Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
witam:)
#1
Witam serdecznie i pozdrawiam Szanowne GronoUśmiech
Odpowiedz
#2
Serdecznie witamy!! Może kilka słów o sobie??
Odpowiedz
#3
Witam i pozdrawiam z Wrocławia, choć znacznie częsciej jestem w rozjazdachUśmiech fanem jakimś strasznym nie jestem ale cenię i szanuję Marka, wybieram się też do Krakowa.
bardzo fajnie, że jest takie forum. Przejrzałem i co najważniejsze, nie widać typowego dla forów .... no ok, nie powiem czegoUśmiech
Jest OKUśmiech
Odpowiedz
#4
Mell napisał(a):Witam i pozdrawiam z Wrocławia, choć znacznie częsciej jestem w rozjazdachUśmiech fanem jakimś strasznym nie jestem ale cenię i szanuję Marka, wybieram się też do Krakowa.
bardzo fajnie, że jest takie forum. Przejrzałem i co najważniejsze, nie widać typowego dla forów .... no ok, nie powiem czegoUśmiech
Jest OKUśmiech

Tajemniczy jakiś ? :-)
Odpowiedz
#5
Jadu? Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#6
No to grupa z Wroclawia powiekszy się .Już sie cieszymy
Odpowiedz
#7
ja też się cieszęUśmiech
choć nie rozumiem określenia "tajemniczy jakiś" Uśmiech)
Odpowiedz
#8
Mell, ja też się cieszę, jak Darco, mieszkamy w tym samym miejscu. Napisz co porabiasz
Odpowiedz
#9
Uśmiech a no tak, Wrocław. No cóż, wiekowo plus minus jesteśmy mniej więcej podobni z lekkim wskazaniem na mnie. A porabiam wiele rzeczy, pewnie będzie okazja pogadaćUśmiech Do informacji zamieszczanych w necie mam stosunek, z różnych względow, dość taki sobie. Znam sporo informatyków i ludzi ze służb (skarbowych, bankowych i innych). Opowiadają mrożące opowieściUśmiech
Odpowiedz
#10
Cytat:Znam sporo informatyków i ludzi ze służb (skarbowych, bankowych i innych). Opowiadają mrożące opowieści

A zawsze myślałem, że wiąże ich tajemnica (odpowiednio skarbowa i bankowa) Oczko
always look on the bright side of life

Odpowiedz
#11
tak wiąże...
dopóki dobry alkohol, ładne widoki i dobre jedzenie nie rozwiążą im językówUśmiech)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  witam po długiej przerwie i ślubuję... aaadam 2 7,398 13.01.2010, 11:11
Ostatni post: macsa
  Witam Serdecznie! seska 11 16,508 23.02.2008, 16:00
Ostatni post: seska
  Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy faf123 7 12,354 02.10.2007, 19:05
Ostatni post: MARTINEZ
  Witam! wAcEk 6 10,719 24.07.2006, 15:49
Ostatni post: jamm
  Witam Ponownie tawnuk 0 11,166 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości