Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I po koncercie w Berlinie :)
#81
Po cichu też tak liczyłem ale mogłem też szepnąć słówko kiedy się jeszcze widzieliśmy. Pewnie sporo osób po prostu nie wiedzialo albo też piątek wieczorem nie sprzyjał.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#82
retro13 napisał(a):Marbletown z Berlina, nieostrożnie przerwane w połowie oklaskami...

od 5:33 dzieją się niesamowite rzeczy....

od 6:33 jeszcze lepsze.....

http://www.youtube.com/watch?v=rAfcuDqAR...re=related

Po raz pierwszy ten numer zabrzmiał tak dobrze, nigdy za nim nie przepadałe, na tym koncercie jawił się jak supernova! Swietna wersja. Mniam.
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#83
Robson napisał(a):Po cichu też tak liczyłem ale mogłem też szepnąć słówko kiedy się jeszcze widzieliśmy. Pewnie sporo osób po prostu nie wiedzialo albo też piątek wieczorem nie sprzyjał.

Kurcze, przegapiłem, jakoś mam w głowie ze w soboty masz audycje, a przeciez w Berlinie mowiles o zmianie... Cholera Smutny Sorki...
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#84
Spoko. Ja po raz kolejny przekonałem się że trudno opowiada się wrażeniach koncertowych. Bo własciwie takie rzeczy się przeżywa a nie o nich mówi. Dzięki wielkie za obecność i piękne sygnały od macsy, jamborego i jakasiUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#85
[ co myślcie aby schować apart do szalika?]
Odpowiedz
#86
Robson napisał(a):Spoko. Ja po raz kolejny przekonałem się że trudno opowiada się wrażeniach koncertowych. Bo własciwie takie rzeczy się przeżywa a nie o nich mówi. Dzięki wielkie za obecność i piękne sygnały od macsy, jamborego i jakasiUśmiech

Oj trudno, trudno się opowiada...

Ale jednak warto...

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#87
Mark Knopfler z wczoraj:
1. Why Aye Man
2. Cleaning My Gun
3. Sailing To Philadelphia
4. Hill Farmer's Blues
5. Privateering (new MK song)
6. Song For Sonny Liston
7. Haul Away (new MK song)
8. Marbletown
9. Brothers In Arms
10. Speedway At Nazareth
11. So Far Away
Odpowiedz
#88
ciekawe dlaczego kompletnie od jakiegoś czasu zrezygnowal z Corned beef city...

a to taki superowy kawalek jest!
i całkiem w stylistyce DS chyba przecież...

Moze to go własnie denerwuje....? Język

slucham, to wklejam
moze ktos ma ochote, prosze sie częstować

http://www.youtube.com/watch?v=AbuyY8b7p...re=related
Odpowiedz
#89
Mnie się średnio podoba. Typowy b-side Oczko Mam nadzieję, że na nowej płycie go nie będzie.
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#90
W dyskografii DS/MK pojawiały sie też bisajdy które nimi nie powinny być ale to zupelnie inny temat. W sumie mógłbym się z Kubą zgodzić ale na koncercie to miły rozgrzewacz.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#91
koobaa napisał(a):Mnie się średnio podoba. Typowy b-side Oczko Mam nadzieję, że na nowej płycie go nie będzie.



ojej!Uśmiech

jak taki smakowity riffik gitarowy może się nie podobać..? Uśmiech

doprawdy, jaśniepańskie wybrzydzanie, kooba.... Język Uśmiech
Odpowiedz
#92
Bynajmniej wybrzydzanie Uśmiech Ten riffik gitarowy jest do złudzenia podobny do Gravy Train. Tam mi się podobał Oczko.

Poza tym, nawet Mark przyznaje w refrenie że "Corn Beef City ain't too pretty"
Trudno się z nim nie zgodzić :p
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#93
Jesli nie wejdzie na płyte podzieli los "Pyromana"
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#94
koobaa napisał(a):Bynajmniej wybrzydzanie Uśmiech Ten riffik gitarowy jest do złudzenia podobny do Gravy Train. Tam mi się podobał Oczko.

achaUśmiech
tam się podobał, a tutaj się nie podoba...

no, doprawdy, to jakieś dziecinne grymaszenieUśmiech

więcej męskiej konsekwencji by się przydalo, kooba, w osądachUśmiech:p


podobieństwo do Gravy train jest oczywiste, ale dlaczego miałoby być minusem?
w końcu na początku Priveteering rzadko kto nie dopatrzyl się The man's too strong... albo czegoś innego- rózne były skojarzenia
ale to bez znaczenia, bo kawałek żyje własnym życiem i jest wysoko oceniany jako jedna z części pewnej serii utworów - chociaż wcale z nich wszystkich nie najlepszy.


a czego wymagać od kawałków takich jak Corned.. ? dobrego bujania, wyrazistego riffu i pozytywnej energii.. dokładnie tak jak to bylo w przypadku innych kawalków tego typu..
coś się Markowi nie udało w tym zakresie...?


kompletnie nie rozumiem tej klasyfikacji na kawałki pierwszego i drugiego sortu...

normalnie nic z tego nie rozumiemUśmiech
Odpowiedz
#95
widać postanowił odrobinę odpocząć od grania 'Monteleone'...

a co do tekstu - czyżby znów kogoś podsłuchał? tym razem jakiegoś amerykańskiego truckera? Uśmiech
Odpowiedz
#96
retro13 napisał(a):achaUśmiech
tam się podobał, a tutaj się nie podoba...

no, doprawdy, to jakieś dziecinne grymaszenieUśmiech

więcej męskiej konsekwencji by się przydalo, kooba, w osądachUśmiech:p


podobieństwo do Gravy train jest oczywiste, ale dlaczego miałoby być minusem?
w końcu na początku Priveteering rzadko kto nie dopatrzyl się The man's too strong... albo czegoś innego- rózne były skojarzenia
ale to bez znaczenia, bo kawałek żyje własnym życiem i jest wysoko oceniany jako jedna z części pewnej serii utworów - chociaż wcale z nich wszystkich nie najlepszy.


a czego wymagać od kawałków takich jak Corned.. ? dobrego bujania, wyrazistego riffu i pozytywnej energii.. dokładnie tak jak to bylo w przypadku innych kawalków tego typu..
coś się Markowi nie udało w tym zakresie...?


kompletnie nie rozumiem tej klasyfikacji na kawałki pierwszego i drugiego sortu...

normalnie nic z tego nie rozumiemUśmiech

W Gravy Train to było nowe brzmienie dla Knopflera, może dlatego mi się podobało. Teraz to już ksero Oczko.

A klasyfikacja na kawałki pierwszego i drugiego sortu to normalna sprawa. Jedne Ci się podobają a inne mniej, albo wcale. I tyle. CBC jest moim zdaniem przeciętny, a dla Ciebie może być świetny. I super Uśmiech.
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#97
Robson napisał(a):Jesli nie wejdzie na płyte podzieli los "Pyromana"

Moim zdaniem CBC jest lepszy od Pyromana, ale właśnie chyba narażam się Pablosanowi...
„ten sławny koncert DS z Bazylei” … „zdarlem te tasme do czarno-bialosci....”
Odpowiedz
#98
Jeden gosc napisal po koncercie w Berlinie:

Knopfler war top, Dylan war scheiße!
Odpowiedz
#99
tyle treści w jednym zdaniu. Słuchałem na YT. W ogóle dziwię się, że on jeszcze gdzieś gra. Skoro jest takim bucem jak wspominano, to nie boli go to, że prawie każdy kto go usłyszał po nim jedzie?
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
filipk91 napisał(a):tyle treści w jednym zdaniu. Słuchałem na YT. W ogóle dziwię się, że on jeszcze gdzieś gra. Skoro jest takim bucem jak wspominano, to nie boli go to, że prawie każdy kto go usłyszał po nim jedzie?

Widzę, że szkalowanie Boba Dylana jest od kilku dni ulubionym zajęciem forumowiczów.

Macie rację - szkoda byłoby gdyby forum nie udało się przywrócić, nie byłoby wtedy w sieci miejsca, gdzie można wyśmiewać innych artystów.
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rockpalast - jestem pod wrażeniem po 15 latach fakungio 34 47,259 25.03.2009, 11:50
Ostatni post: seska
  Dziœ Mark W Berlinie Robson 163 143,662 13.10.2007, 20:02
Ostatni post: pablosan
  Po Jakimś Czasie, Czy Napewno The Best? anrom 25 38,726 07.07.2005, 21:40
Ostatni post: Eowyn
  27 lat po Live Aid Raingod 0 7,729 Mniej niż 1 minutę temu
Ostatni post:

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości