Ankieta: ... ?
Ankieta jest zamknięta.
Golden Heart
41.89%
31 41.89%
Sailing To Philadelphia
39.19%
29 39.19%
The Ragpicker's Dream
4.05%
3 4.05%
Shangri-La
14.86%
11 14.86%
Razem 74 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Albumy Solowe
#1
To ja też sobie stworzę ankietę, a co...
Proszę pilnie głosować, bo jestem ciekawa wyniku. A pytanie do ankiety pojawi się jak już będą wyniki Język .

No dobrze, żeby mnie nikt nie bił: pytanie brzmi oczywiście Który solowy album Marka jest według Ciebie najlepszy?
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#2
Mój głos jako pierwszy i pięknie (narazie) wygląda to 100%, ale napewno się to zmieni. Oczywiście oceniałem pod względem muzyki a nie tekstów.
Odpowiedz
#3
I bardzo dobrze Uśmiech . Kluczowym fragmentem w pytaniu jest według Ciebie. Czyli oceniamy jak najbardziej subiektywnie, pod jakim względem się tylko Wam podoba, muzyka, teksty, długość utworów, okładka... Język . Po prostu: który album do Was najbardziej przemawia...
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#4
Dominiko jest wtorek a Ty takie trudne pytania zadajesz Szczęśliwy Ale dobrzeUśmiech Jaka to płyta ukazała się w tym rocku? Język
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#5
Rozumiem że głosowałeś na S-L Uśmiech ?
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#6
TAK JESTUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#7
Przewaga tamtych ankiet jest taka że piosenki z S-L usłyszeliśmy mniej więcej w tym samym czasie. Tutaj natomiast jest spora różnica. GH w sumie jest już przecież dość... stare. Z jednej strony w przypadku GH mieliśmy więcej czasu żeby się z tym albumem zapoznać, zagłębić się, a z drugiej - S-L jest takie nowe, jeszcze w sumie nie bardzo miało szansę się "przesłuchać". Ciężko tak porównywać Uśmiech . Dlatego pytanie rzeczywiście trudne. A dopadło mnie może właśnie z te przyczyny, że dzisiaj jest wtorek Język ?
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#8
Ale Twoje przemyślenia wydają sie słuszne. Póki co u mnie jest tak, że za Shangri-La wciąż stoi fakt że bardzo rzadko sięgam po tamte płyty.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#9
Mój głos jak widzę z wynkiów, jest mało popularny, ale najwyżej cenię STP. Osobiście uważam, że MK poczynił tylko dwie lepsze płyty od tej: BIA i LOG (biorąc pod uwagę: DS, solowe i filmowe płyty)
Odpowiedz
#10
To nie do końca jest tak Adam. Zaraz po "Shangri-La" ma wielką ochotę oddać głos na "Sailing..." Teraz się narażę ale jestem odrobinkę zdziwiony prowadzeniem "Złotego Serca" oczywiście po 8 latach to tylko dobrze świadczy o tej płycie.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#11
Przecież to dopiero początki Uśmiech . A ja bym chciała dostać "miarodajny" wynik... Jakby tak każdy zarejestrowany zagłosował, to naprawdę możnaby z tego wyciągnąć jakieś wnioski. Teraz jeszcze chyba nie bardzo.

Zarejestrowanych jest w tym momencie prawie 90 osób. Jakby przy 90 głosach był taki układ jak teraz to nie możnaby mówić o przypadku.
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#12
90 osób??? Mój Boże to gdzie Oni wszyscy są?/ Dominiko a Ty na Golden? Bo coś się pogubiłem Wywracanie oczami
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#13
Cytat:Originally posted by Robson+Nov 16 2004, 06:37 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Robson @ Nov 16 2004, 06:37 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>90 osób??? Mój Boże to gdzie Oni wszyscy są?/ [/b]
No właśnie. Też mnie to zastanawia Oczko


<!--QuoteBegin-Robson@Nov 16 2004, 06:37 PM
Dominiko a Ty na Golden? Bo coś się pogubiłem Wywracanie oczami[/quote]
A ja na... a ja na nic jeszcze, bo nie mogę się zdecydować :unsure:
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#14
Jak to? Nieoficjalna umowa jest taka, że osoba otwierajaca nowy temat zaczyna go rownieżUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#15
... ale ponieważ ja jestem z zasady przeciwna utartym schematom i konwenansom, to tym razem osoba otwierająca skończy Język
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#16
Aaa no to chyba, że tak Duży uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#17
Ja szczerze mówiąc nie miałem wątpliwości...
Jak widzę, nie jestem w swoich zapatrywaniach odosobniony, bo z 7 głosów aż 5 jest na Golden.
Jak narazie wyniki tej sondy są trochę niesprawiedliwe dla Ragpickera, bo to, że jest trochę gorszy od Goldena, Philadelfii i Shangri-la, wcale nie znaczy, że jest zły Oczko

A co do frekfencji, jeszcze trochę nam do tych 90 osób brakuje...
A hen can lay a golden egg but she still can't sing
Well the hen's alright but the harp is everything
Odpowiedz
#18
hej, hej, hej!!! mi pojawia sie napis, ze głosowałem w tej ankiecie :angry: , ale przeciez tego nie uczynilem, tylko sprawdzilem wyniki, czyzby sprawdzenie wynikow spowodowalo,ze moj glos automatycznie zostal przypisany do jakiegos albumu? Dominika mozna to sprawdzic? Wywracanie oczami , jesli nie to oodaje swój głos na Golden Heart Duży uśmiech.
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#19
Z tego co widzę to jak się chce tylko sprawdzić to tak jakbyś oddał pusty głos - czyli nie głosujesz na nic, ale już zapamiętało że głosowałeś. Szkoda.
Bez głosowania można sprawdzić wyniki jak się wylogujesz. Jak jesteś jako gość to nie pozwala głosować tylko pokazuje aktualne wyniki.
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying
Odpowiedz
#20
no tak, dzieki za wyjasnienie Uśmiech Dominiko, w takim razie pamietaj ze "GH" ma jeszcze jeden głos wiecej Duży uśmiech
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dire Straits Albumy Studyjne mirek 0 7,214 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości