Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lover Over Gold SA-CD reissue
#1
Universal Music Japan is planning to release Lover Over Gold SHM SA-CD (cat. nbr. UIGY-9505) on July 20, 2011. The reissue is based on a DSD transfer from Japan analog master tape.

Tamtejszy rynek naprawdę jest kreatywny choć mnie te wszystkie technologiczne smaczki czasami przerastajaUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#2
SA-CD mają swoich zwolenników i przeciwników. Ale mnie bardzo się podobają reedycje płyt Genesis z 2007 roku. Po prostu mają przejrzyste i klarowne brzmienie. Niektórych drażni to, że jest to sfałszowanie oryginalnych miksów. Ale wg. mnie te brzmienia płyt Genesis są o wiele lepsze niż oryginały. Love Over Gold ma bardzo przejrzyste brzmienie. Wydaje mi się, że nie ma potrzeby ulepszania tych nagrań do formatu SA-CD. Ale cóż. Zobaczymy jak to wyjdzie.
Nie gram z nut, gram z serca
Odpowiedz
#3
Robson napisał(a):Universal Music Japan is planning to release Lover Over Gold SHM SA-CD (cat. nbr. UIGY-9505) on July 20, 2011. The reissue is based on a DSD transfer from Japan analog master tape.

Tamtejszy rynek naprawdę jest kreatywny choć mnie te wszystkie technologiczne smaczki czasami przerastajaUśmiech


Aaadam będzie miał co prezentować w "Płytach z górnej półki" Uśmiech

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasi są na Krymie!!! aaadam 3 9,513 22.09.2010, 22:59
Ostatni post: ania
  Dziś są Marka urodziny... Arrrek 16 25,756 18.08.2010, 12:26
Ostatni post: Michal
  Kim Sa Z Wyksztalcenia Czlonkowie Grugpy Ds ? numitor 36 37,822 26.11.2006, 21:37
Ostatni post: Steeven

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości