Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Watpliwoœć I Pytanie Zarazem
#1
"Sułtani Swingu" Michael Oldfield s.66

"Od marca do wrzeœnia 1982 roku Mark spędził większoœć czasu w studiach, nagrywajšc "Love Over Gold" i "Local Hero", a także pomagajšc innym artystom- Stevie Nicks, Vanowi Morrisonowi, Philowi Everly'emu i The McGarrigle Sisters"

Po wielu latach ten fragment nie ukrywam odrobinkę mnie zaskoczył. A myœlałem, że ksišżkę znam na pamięć bo przecież przeczytana i przestudiowana na wszelkie sposoby. Mam na myœli wokalistkę Fleetwood Mac- Stevie Nicks. O ile wiem to chyba jednak do współpracy z MK nie doszło. Może były plany? Zwróciłem uwagę na ten fragment bo z pozostałymi wymienionymi muzykami płyty się ukazały. A może jednak spotkaliœcie się z <Contributions> Mark Knopfler&Stevie Nicks?
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#2
Panie Profesorze Robson, nie nam studentom o tym wiedzieć.Zapytam kolegów z ro( c )ku, ponoć oni zaliczyli już kolokwium z tego tematu.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#3
Cytat:Originally posted by Robson@Mar 29 2006, 02:22 PM
Mam na myœli wokalistkę Fleetwood Mac- Stevie Nicks. O ile wiem to chyba jednak do współpracy z MK nie doszło. Może były plany? Zwróciłem uwagę na ten fragment bo z pozostałymi wymienionymi muzykami płyty się ukazały. A może jednak spotkaliœcie się z <Contributions> Mark Knopfler&Stevie Nicks?
dolaczam sie do grona pytajacych Oczko Uśmiech
bo kilka miesiecy temu, jak mi sie Fleetwood Mac zaczynal podobac nie na zarty Oczko jakis paszczak zamiast kulturalnie odniesc plytke pani bibliotekarce wzial ja ze soba :ph34r:

p.s.
wersja prozaiczna brzmi- zapomnialam wyjac plytki z komputera Smutny
i jak przybieglam we lzach cala Oczko do pani bibliotekarki...plytki juz nie bylo Smutny
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz
#4
Coœ mi się zdaje, że jedyne co łšczy SN z MK to tytuł piosenki tej pierwszej: "Trouble In Shangri-La". Oczko
Odpowiedz
#5
Cytat:Originally posted by olaph72@Mar 29 2006, 08:03 PM
Coœ mi się zdaje, że jedyne co łšczy SN z MK to tytuł piosenki tej pierwszej: "Trouble In Shangri-La". Oczko
laczy ich jeszcze cos innego Język
soundtrack Oczko Szczęśliwy

otoz w filmie 'Twister' wykorzystano:
1) Darling Pretty- Marka
2) Twisted - Stevie Nicks & Lindsey Buckingham
Oh girl it looks so pretty to me just like it always did
Like the Spanish city to me when we were kids
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pytanie o wywiad BET 9 16,349 06.04.2010, 14:28
Ostatni post: Robson
  Pytanie mammix 17 22,329 31.05.2008, 11:58
Ostatni post: mammix
  Pytanie kszaq 32 40,849 01.06.2005, 14:47
Ostatni post: Eowyn
  Pytanie do Marka Knopflera Majkel- 0 39,163 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:
  Pytanie/Eksperyment/Ciekawostka/Prośba k3rnel 0 28,758 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości