Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ftp Knopfler.pl
#41
Do It!!! BET Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#42
Cytat:Originally posted by Robson@Oct 26 2005, 07:39 PM
Grzegorz ja po prostu przenoszę ruchem myszki dŸwięk i już. Coœ tam mi leci przelatuje i nie wiem jak to się dzieje ale ten dŸwięk po jakimœ czasie już tam jest Duży uśmiech
Niestety musicie wytłumaczyć mi łopatologicznie :wacko:
Odpowiedz
#43
Poruszałem swoimi zwojami i jeœli za chwilkę pojawi się ''Smal Potatoes" to mi się udało.
Odpowiedz
#44
Chyba odniosłem sukces. Więc w najbliższych dniach jeœli czasu starczy wrzucę coœ takiego:
FIRST ALBUM DEMO TAPE

On the 27th of July 1977 Dire Straits recorded the now famous demo tapes of five songs:
Wild West End, Sultans of Swing, Down To The Waterline, Sacred Loving and Water of Love.
In what was probably October they recorded:
Southbound Again, In The Gallery and Six Blade Knife for BBC Radio London
and, finally, on the 9th of November demo tapes were made of Setting Me Up, Eastbound Train and Real Girl.

TRACKLIST

01 Wild West End
02 Sultans of Swing
03 Down To The Waterline
04 Water of Love
05 Southbound Again
06 In The Gallery
07 Six Blade Knife
08 Setting Me Up
09 Eastbound Train
10 Real Girl

I jeszcze pytanie czy przy pomocy jakiegoœ programu można ułatwić sobie wrzucanie na serwer?
Odpowiedz
#45
Tak - sa specjalne progsy do uploadowania na ftp. Polecam CuteFTP Uśmiech Robson - i tak bym wrzucil. to bylo tylko dla podpuchy ;P Ale dzis mam juz tak lacze zapchane ze dam rade dopiero tomorrow. A widzieliscie Let It Be z Ferry Aid z Markiem na gitarce? To jutro zobaczycie Język Pozdrowka!
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#46
Wow! super Grzegorz Uśmiech to jest dopiero historyczny material....
BET - Lynnot z Mareczkiem jest znakomity, nie slyszalem tego wczesniej...

Wlasnie - ja osobiscie nie mialem za wielu okazji posluchac Markowych "contributions" jesli ktos ma cos gdzie Marek gral goscinnie to bardzo chetnie Język
Pamietam np taki piekny kawalek Joan Armatrading Shouting Stage, z niesamowita partia gitary... wiadomo czyjej... moze ktos to ma?
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#47
"Pamietam np taki piekny kawalek Joan Armatrading Shouting Stage, z niesamowita partia gitary... wiadomo czyjej... moze ktos to ma?"

Dokładnie Kuba! Oczko Jak nie zapomnę (a raczej nie) jutro wrzucę dwa nagrania z udziałem MK. To z płyty The Shouting Stage Joan Armatrading. Oprócz Marka w sesji wzięli również udział Alan Clark i Phil Palmer. Oba utwory sš wspaniałe Uśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#48
...niezawodny Robson.... Wywracanie oczami
proponuje zalozyc tam taki folder "MK contributions" - albo wlasciwie po polsku "MK - goscinnie" Oczko wiele, oj, wiele smaczkow tam by sie uzbieralo...
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#49
Tak jak obiecalem, wlasnie uploaduje King's call video, let it be z ferry aid oraz teledysk Boom like that. BTW: czy ktos z was widzial ten teledysk gdzies w tv?
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#50
UUUUUU pochwalilem sie Smutny Ferry Aid mam na plytce ktorej nie mam obecnie w domciu Smutny Pardon, jak tylko wroci to wrzuce. Mowie oczywiscie o wideo, bo widze ze mp3 juz jest Uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#51
własnie wrzuciłem coœ co mam z "Contributions..." Miłego słuchania... jeszcze będzie...
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#52
No i jeszcze wrzuciłem Johna I. Oczko
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#53
Dudageo, jestem pod wrazeniem... Uśmiech juz zapomnialem ile to roznych kawalkow Mark ozdobil swoim graniem. Wiele z nich nie brzmialo by tak znakomicie bez TEJ gitary, albo z czyjas inna Oczko

Np. Valentine Bryan'a Ferry... tamta partia gitary Maestro jest po prostu niesamowita... brzmi jak Pensa (nie?) Moge tego sluchac na okraglo Wywracanie oczami

Dzieki wszystkim za te wszystkie smaczki!
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#54
Witam

Pomysł z ftp na prawdę przedni. Nie za bardzo mam co dodać, bo moje zbiory to w zasadzie tylko oficjalne wydania ale gdyby ktoœ był chętny na "One Take Radio Sessions" i singiel "The Trawlermans Song" w formacie bezstratnym to chętnie się podzielę. Podobnie z muzykš Cheta Atkinsa.

Jeœli mój post zawiera treœci niepożšdane to proszę administratora o jego usunięcie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
Ja też bardzo dziekuję za te skarby. Nic tak nie sprawia radoœci jak wspólne dzielenie się. Dołšczam do katalogu <Contributions> dwa nagrania Joan Armatrading z MK. Musicie tego posłuchać!!! Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#56
Ktoœ kiedyœ potrzebował "A Shot At Glory"... No więc... bardzo proszę... jest na FTP Oczko
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz
#57
hmm.... u mnie tez cos nie gra Smutny

I ja tez Robsonie dziekuje za przypomnienie Joan Armatrading z MK - te dwa utwory to mistrzostwo swiata Uśmiech
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#58
Ja też tak uważam Kuba Oczko Paweł One Take podarował Toloth ale podziekowania chętnie przyjmuje Wywracanie oczami
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#59
No problemo - zrzutka to zrzutka. W koncu jestesmy jedna rodzina, nie? Uśmiech
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#60
Dorzucam i ja! Tylko komu i gdzie?
Sometimes you`re the windshield...
Sometimes you`re the bug...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Galeria Knopfler.pl Bart 17 34,558 12.05.2013, 20:11
Ostatni post: HOWARD
  Mark Knopfler - Digital Download (2005, 2010) Stach 10 24,013 10.08.2010, 18:18
Ostatni post: Stach
  DYLAN - KNOPFLER outtakes MARTINEZ 0 9,136 19.07.2010, 21:35
Ostatni post: MARTINEZ
  Filmy Knopfler.pl Bart 11 25,382 10.07.2010, 16:13
Ostatni post: nikolaus
  Piractwo... Na Ftp.knopfler.pl man2strong 16 29,327 03.01.2010, 10:07
Ostatni post: macsa
  Riff By Riff & Dylan, Knopfler, Taylor Ania_M 0 6,834 29.03.2008, 17:42
Ostatni post: Ania_M
  Konto Pocztowe Zamiast Ftp macsa 66 72,483 03.09.2007, 10:46
Ostatni post: macsa
  Ftp Czyli Gdzie Jest I Co Sie Stalo ? MARTINEZ 13 21,229 26.06.2007, 15:51
Ostatni post: MARTINEZ
  Drzewko Bootlegowe 'knopfler.pl' koobaa 16 24,728 02.11.2006, 05:03
Ostatni post: koobaa
  Knopfler Wysoko Ceniony! aaadam 5 10,932 23.08.2006, 12:25
Ostatni post: grzegorz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości