Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki...
I nie musiałem szukać bo jak byk sam sobie napisałem na płytce: Live in session BBC Radio 2, 12 October 2004 Duży uśmiech

Zestaw zawiera:

1. Boom, Like That
2. Song For Sonny Liston
3. Everybody Pays
4. Brothers In Arms
5. Going home

Płytkę zabrałem ze sobš do pracy więc Grzegorzu postaram się dziœ ja wrzucić Oczko Szoda, że nie na FTP-a ale mam nadzieję że sobie poradzę :ph34r:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Trzymamy kciuki

Duży uśmiech

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
Wyglšda na to, że to doœć rzadki egzemplarz Olaf. Na razie nikt tego nie ma i odsyłajš mnie na ebay... :mellow:

Faktycznie te płyty dostępne były tylko w sklepach Target w Minnessocie i dochód ze sprzedaży przekazywany był na cele dobroczynne. Podobno nakład 35000 egzemplarzy rozchodził się w kilka dni. Może ktoœ z Knopflerados będzie to posiadał, jeżeli nie to pozostaje życzyć Ci powodzenia na aukcji Uśmiech.

Roberto, ta sesja jest genialna. Nie wiem czy u Ciebie też tak jest, ale na mojej kopii poczštek każdego utworu brzmi jakby o wiele gorzej jakoœciowo, potem jest juz lepiej.
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
No to mam kibiców. Uśmiech
Odpowiedz
Tak Kuba u mnie jest identycznie Oczko Co ciekawe pierwsze 30 sek. każdego utworu jest nieczyste a zaraz potem jest jak być powinno Uśmiech Ale sesja to prawda genialna! Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Jest kłopot. Sprzedawca żšda płatnoœci tylko przez PayPal, a ja jakoœ nie zadbałem o to, by założyć sobie konto... Smutny
Odpowiedz
To tylko chwila: wystarczy adres e-mail i numer karty z której będzie przelew. Wypróbowałem i działa.
Odpowiedz
Plus do szeœciu dni roboczych na aktywację i zatwierdzenie przelewu. A licytacja kończy się jutro...
Odpowiedz
Ja załatwiłem to w kilka minut, a na drugi dzień już płaciłem za płytę na e-bayu. I przyszła szybciej z Anglii niż czasami z Polski.
Nie musisz na razie poddawać się weryfikacji i uwierzytelniać konta - bez tego do pewnej kwoty można płacić bez przeszkód.
Odpowiedz
Widocznie w Polsce jest łatwiej. Tutaj wymagajš ode mnie potwierdzenia, że jestem właœcicielem konta bankowego, które podałem. W tym celu system dokonał wpłaty na moje konto drobnej sumy. Dopiero kiedy sprawdzę w banku jaka to kwota i wpiszę jš do formularza na stronie, będę mógł płacić przez PayPal. :wacko:
Odpowiedz
Niestety, nie wygrałem licytacji... :unsure:
Odpowiedz
Tutaj masz jeszcze jednš szansę. Na razie zero chętnych.
Odpowiedz
Tę aukcję już dawno mam namierzonš. Ale ta cena...
Odpowiedz
TV Polsat dziœ o 21 pokaże film "Ulubieńcy Ameryki" (America's Sweethearts) Oczko I jak dobrze pamiętam będzie taka scena z pędzšcymi samochodami wœród prerii i wtedy słyszymy Gravy Train. I jak dobrze pamiętam już o tym kiedyœ pisałem Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Tę drugš licytację też przegrałem... :angry:
Cena zresztš skoczyła do niemal $48. No to po zawodach.
Odpowiedz
Coœ mi się wydaje, że i tak ta płyta została w polskiej rodzince Knopflerowej. A może to tylko zbieg okolicznoœci - chodzi mi o nick kupujšcego.
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by Robson@Feb 16 2007, 03:15 PM


Płytkę zabrałem ze sobš do pracy więc Grzegorzu postaram się dziœ ja wrzucić Oczko Szoda, że nie na FTP-a ale mam nadzieję że sobie poradzę :ph34r:
Robsonie, wrzuciłeœ może już ten kawałek, czy może ja Ÿle szukam?
Odpowiedz
Nie przepraszam zapomniałem :unsure: :ph34r:
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
Cytat:Originally posted by olaph72@Feb 15 2007, 04:22 PM
No właœnie nie wiem, Robson. Mark nagrał jš w studiu amerykańskiego radia Cities 97, które co roku wydaje składankę z utworami z takich właœnie sesji. BIA ukazała się na płycie nr 17 z 2005 roku. Zamierzam wylicytować jš na eBay'u, ale miałem nadzieję, że ktoœ z nas ma choćby mp3-kę... Oczko
Sprostowanie:

Nagranie "Brothers in Arms" które ukazało się na płycie Cities 97 Sampler nr 17 nie pochodzi z amerykańskiego studia jak inne utwory na kršżku tylko z koncertu w Mineapolis w 2005 r.
Lord, I'm just a rolling stone
Rock my soul I wanna go home
Odpowiedz
Jeœli to prawda (a rozumiem, że Hillbilly ma wiarygodne Ÿródło Oczko ) to raczej wiemy czego się spodziewać, choć tego koncertu akurat nie nabyliœmy przez Crowfly, prawda?
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rotfl Czyli Ciekawostki Zabawne ;) Raingod 1 6,331 08.05.2006, 19:33
Ostatni post: jambore

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości