Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shangri-la - Pierwsza świeca Na Ur. Torcie
#1
To już rock...
Każdy z niš kontakt to żywsze bicie serca. I już nie wyobrażam sobie jesieni bez niej...
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#2
5.15 a.m.
snow laying all around




taaak szybko minęło, idealna płyta na jesień
Odpowiedz
#3
tak..............a "Our Shangri-La" to poprostu bajka.
Odpowiedz
#4
MI się straszliwie ta płyta podoba. Jest jednš z mojich ulubionych w Markowej dyskografii... A już chyba od miesišca nie ma dnia żebym nie przesłuchał Boom like that... a jeszcze te wersje piosenek "live from Shangri-la studios" :wub:
It's what it is...
Odpowiedz
#5
Tak. Pamiętam dokładnie ten dzień Oczko Płytę miałem już w pištek i z biciem serca czekałem chwili aż wylšduje w odtwarzaczu. Od razu lepiej się poczułem. Też nie wyobrażam sobie jesieni bez Shangri-La ale to nie jedyna pora rocku... Oczko

When you're young and beautiful your dream are all ideals
later on it's not the same
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#6
A najbardziej podobało mi sie to, że nie od poczštku cała mi się podobała. Uczyłem się jej powoli, smakujšc kšski i wysysajšc z nich tyle piękna, ile Mark i moja wyobraŸnia mi pozwoliły.
To dla mnie tak jak dla Tawnuka jedna z ulubionych płyt Mistrza Język
„ten sławny koncert DS z Bazylei” … „zdarlem te tasme do czarno-bialosci....”
Odpowiedz
#7
Cytat:Originally posted by Robson@Sep 29 2005, 01:35 PM
Tak. Pamiętam dokładnie ten dzień Oczko Płytę miałem już w pištek i z biciem serca czekałem chwili aż wylšduje w odtwarzaczu. Od razu lepiej się poczułem. Też nie wyobrażam sobie jesieni bez Shangri-La ale to nie jedyna pora rocku... Oczko

When you're young and beautiful your dream are all ideals
later on it's not the same
A już w sobotę, 25 wrzeœnia... "połówka" S-L ze mnš... Zgrana na magnetofonowš taœmę, jak za starych i niezwykłych czasów...
Zostałam wprowadzona do Raju... stopniowo... Uśmiech

Zaœ od czwartku, 14 paŸdziernika... kiedy to po powrocie z pracy...
Ale to już inna opowieœć... Oczko

Magiczna podróż wcišż trwa :wub:

PS. S-L ma dla mnie moc uzdrawiajšcš niezależnie od rodzaju dolegliwoœci oraz pory dnia/rocku, jednak nie wyobrażam sobie przetrwania bez niej w prawdziwie mroczny i słotny czas.
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#8
Pamietam, ze dostalem te plyte od brata na ponad miesiac przed tym jak sie ukazala... nie pytalem skad ja wzial... nie wnikalem.... ale byla absolutnym lekiem na cale zlo w tym czasie. Teraz lubie ja rowniez nie mniej, ze szczegolnym uwzglednieniem pierwszych 5 kawalkow Uśmiech
piekny album, wg mnie lepszy niz Ragpickers, ale jednak slabszy niz Sailing. Jakkolwiek rowniez nie wyobrazam sobie przetrwania trudnych dni bez niej.
...Well He's a big star now but I've been a fan of his for years,
the way he sings and plays guitar still brings me to tears...
Odpowiedz
#9
Zaczynalem wlasnie studia.
Pamietam, jade autobusem do domu, jest cieply jesienny wieczor, taki kiczowaty rozowy zachod slonca. Stoje na przednim podescie autobusu i jest mi z jakiegos niewiadomego powodu jakos tak cholernie dobrze... A w sluchawkach
It's the end of a perfect day

Jakis czas pozniej, kiedys spadl juz snieg, szedlem na zajecia zanim wstalo slonce. Wszedzie bialo, wszyscy jeszcze spia, a ja jak jakis glupek ide na przystanek.
5.15 am... Snow laying all around
Pamietam, ze kiedys jak mi sie baterie skonczyly i wracalem do domu po ciemku przez snieg w taki cholerny mroz, to przez szczekajace zeby spiewalem wlasnie ten utwor - czarny humor w koncu rzadzi Uśmiech

Chyba na zawsze mi sie Shangri-la bedzie z tymi momentami kojarzyc.
Odpowiedz
#10
Ddawwidd - trafiłeœ w sedno moich (naszych Uśmiech) skojarzeń. Uwielbiam kiczowate zachody słońca (także wschody i inne zjawiska niebieskie Uśmiech). Od rocku dzięki Markowi obrazom towarzyszš dŸwięki. Nawet wtedy, kiedy album jest daleko.
O (od Oczko) 5.15 a.m. rozpoczynam każdy kolejny dzionek.
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#11
Ja uwilebiam od rocku wstawać o 5.15... po prostu uwielbiam. Nawet nie po to żeby posłuchać tego utworu ale np. żeby sobie na gitarce pograć... albo herbate dobra wypić... :wub:
It's what it is...
Odpowiedz
#12
A nie no, wszystko wszystkim, ale żeby tak z własnej i nieprzymuszonej... nastawiać budzidło na 5.15... To jakoœ tak... nie mogę się przekonać... Szczęśliwy
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#13
jest jeszcze inny sposób- doczekać do tej 5:15 Oczko też fajnie brzmi
Shangri-la- płyta na każdy nastrój- na letnie sjesty i jesienne wieczory. Our shangri la daje mi poczucie niesamowitego spokoju, taka pogodna. no i jeszcze everybody pays i 5.15- wokal Marka jest jak wino (w dodatku grzane Uśmiech ).
seeEMILYplay
Odpowiedz
#14
Cytat:Originally posted by Emilka@Sep 30 2005, 03:08 PM
jest jeszcze inny sposób- doczekać do tej 5:15 Oczko
O! I ten właœnie preferuję Oczko
Nie jest dobrze, kiedy o tej porze należy już się podnosić z wyrka...
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#15
Cytat:Originally posted by Evelda+Sep 30 2005, 02:12 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Evelda @ Sep 30 2005, 02:12 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Emilka@Sep 30 2005, 03:08 PM
jest jeszcze inny sposób- doczekać do tej 5:15 Oczko
O! I ten właœnie preferuję Oczko
Nie jest dobrze, kiedy o tej porze należy już się podnosić z wyrka... [/b][/quote]
Nie znacie się... chociaż fakt że ja czasem potrafię się połózyć o 20 do wyrka... ale wstawać lubie wczeœnie...
It's what it is...
Odpowiedz
#16
Nie no, o 20.00 to dopiero życie się zaczyna...
Tawnuk -> Podziwiam i gratuluję - Skylarki tak majš Uśmiech
<span style=\'color:gray\'>And what have you got at the end of the day?
What have you got to take away?
</span>
Odpowiedz
#17
hehe, œwit to dla mnie najbardziej magiczna pora dnia, może dlatego że najrzadziej doœwiadczana Duży uśmiech niewiele jest rzeczy przyjemniejszych niż puœcić sobie jakšœ cudnš płytę (w domysle Shangri-la) o œwicie, szczególnie jak można wrócic pod kołdrę i słuchac w pozycji horyzontalnej Oczko
seeEMILYplay
Odpowiedz
#18
Cytat:słuchac w pozycji horyzontalnej

....w pociagu z krakowa do katowic, odjazd o 5.15 a.m.... to bylo to, co nie Emilka? Wywracanie oczami
You do what you want to
You go your own sweet way...
Odpowiedz
#19
Tak to prawda muzyka o œwicie "wchodzi" inaczej. A letniš porš kiedy ptaki zaczynajš swój koncert to już w ogóle jest odjazd Oczko
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#20
Cytat:....w pociagu z krakowa do katowic, odjazd o 5.15 a.m.... to bylo to, co nie Emilka?
tez mi się to przypomniało własnie Duży uśmiech noo to było to Oczko tylko mi tej kołdry ciepłej brakowało Duży uśmiech ale, jak mawia nasz ulubiony Pna Redaktor, na œwiecie nie ma przypadków
seeEMILYplay
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  aLCHEMY na DVD!!! Robson 193 234,279 03.03.2020, 17:55
Ostatni post: MARTINEZ
  nagranie na płycie koncertowej jk2121 6 15,257 31.01.2017, 22:57
Ostatni post: jk2121
  Bonusowe utwory na płycie GL pawlik_lodz 5 15,229 24.12.2010, 11:16
Ostatni post: mirek
  Materiały na allegro Dawid 9 21,864 06.09.2010, 10:40
Ostatni post: Dawid
  Mark na płycie Johna Illsleya! Robson 29 54,540 31.08.2010, 09:23
Ostatni post: elsinore
  Mark na albumie Stinga faf123 10 21,080 21.07.2010, 14:26
Ostatni post: aaadam
  Shangri LA w Dolby Digital kuba1313 0 6,114 08.10.2009, 08:49
Ostatni post: kuba1313
  Wembley Arena na DVD Robson 44 57,436 13.08.2008, 16:15
Ostatni post: filipk91
  Mark Na Płycie Joolsa Hollanda Robson 9 16,643 23.11.2006, 20:08
Ostatni post: MARTINEZ
  Alchemy Na Dvd Robson 65 68,660 08.09.2006, 15:38
Ostatni post: koobaa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości