Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...i po Zlocie...
#1
I jak wrażenia po zlocie, może ma ktoś ochotę coś napisać.
To był pierwszy zlot od początku ich istnienia, na którym nie byłem, dlatego jestem bardzo ciekawy, inni niestety z różnych przyczyn też nie mogli być (Bart), wiec może nawet ktoś ma jakieś zdjęcia?
Podzieli się wrażeniami z koncertów fanów?
I nie tylko? Uśmiech
knopfler.pl na Facebooku - https://www.facebook.com/knopflerpl

Perkusja jest jedna a pałki są dwie :]

"Drummers have the biggest instruments... Uśmiech"
Odpowiedz
#2
HOWARD napisał(a):I jak wrażenia po zlocie, może ma ktoś ochotę coś napisać.
To był pierwszy zlot od początku ich istnienia, na którym nie byłem, dlatego jestem bardzo ciekawy, inni niestety z różnych przyczyn też nie mogli być (Bart), wiec może nawet ktoś ma jakieś zdjęcia?
Podzieli się wrażeniami z koncertów fanów?
I nie tylko? Uśmiech

Przede wszystkim - szkoda, że nie udało Ci się dotrzeć - zostało nas już tylko dwóch z Martinezem, a w trójkę zawsze było raźniej, przecież! Mam nadzieje, że powodem nie było to, że nie mogłeś znaleźć miotełek do perkusji? Uśmiech

Ja mogę powiedzieć tylko - za mało i za krótko choć byłem do samege mego końca Uśmiech Przyjechało bardzo dużo znajomych twarzy i bardzo miło było mi wszystkich znów zobaczyć Uśmiech Nie ze wszystkimi nawet zdążyłem porozmawiać!

Poproszę o powtórkę Uśmiech

ps. Niestety wychodzi na to że nie mamy nagrania całego koncertu a przynajmniej ja nic o tym nie wiem.
Odpowiedz
#3
Wyjeżdżając dziś z pięknego Krakowa...


Załączone pliki
.jpg   image.jpg (Rozmiar: 58.41 KB / Pobrań: 36)
A long time ago came a man on a track...
Odpowiedz
#4
Dzięki wielkiej trosce Wacka , oto żebym i ja usłyszał koncert z Krakowa, właśnie dzisiaj otrzymałem od Wacka calutki koncert z Krakowa na mp3 jak również nagrania video oraz przepiękne zdjęcia . Jakość nagrań wyśmienita. Czuje Wasze oddechy i bicie Waszych serc.

Wacek - wielka to dla mnie niespodzianka , że pamiętałeś. Chylę czoła.Dziękuję raz jeszcze. Nocka z głowy. Chyba wpadnę w depresję , ze nie byłem.........
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#5
Wacku jaki koncert ? Daj cos Uśmiech jakies wideo ? zdjęcia ?
I've got a right to go to work but there's no work here to be found
------------------------
szefu Uśmiech
Odpowiedz
#6
by the way, chyba coś jest nie tak z działaniem strony,
bo edycja kasuje mi stary tekst,
więc napiszę tylko tyle, że szkoda mi, że nie byłem.
W tym czasie wędrowałem do Santiago de Compostela


Załączone pliki
.jpg   20150808_132718.jpg (Rozmiar: 157 bajtów / Pobrań: 21)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości