Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje Felietony, V 6.0 :)
#41
Co "A jednak..." , Olaf? Huh To była reakcja na post mój, czy Robsona? Uśmiech
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#42
Mam dokładnie takie dwa Duży uśmiech Serio. Tylko i aż Oczko Badges, Posters, Stickers And T-Shirts i Les Boys. Do pierwszego wcišż się przekonuję (nawet mi wychodzi)Oczko a do Les Boys mam stosunek obojętny. Może gdyby był gdzieœ w œrodku to ten utwór odbierałbym inaczej. Ja jednak dosyć dużš uwagę przywišzuję do finałów i to chyba jest kolejny minus Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#43
koobaa >> Robsona. Uśmiech
Odpowiedz
#44
Raingod, wróć! Miałeœ dokończyć wštek...
Odpowiedz
#45
Obiecuje ze dokoncze, nawal pracy przed wyborami samorzadowymi mnie przytloczyl Smutny
Wracam wkrotce.
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#46
Hej....ze
Wrocilem po przerwie. spowodowanej kamapania wyborcza (nie daj boze abym startowal, ja po prostu projektuje takie rzeczy........)
Koncert FISHa w Krakowie byl zjawiskowy. Bylem po raz piaty na jego koncercie i po raz pierwszy bylem ujety - charyzma, energia, dynamika..... jakby czas cofnal sie o 20 lat. Znowu siwe wlosy pociemnialy i zagescily sie (aaaaaaach, jakies kompleksy ;D). Fish zagral cale moje mispleaced childhood. Ukochane, wypieszczone. Syndrom roku 1985. A potem... CDN Oczko
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#47
Czy Ty też masz wrażenie, jakby napisał "Misplaced Childhood" właœnie o Tobie...?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości