Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasje pozamuzyczne
#21
Hi hi, ale się fajnie temat o pasjach pozamuzycznych potoczył Duży uśmiech
Odpowiedz
#22
Witam

Do 21 roku życia z wielkim zapałem trenowałem piłkę nożna i chciałem być zawodowym piłkarzem-łatwa i przyjemna praca i duże pienišdze... Widziałem o futbolu prawie wszystko, każdy mecz był czymœ wyjštkowym, itd. itd.-prawdziwa szajba Oczko Teraz to ostygło znacznie, a dodatkowo od wielu lat jestem pasjonatem sztuki kabaretowej przede wszystkim z Zielonej Góry. Dlatego teraz kabaret jest mojš największa pasjš Uśmiech Reszta pozamuzycznych spraw stanowi moje zainteresowanie i raczej nie nazwał bym tego pasjš.
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#23
Myœlę, że ten wštek jest bardzo odpowiedni by umieœcić w nim ten link:
Poza muzyczne pasje Marka K. Uśmiech
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#24
Kubo Drogi jak Ty wynajdujesz te wszystkie skarby? Uśmiech Super. Dzięki. Bardzo interesujšce. Wiedziałem, że Mark uwielbia szybkie samochody, ale widzę że to Go wręcz pochłania B)
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#25
Œwietny materiał Koobaa - wielkie dzięki za linka...

Co my byœmy bez Ciebie zrobili....

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#26
maple wielkie dzieki Uśmiech speedway to nazareth nabralo innego wymiaru Oczko B) Uśmiech

jak uslyszalam 'I've never grown up fully ... ' to siem usmialam serdecznie Szczęśliwy
bo z biegem czasu zaczynam myslec o sobie w podobny sposob Uśmiech
co prawda slowami Piotrusia Pana Oczko 'wszystkie dzieci, oprocz jednego, juz dorosly' Szczęśliwy

ten drugi film to jeszcze jeden GLOS w forumowej dyskusji
http://www.forum.knopfler.pl/index.php?showtopic=1047
Oczko

trzecia czesc filmu to moja ulubiona :wub: Duży uśmiech
co prawda to nie Harley-Davidson Oczko ...
ale Vincent Black Shadow HRD tez niczego sobie ...



p.s.
milosnikom szybkosci polecam moj ukochany film 'Wiatr'.
ogladam go pasjami Oczko Uśmiech ^_^
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#27
Cytat:Originally posted by macsa@Oct 17 2006, 09:00 PM
TO SIĘ NAZYWA PASJA - 19 LAT TA SAMA GÓRALKA !!

Duży uśmiech

Andrzej pochwal się żoneczkš - ja też chcę chociaż fotkę zobaczyć !!
Umieszczenie zdjęcia mojej żony na Forum nie miało tylko na celu zaspokojenia ciekowoœci Macsa. Powód był też inny. Bardzo chciałem umiescić jej zdjęcie ponieważ mimo, iż nie uczestniczy w życiu Forum,zasłużyła sobie na umieszczenie jej avatarka w tak zacnym gremium.
A dlaczego zatem, a no dlatego:
- że przez okres naszego małżeństwa, nigdy nie powiedziała(podczas mojego słuchania muzyki Marka) - "œcisz Kochanie trochę" tudzież "znowu słuchasz to samo"
- to, że o mojej pasji do muzyki Marka opowiada tak pieknie jak nikt inny.
- to ,że przebaczyła mi jak po raz pierwszy sami pojechalismy nad morze(pod namiot) w celu posmakowania swoich ciał, a ja w pierwszy wieczór zaprowadziłem jš na projekcję wideo z koncertem Marka.
- za to,że na koncercie Marka w Berlinie gdy Marek podnosił filiżankę - krzykneła TEE palšc kompletnie stały numer Marka ku zdziwieniu samego mistrza i Glenna Wolfa.
- i za to ,że jest bardzo skromna( nie wie nawet, że jej zdjęcie jest na Forum)
Pewnie za ten numer dostało by mi się po nosie - a jest w co walnšć.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#28
Moje dodatkowe pasje oprócz muzyki to

wycieczki górskie:
[Obrazek: dsc00148nr7.jpg]

przyroda:
[Obrazek: 043vh1.jpg]
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#29
Michale do Twojej pasji wycieczek górskich zapomniałeœ dodac,"ale zawsze w doborowym towarzystwie" - co widać na załšczonych zdjęciach.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#30
Andrzeju no ma się rozumieć Uśmiech


[Obrazek: 020skrzyowaniezwidokiemdi8.jpg]


Apropo doborowego towarzystwa to mam jeszcze jedna fotkę:

[Obrazek: 036stafik2kw2.jpg]
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#31
Hawran z Muraniem Wywracanie oczami , nieustannie chowajace sie za chmury Miegusze (skubance zawsze dopiero na odchodne sie pokazuja), dwa kilometry z hakiem Duży uśmiech Oczko do schroniska w Koscieliskiej (zawsze mi sie dluzy niemilosiernieOczko ) , Kozi Wierch :wub: z buzia pelna szarlotki Duży uśmiech ...hmmm... to nawet nie jest pasja, a silna potrzeba wewnetrzna- mam to samo jamm Uśmiech Oczko


Harda- najbardziej uparta klacz swiata jaka znam :ph34r:
na szczescie switem jest troche bardziej pokorna Uśmiech
niestety ... mieszka sobie setki kilometrow od krakowa i pewnie zapomniala juz dawno o mnie Smutny ale moze kiedys ... jak sie odwaze i naucze... zaczne skakac Uśmiech moze kiedys ... Oczko


a ostatnio Harley-Davidson B) Duży uśmiech Oczko juz nawet wiem co to cylindry Duży uśmiech Język
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#32
A ja osatnio hobbistycznie czytam różne, głupie, œmieszne, idiotyczne reczy, żeby potem się dziwić, że mnie brzuch boli ze œmiechu. Moja pasjš jest też siedzenie na Gadu-Gadu co pewnie niektórym użytkownikom tego Forum nieŸle dało się we znaki B) I także uwiebiam być w stałym zwišzku z telefonem komórkowym i witrażyki na okna/kubki robić. Mam nawet kilka Markowych Oczko
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#33
Moja pozamuzyczna pasja to historia, zwłaszcza pod kątem militarnym. Pochłaniam książki i opracowania dotyczące znanych i mniej znanych bitew czy kampanii, nawet gry w które grywam (wszystkie cztery) to strategie :]
Odpowiedz
#34
Mnie bardzo interesuje historia Polski w okresie I i II wojny (akurat dzisiaj oglądałam film dotyczący buntu więźniów w obozie zagłady w Sobiborze, 100 km od Radzynia) dwudziestolecia międzywojennego, oraz powstanie i upadek Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przeważnie czytam książki zarówno w całej swojej postaci historyczne, jak powieści historyczne połączone z fikcją literacką (Wołoszański) i oglądam wszelkie filmy i dokumenty.

Bart, spróbuj sobie zagrać w "Medal of honor", mnie zastrzelili ledwie zdążyłam się ruszyć Oczko
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#35
Na razie łupię w Brothers in arms Oczko
Odpowiedz
#36
No a czego się można było spodziewać Język obadaj Call of Duty World At War. Super klimat. A MoH owszem, ale przed Airborne, bo położenie nacisku na grafikę kosztem całkowitego wycięcia fabuły.. Pomyłka
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
#37
W "Brothers in arms" też próbowalam grać, ale krótko to u mnie trwało. Ja w ogóle nie nadaję się do tego typu gier, mam za słaby refleks. :p
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#38
Moją pasją jest fotografia, jest też moją pracą więc z czasem jest coraz mniej pasjonująca
ciągnie mnie do gitary elektrycznej więc sobie takową kupiłem ale grać sie raczej nie nauczę za to gra mi żona, a w międzyczasie gitarka pięknie się prezentuje na ścianie Uśmiech
Odpowiedz
#39
Lubię literaturę science-fiction. Od 21 lat jestem prenumeratorem "Fantastyki", a potem "Nowej Fantastyki".
Kocham Sudety - nie widzę potrzeby rozwijania tej myśli. Oczko
Poza tym moją pasją jest radio. Mimo że jest to również moje miejsce pracy, nigdy nie przestanie mnie fascynować. Uśmiech
Odpowiedz
#40
ja interesuję się piłką nożną (zawsze kibicuje fc barcelonie) i kolarstwem. Ciekawi mnie polityka. Z przedmiotów szkolnych najbardziej lubię matematykę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości