Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Urodzinowy Sopot 2006
#21
BYŁO C U D O W N I E!!! Trudno lepiej sobie wyobrazić Markowy dzień. Uśmiech Najwspanialsi fani. I nawet przeziębienie kilka dni póŸniej nie przeszkadzało (efekt zaœlubin z morzem po północy razem z Agš i Maćkiem- czy Was też dopadło?) Słowa wdzięcznoœci i okazania mi serca kieruję w stronę Hani i Waldka za goœcinę i nocleg. Od dawna wiedziałem że majš Golden Heart. Fajnie było Was znów spotkać i poznać. Zaczynam się uzależniać od podobnych mini- zlotów.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#22
Chłopaki - brawo za występ zespołowy, miło posłuchać, bardz, bardzo fajnie..... pozdrawiam (szczególnie tych z gitarami Oczko )
Odpowiedz
#23
My dopiero wróciliœmy po wakacyjnej przerwie więc dopiero teraz możemy się podzielić wrażeniami...

Było pięknie, kto nie był niech żaluje...

Bardzo klimatyczny klub - gratuluję wyboru organizatorom. Koszulki zlotowe wykonane przez Krzyœka - znakomite ( bardzo ciekawe wzory i jakoœć na wysokim poziomie ). Szkoda tylko że autora tak szybko zmogła chroba i nie było w zasadzie czasu na dłuższš pogawędkę...

Polało się dużo piwa oraz szampana za zdrowie naszego MISTRZA.

Jambore gratulacje super rodzinki - stawili się prawie w komplecie. No i te wstawki na saksofonie - po prostu genialne - zdolny chłopak ( ciekawe czy słychac na nagraniach ze zlotu...)

Bardzo się cieszę że mogłem poznać następnych uczestików naszych wspólnych spotkań na forum w realnym œwiecie, podać dłoń, wznieœć toast i zaœpiewać wspólnie...

P.S.
Cytat:PS. W występie chłopaków najlepiej wypadł Macsa w chórkach przy "Why Aye Man" wink.gif Maciek, przed tobš kariera stoi otworem, Kayah na pewno cię zatrudni happy.gif

- jeszcze nie słuchałem nagrań ze zlotu i nie wiem czy to rzeczywiœcie komplement czy uszczypliwa uwaga... ale dziękuję serdecznie - z Kayah nie wystšpię (co innego z Markiem) No i fajnie się gadało na tematy nie tylko markowe...

Cytat: Co się odchorowałem za ten dzień to moje (ogłoszenie płatne: potrzebne nowe gardło, najlepiej męskie, nowe, z gwarancjš).

- mam nadzieję że z gardłem już wszystko o.k. - czekamy na zdjęcia bo Ty ich tam wypstrykałeœ najwięcej...

Cytat:I nawet przeziębienie kilka dni póŸniej nie przeszkadzało (efekt zaœlubin z morzem po północy razem z Agš i Maćkiem- czy Was też dopadło?)

- Robercie trochę szalony był ten nasz pomysł z zaœlubinami ale zapewniam Cię że nawet kataru nie miałem po tych ekscesach... Myœlę że duży promil alkoholu we krwi zrobił swoje i rozgrzał organizm odpowiednio Duży uśmiech
- Dziękuję za nagrania audycji - cały powrót z wakacji byłeœ z nami wraz z Eveldš, Koobš i jego czerwonš gitarš...

P.S.2

Pozdrowienia od żony i synka dla wszystkich uczestników zlotu ( niestety nie mogli być dłużej z nami... )

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#24
Cytat:Originally posted by macsa@Aug 20 2006, 04:35 PM


- jeszcze nie słuchałem nagrań ze zlotu i nie wiem czy to rzeczywiœcie komplement czy uszczypliwa uwaga
Oczywiœcie że komplement ^_^
Odpowiedz
#25
W takim razie dziękuję serdecznie Oczko

... i już zaczynam trenować do następnego zlotu Uśmiech

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#26
no i wreszcie ja dotarłam do domu... długa ta trasa Gdańsk - Warszawa Oczko... trochę minęło od naszego spotkania, ale cały czas mam wrażenie jakby to było wczoraj... choć wczoraj byłam jeszcze pod Giżyckiem Uśmiech

a więc tak... bawiłam się super! atmosfera była wspaniała, ale w końcu nie mogło być inaczej w tak doborowym gronie ludzi Duży uśmiech ... cieszę się bardzo, że miałam okazję poznać kolejne osoby, które majš œwira Duży uśmiech na punkcie MK, DS i w ogóle lubiš takš, a nie innš muzykę B) mam nadzieję, że za rok będzie nas jeszcze więcej! Każdy musi spróbować zanurzenia nóg w Bałtyku o 4 nad ranem po imprezie... no i te spotkania z mundurowymi na molo sopockim.. takie owocne, jeżeli chodzi o mandaty Język ... drobna tylko uwaga, jeżeli chodzi o towarzystwo z Trójmiasta... za rok tak wczeœnie nie damy Wam wyjœć!

Jambore, gratuluję organizacji i... rodziny Duży uśmiech, która wsparła nas tak dzielnie towarzysko i artystycznie!
Odpowiedz
#27
Cytat:Originally posted by macsa@Aug 20 2006, 04:35 PM
Cytat:[b]I nawet przeziębienie kilka dni póŸniej nie przeszkadzało (efekt zaœlubin z morzem po północy razem z Agš i Maćkiem- czy Was też dopadło?)

- Robercie trochę szalony był ten nasz pomysł z zaœlubinami ale zapewniam Cię że nawet kataru nie miałem po tych ekscesach... Myœlę że duży promil alkoholu we krwi zrobił swoje i rozgrzał organizm odpowiednio Duży uśmiech
[/b]
zero przeziębienia, zero kataru itp.... coœ musi być z tym alkoholem Oczko

ps. zdjęcie upamiętniajšce tš doœć szalonš chwilę Duży uśmiech powinno niedługo pojawić się na stronie Shivera
Odpowiedz
#28
No właœnie - Robson się oszczędzał z piwkiem to niech ma za karę Oczko


P.S.

Żartowałem....

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#29
Cytat:Originally posted by kuba87@Aug 13 2006, 03:05 AM
Witam witam!! No to jestem... wróciłem do domu i œpieszę donieœć najœwieższe zlotowe relacje... Otóż było super, Ci z Was, którzy nie mogli dotrzeć niech żalujš. Występ zespołu super ( sprawy sprzętowe nie zależne od Was się nie liczš Uśmiech ) atmosfera tego kameralnego klubiku bomba... klimat jak się patrzy
Tymsamym przepraszam za mój 'backing vocal' ( mam nadzieję, że aż tak bardzo nie pokaleczyłem Je suis desole Język )
Jednym słowem BARDZO udana impreza, œwietni ludzie i masa dobrej zabawy!!
No i z mojej strony bardzo goršco dziękuję Wam za życzenia urodzinowe, z ogromnš przyjemnoœciš dołšczyłem swojš 19'nastkę do urodzin Marka i cieszę się z tego, że po północy mogłem być tam z Wami i zaczšć obchody mojego œwięta...
Raz jeszcze dziękuję i oby szybko zleciał czas do następnego zlotu Knopflerowej Rzeszy Uśmiech
3majcie się!!

WIELKIE DZIĘKI za to, że Ty i Ola postanowiliœcie zostać trochę dłużej... jednak fajnie się tańczyło Uśmiech ... no i œpiewać też potrafisz Duży uśmiech
Odpowiedz
#30
Cytat:Originally posted by macsa@Aug 24 2006, 08:56 PM
No właœnie - Robson się oszczędzał z piwkiem to niech ma za karę Oczko


P.S.

Żartowałem....
Duży uśmiech
Odpowiedz
#31
Cytat:Originally posted by diplodoc@Aug 17 2006, 04:55 PM
Co się odchorowałem za ten dzień to moje (ogłoszenie płatne: potrzebne nowe gardło, najlepiej męskie, nowe, z gwarancjš). Przepraszam, że tak krótko byłem.
Niedługo wrzucę moje zdjęcia ze spotkania. ;-)
za rok nie damy Ci się wymknšć tak wczeœnie i niepostrzeżenie Uśmiech ... a koszulka jest po prostu super Duży uśmiech
Odpowiedz
#32
hehehe fotki super Uśmiech, strasznie załuje, że mnie nie było, zwłaszcza, że byłem w Sopocie tydzień przed wami :/, hehehehe widze, ze zrobiliscie zamieszanie w Daily Bluesie super knajpka hehehe, tylko własciciel juz mnie nie lubi po jednej z imprez hehehee, nie moge sie doczekac jakiegos spotkania z Wami brygado Knopflerowska Oczko hehehehe
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#33
Cytat:Originally posted by ptysia@Aug 24 2006, 08:51 PM
ps. zdjęcie upamiętniajšce tš doœć szalonš chwilę Duży uśmiech powinno niedługo pojawić się na stronie Shivera
Już jest...
Odpowiedz
#34
Cytat:Originally posted by Shiver+Aug 24 2006, 09:39 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Shiver @ Aug 24 2006, 09:39 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-ptysia@Aug 24 2006, 08:51 PM
ps. zdjęcie upamiętniajšce tš doœć szalonš chwilę Duży uśmiech powinno niedługo pojawić się na stronie Shivera
Już jest...[/b][/quote]
ano jest Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
nie ma sil, zeby w przyszlym roku nie bylo mnie z wami przy sopockim fal blekicie Oczko Duży uśmiech nawet na mandat postaram sie zaoszczedzic Uśmiech
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#36
Cytat:Originally posted by ania@Aug 26 2006, 04:01 PM
nie ma sil, zeby w przyszlym roku nie bylo mnie z wami przy sopockim fal blekicie Oczko Duży uśmiech nawet na mandat postaram sie zaoszczedzic Uśmiech
Napewno uzbieramy Duży uśmiech
Ps Jutro na prv.
- cholera nie wiem co to znaczy,


wróciłem z wesela gdzie bez datków grali walk of ....,
dobrze było , nawet widzę klawiaturę Szczęśliwy
Odpowiedz
#37
No ja widzisz klawiaturę to chyba nie było tak dobrze.... Oczko

Kurcze gdzie sš wesela, na których grajš Walk Of... ??

Nie byłeœ przypadkiem u kogoœ z uzytkowników naszego foruum ?

Oczko

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#38
a propos wesel Uśmiech Victoria- moja szkocka kolezanka wychodzi za maz Uśmiech
no i masz ci los- wlasnie w przyszlym lipcu!!! :o
ale spokojna glowa Oczko cos im tam poprzestawiam w kalendarzu Oczko Duży uśmiech B)

weselisko fajna rzecz Duży uśmiech nawet jak sie po nim klawiatury nie widzi Oczko Duży uśmiech

p.s.
prv=pw prywatna wiadomosc Uśmiech
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#39
Niestety nie udało mi się przybyć, powód - PRZEPROWADZKA :/
Odpowiedz
#40
jambo to moze to samo wesele bo tam gdzie bylem tez grali walk of life Uśmiech))
I've got a right to go to work but there's no work here to be found
------------------------
szefu Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  A może Sopot? jambore 11 19,762 11.08.2010, 23:08
Ostatni post: kuba87
  Kiedy Sopot jambore 42 48,432 28.08.2009, 12:27
Ostatni post: HOWARD
  Zlot W Sopocie - sierpien 2007 jambore 78 80,186 22.10.2007, 07:47
Ostatni post: macsa
  Zlot Urodzinowy - Sopot 2oo6 bartek 85 92,417 12.08.2006, 02:34
Ostatni post: jambore
  Dzis Gdansk I Sopot :-) MARTINEZ 0 7,000 12.07.2006, 08:47
Ostatni post: MARTINEZ
  Mini Zlot - Sopot - Urodziny Marka MARTINEZ 28 38,865 10.08.2005, 11:02
Ostatni post: kuba87

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości