie żyje własnym życiem a słowa własnym Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#17
Cytat:Originally posted by olaph72@Mar 31 2007, 06:36 PM
No bo co to za singiel - niewydany na płytce...? Smutny
http://cgi.ebay.de/MARK-KNOPFLER-EMMYLOU-H...1QQcmdZViewItem
Lord, I'm just a rolling stone
Rock my soul I wanna go home
Odpowiedz
#18
Kiedy widzę takie cudeńka bardzo żałuję, że rynek singlowy w naszym kraju tak kuleje. A właœciwie nie istnieje w ogóle Smutny Od czasu on every street udało mi się zebrać wszystkie oficjalne single ale z roku na rok jest coraz gorzej :ph34r:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#19
Cytat:Originally posted by hillbilly@Apr 8 2007, 10:32 PM
http://cgi.ebay.de/MARK-KNOPFLER-EMMYLOU-H...1QQcmdZViewItem
Nie miałem na myœli singla "promocyjnego" wytłoczonego z przeznaczeniem dla rozgłoœni radiowych. <_<
Odpowiedz
#20
http://www.youtube.com/watch?v=KPObq_EvIg8

tak a propos teledysków,

nie wiem czy już to widzieliœcie Uśmiech dla mnie lepsze niz oryginał Oczko
Lord, I'm just a rolling stone
Rock my soul I wanna go home
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  A Byla Ankietka Na Najlepsze Teledyski ? MARTINEZ 26 31,715 16.03.2006, 22:23
Ostatni post: anrom

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości