Ankieta: W zwi?zku z b??em na koszulce:
Ankieta jest zamknięta.
Pracownia poprawia
26.67%
4 26.67%
Zostawiamy tak jak jest
73.33%
11 73.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIESZCZĘŚCIE z KOSZULKAMI!!!
#61
ja oczywiście podporządkowywuję się opinii większości, i ustawiam się w kolejce po następną koszulkę

z niezmiennymi podziękowaniami dla raingoda za podjęty trud.
Odpowiedz
#62
Raingod napisał(a):Ja sadze ze pakuje koszulki i wysylam, szanowna braci Kopflerowa Uśmiech

czyli gra gitara Oczko czekam z niecierpliwością na mój "unikat"
Uśmiech
Odpowiedz
#63
Chyba takie "n" jak w linku poniżej wprasuję sobie pomiędzy K i O
http://www.skymedia.pl/1n/
Pamiętacie "naprasowanki"?? Ja miałem Rambo z zapałką w ustach :-))
Odpowiedz
#64
Raingod napisał(a):Drukarnia zaproponowala, ze nastepna edycja koszulek pojdzie bez kosztow nadruku. Dodatkowo dostalismy rabat na koszulki (nie Fruit of the Loom, ale Stedman - klasa jeszcze troszke wyzsza o wiekszej przepuszczalnosci powietrza).
Co o tym sadzicie?

Dla mnie informacja bomba. Szczególnie w odniesieniu do koszulek, bo mimo, że nasze koszulki są jakościowo dość dobre, to jednak po kilku praniach wyglądają tak sobie. Wiem, że to podnosi bardzo cenę, ale najchętniej to bym stosował markowe koszulki adidasa, czy czegoś takiego, abym mógł z moim Knopflerem paradować jak najdłużej.
Odpowiedz
#65
aaadam napisał(a):Dla mnie informacja bomba. Szczególnie w odniesieniu do koszulek, bo mimo, że nasze koszulki są jakościowo dość dobre, to jednak po kilku praniach wyglądają tak sobie. Wiem, że to podnosi bardzo cenę, ale najchętniej to bym stosował markowe koszulki adidasa, czy czegoś takiego, abym mógł z moim Knopflerem paradować jak najdłużej.

a moze w przyszlosci jakies haftowane koszulki polo?
[SIZE="1"][COLOR="DarkRed"]"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
[/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz
#66
I jak Wojtku wysylanie koszulek dotra do mnie na 21 pazdziernikaUśmiech
Odpowiedz
#67
Koszulki poszly.
and it's your face I'm looking for on every street...
Odpowiedz
#68
Dzieki wielkieOczko czekam by je wdziacUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości