Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Why Aye Man
#1
Natknšłem się na informację, że "Why Aye Man" została napisana specjalnie do brytyjskiego serialu "Auf Wiedersehen Pet".
Czy ktoœ już poruszał ten temat? Jeœli nie, to mam sporo szczegółów. A jeœli tak, to chyba wyskoczyłem jak Filip z konopi... Uśmiech
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy specjalnie, ale została wykorzystana w czołówce sezonu trzeciego (2002). Gdzieœ mam nawet takš wersję z fragmentami dialogów.

A przy okazji wykorzystywania - przed chwilš w Spy Game Towarzyszy Broni miło było usłyszeć... Oczko
You get a shiver in the dark...
Odpowiedz
#3
Z informacji na stronie oficjalnej wynika, że specjalnie. Uśmiech Nieprzypadkowo słowa piosenki pokrywajš się z treœciš filmu.
Odpowiedz
#4
Też mam tę wersję z dialogami. Jest w niej coœ... Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#5
Sam serial też niczego sobie. Uśmiech
Odpowiedz
#6
hiehie...
Ja właœnie wczoraj przegrywałem koleżance DVD z jakimœ weselem i wiecie co leci w czasie gdy autko z młodš parš jedzie z koœcioła na salę??? Heavy Fuel!!! Mało z krzesła nie spadłem Uśmiech A póŸniej jeszcze Romeo&Juliet... Czyżby ktoœ z Was maczał w tym palce??? Oczko
Odpowiedz
#7
Ale mnie œwietnie ubawileœ Crocos. Œwietny tekst.Złota czcionka dla Ciebie.
Nie wiem dlaczego ale od razu dostałem wizję polskiej rzeczywistoœci, stary rozchełchany Polonez(auto) rocznik 1986, laleczka na masce, Pani młoda wišzšnkš œlubnš zasłaniajšcš brzuszek.Gruba Pani Lodzia - szefowa Cateringu ze stołówki GS-u.Jednym słowem

"TERAZ POLSKA"

Tak nam się kojarzš polskie wesela, ale te Twoje było jakieœ nowatorskie.Chcialbym to zobaczyć i ocenić jak muzyka Marka wpieła się w polskš rzeczywistoœć.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#8
Andrzeju oglšdnij film 'Wesele'. To polski film chyba z 2004 roku. Ma coœ z Twojej wizji tylko bardziej współczesnej. Robi wrażenie. Polecam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości