Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostatnio Widziałem, Ostatnio Słuchałem...
Z filmowych nowości: "Operacja Dunaj", czyli jak polski czołg wyzwalał uciśnionych Czechów spod jarzma imperialistycznych dywersantów. Ogólnie jest zabawnie (popłakałem się ze śmiechu słuchając przemówienia sierżanta - dowódcy czołgu do "wyzwalanych" Czechów). Śmiech trochę zamiera na ustach, kiedy człowiek uświadomi sobie istotę interwencji bratnich narodów. Na szczęście w filmie - wielka historia zostaje gdzieś z boku. Za to czeskie piwo leje się strumieniami. Uśmiech

A karczma, w którą wjeżdża czołg - to w rzeczywistości dom w Karpnikach, wsi w Rudawach Janowickich, niedaleko Jeleniej Góry... Oczko
Odpowiedz
To muszę obejrzeć, choćby ze względu na Karpniki Uśmiech
Odpowiedz
Ciekawe, czy po tej demolce dom wyremontowano, czy rozebrano... Trza sprawdzić. Oczko
Odpowiedz
Jeśli lubicie wzruszać się na filmach, polecam "Pamiętnik" na motywach powieści Nicholasa Sparksa. Aczkolwiek to film typowy dla dziewczyn Uśmiech
Do domu opieki, do kobiety chorej na amnezję przychodzi jej mąż i czyta jej kronikę ich zawiłej drogi do tego by być razem. Film opiera się głównie na retrospekcjach do czasów młodości Allie i Noah, momentów z domu opieki jest bardzo mało.
Reszty pisać nie będę, to trzeba zobaczyć..
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
Red Hot Chilli Pipers, album Bagrock To The Masses. Wpadłem na nich, gdy szukałem na youtube Auld Lang Syne i tak mi się spodobało, że zorganizowałem sobie ich płytę. Fajnie scoverowane rockowe klasyki, w klimatach... szkockich Uśmiech Dudy, dudy i jeszcze raz dudy, nawet Smoke On The Water i Clocks na dudach Uśmiech
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości