Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot- Wrażenia
#41
szkoda, że nikt po nas nie zadzwonił, bo o 3 jeszcze nie spaliœmy :/, Zlot był super hehehe a Markowe piwo piło sie jak soczek hehehehe
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#42
Cytat:Originally posted by MARTINEZ@Jun 11 2006, 11:43 AM
Kto nagrywal na kamerke koncerty ? Macie wszystkie ?
bo u mnie lipa - pusty dysk - nic sie nie nagralo Smutny
Coœ tam mamy ,ze 2 godzinki. Oczko
Proœba do tych ,którym udało się coœ nagrac,- proszę o kopie na płytce.bardzo proszę Wywracanie oczami
Odpowiedz
#43
czy mógłyby któryœ z paparazzich jakieœ foty wrzucić
... z góry dzięki
Odpowiedz
#44
Cytat:Originally posted by Michal@Jun 11 2006, 01:54 PM
szkoda, że nikt po nas nie zadzwonił, bo o 3 jeszcze nie spaliœmy :/, Zlot był super hehehe a Markowe piwo piło sie jak soczek hehehehe
Dzwoniłem do BETa, kilka razy, ale miał wyłšczony telefon! :wacko:
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#45
no to ja teraz jestem w nandu Uśmiech ... bawiłam się super Duży uśmiech ... szkoda, że nie dotrwałam do końca, ale obiecuję, że w przyszłym roku wyœpię się na zapas! ... dziękuję za super imprezę... kolejne wydarzenie w moim życiu, którego nie zapomnę :wub: ... moje zdjęcia sš już na komputerze w nandu... a wieczorkiem powinny być na stronie Shivera Uśmiech ... a za godzinę będę już w pocišgu do Wawy Smutny ... a taka piękna pogoda w Krakowie...

PS. Andrzej siedzi na stacji w Poznaniu... ale zaraz podobno ma pocišg
Odpowiedz
#46
Cytat:Originally posted by Marcin_Kr@Jun 11 2006, 02:07 PM
czy mógłyby któryœ z paparazzich jakieœ foty wrzucić
... z góry dzięki
No właœnie to czynię Uśmiech

Za godzinkę może będš. Obrobione ..
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#47
jestem jeszcze w Krakowie, pogoda piękna
tylko jakoœ mi smutno....
jeszcze kilka godzin temu byłem z Najwspanialszymi LudŸmi na Œwiecie
dzięki za wszystko
Odpowiedz
#48
Cytat:Originally posted by HOWARD+Jun 11 2006, 01:08 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (HOWARD @ Jun 11 2006, 01:08 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Michal@Jun 11 2006, 01:54 PM
szkoda, że nikt po nas nie zadzwonił, bo o 3 jeszcze nie spaliœmy :/, Zlot był super hehehe a Markowe piwo piło sie jak soczek hehehehe
Dzwoniłem do BETa, kilka razy, ale miał wyłšczony telefon! :wacko: [/b][/quote]
To prawda Smutny Musialem go wylaczyc zeby mi bateria nie siadla. Alez ja glupi nie pomyslalem ze do mnie bedzie ktos dzwonil Smutny Smutny Smutny Smutny

Kochani ja tez tyle co wrocilem i jestem po prostu "uduchowiony". Cudowne chwile...cudowni ludzie....cudowna muzyka...Nie, to nie CCC(p), to nasza Markowa Rodzina Uśmiech Na chwile obecna nic wiecej nie potrafie powiedziec....Dzieki!
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#49
wielka ania Szczęśliwy Duży uśmiech Oczko na wielkim parkiecie Oczko Duży uśmiech szalala jak dawniej Duży uśmiech B)
dziekuje wam za to kochani!!! co tu duzo gadac- ubawilam sie po pachy!
do tego w doborowym towarzystwie Uśmiech slowem zyc nie umierac!!!!!!!! Duży uśmiech

pozdrawiam wszystkich serdecznie :wub:
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#50
Odespany, najedzony, wykšpany, z lapem na kolanach i piwkiem w dłoni - można powiedzieć że Zlot uważam za zamknięty Oczko

Było magicznie! Jesteœcie wszyscy rewelacyjni :] "I'm not the man of words - I'm the man of action" Oczko więc powiem tylko jeszcze że kiedy Bartek z Ekipš grali Sailing to Philadelphia, łezki mi w oczach stanęły... :wub:

Dzięki Andrzej za pogawędki w Warsie (choć pewnie w końcu odsypiasz Oczko ). Buziaki dla pewnej pani, która nie pisuje, ale ponoć czytuje forum :wub: Wywracanie oczami
Odpowiedz
#51
Tak, już po. Warto było spędzić z Wami ten czas. Cieszę się, że było więcej muzyki live niż w zeszłym roku. Każdy zagrał trochę w innym stylu i każdy wywarł na mnie wrażenie. Może zespół Martiego grał trochę za głoœno, ale zagrali moje ulubione 'Where Do You Think...' z tym, że jak zwykle utwór skończył się za wczeœnie.
Pogadaliœmy o muzyce, Marku i o życiu, które czasami daje popalić.
Barciu - rewelacyjne wykonanie Money for Nothing z karaoke - jestem pod wrażeniem. Za rok powinieneœ dołšczyć do grajšcych forumowiczów.
To samo się tyczy Majkela i Mikołaja. Jak już Howard wspomniał wczeœniej, graliœcie razem już Nandu, jakbyœcie trenowali razem od dłuższego czasu. Swietny jam session.
A moi domownicy nie mogš wyjœć z podziwu dla twórcy forum, dzięki któremu ludzie z całej Polski chcš się razem spotykać. Bartek z każdym zlotem cementujesz Nas coraz mocniej. Dzięki.
Odpowiedz
#52
Cytat:Originally posted by grzegorz@Jun 11 2006, 07:47 PM
Barciu - rewelacyjne wykonanie Money for Nothing z karaoke - jestem pod wrażeniem. Za rok powinieneœ dołšczyć do grajšcych forumowiczów.
Dzięki Duży uśmiech Spłonšłem rumieńcem :]

A najlepsze że okazało się, iż nie znam słów Walk of Life Huh
Odpowiedz
#53
Cytat:Originally posted by Barciu+Jun 11 2006, 08:52 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Barciu @ Jun 11 2006, 08:52 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-grzegorz@Jun 11 2006, 07:47 PM
Barciu - rewelacyjne wykonanie Money for Nothing z karaoke - jestem pod wrażeniem. Za rok powinieneœ dołšczyć do grajšcych forumowiczów.
Dzięki Duży uśmiech Spłonšłem rumieńcem :]

A najlepsze że okazało się, iż nie znam słów Walk of Life Huh [/b][/quote]
Ty kurcze kaczki , dobry jesteœ Duży uśmiech
Odpowiedz
#54
Bet dzieki za posiłek, był wyœmienity, wogóle ludzie kocham was Uśmiech hehehehehehe
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#55
Khihi, to ja Ci dziekuje za goscine Uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#56
Cytat:Originally posted by Michal@Jun 12 2006, 03:11 PM
Bet dzieki za posiłek, był wyœmienity, wogóle ludzie kocham was Uśmiech hehehehehehe
We Love You Too Uśmiech
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#57
Podpisuję się pod tymi słowami. Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#58
Odpalcie głoœniki:

http://www.Mark%20Knopfler%20Fan.youaremighty.com/

hehehehe
My girlfriend said AC/DC is bad...Now she is single...
Hhahaha Just kidding...
She is dead...
Odpowiedz
#59
Cytat:Originally posted by Michal@Jun 12 2006, 04:00 PM
Odpalcie głoœniki:

http://www.Mark%20Knopfler%20Fan.youaremighty.com/

hehehehe
Dobre Duży uśmiech

Ja po zlocie dostałem pałera żeby w końcu kupić na nowo STP i GH (wcięło mi te płyty już ohoho, albo i dawniej). Znalazłem tylko GH, w rewelacyjnej cenie 29 zł :] Jak miło się słucha! Pomimo że siedzę w Warszawie i przygotowuję się na jutrzejszy morderczy dzień, jest mi dobrze Uśmiech

Takie wspomnienie: kiedy wróciłem w maju '96 z mojego pierwszego Rajdu Œwiętokrzystkiego (tak, Jamm, to ten o którym mówiłem Uśmiech ), siedliœmy z kumplem zaraz po powrocie, nad ranem, puœciłem tš płytkę i akurat poleciało Don't You Get It. Słowa "I'm gotta be a free man to ride" wyraziły wówczas idealnie naszš chęć powrotu w góry...

Wracam tam co roku Oczko
Odpowiedz
#60
Jestem i dotarlem do domu o 17,30.
Barciu jest œwiadkiem ,że ani minuty nie przespałem w pocišgu.
Coœ w tym jest, nieprawdaż????
Fajnie było, a tak w ogole to WY jesteœcie fajni.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Koszulki Na Zlot Fanów 2oo6! bartekold 24 33,586 27.06.2006, 22:33
Ostatni post: jambore
  3 Ogólnopolski Zlot Fanów Mk MARTINEZ 198 157,661 12.06.2006, 20:12
Ostatni post: Bart
  >>>> Baza Noclegowa Zlot Kraków 2006 <<<< HOWARD 2 10,445 08.06.2006, 11:43
Ostatni post: HOWARD
  Zlot 2006 - Kto Bedzie - Lista MARTINEZ 70 70,606 08.06.2006, 11:42
Ostatni post: HOWARD
  Zlot 2006 - Dla Grajacych Na Zlocie MARTINEZ 68 76,307 08.06.2006, 08:52
Ostatni post: Per-Aa
  Prosze O Liste Z Utworami Na Zlot MARTINEZ 3 11,056 05.05.2006, 08:44
Ostatni post: bartekold
  Koszulki Na Zlot ! MARTINEZ 29 38,479 24.03.2006, 12:13
Ostatni post: MARTINEZ

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości