Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aaadam 2 Drzewko Bootlegowe
#1
skoro Macsa rozpoczšł drzewka nie wypada mi pozostawać w tyle Oczko

1. DS - Chorus (live in Paris 14th october 1978) DVD
2. Solid Rock (Rockplast 1979)DVD
3. BBC Arena 1980 DVD
4. Live In Dortmund 1980 DVD
5. Werchter 1981 DVD

te płytki wyœlę dwum osobom: Andrzejowi, który zgłosił się pierwszy i osobie która mi przyœle te płytki, które pojawiły się w pierwszym wštku (macsy)

proszę te dwie osoby o kontakt na maila: adam.musiuk@wp.pl

proszę też o wpisywaniu w tym wštku wszelkich losów tych płytek (czyli kto komu je wysyła) i zobaczymy jak to działa i co zmienić aby ażdy miał do nich dostęp

na koniec uwaga, którš bezwzględnie przestrzegamy: proszę nie zamieniać plików video w wersje skompresowane, zaœ płyt audio, które pewnie umieszcze w jakimœ kolejnym drzewku, nie kompresować do formatów stratnych, np. mp3 (sam zdobywajšc te płyty poczyniłem takie zobowišzanie i proszę o przestrzeganie, także przez kolejnych posiadaczy tych nagrań)
Odpowiedz
#2
TO może proœba do Adminów - o utworzenie odrębnego działu w sprawie bootlegów? Trochę to bałaganu robi....
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
#3
Ja jestem zainteresowany - mogę przegrać te DVD kolejnym trzem osobom Uśmiech - jest jednak taki problem, że nie jestem, ani Andrzejem, ani tym, który odeœlę bootlegi Macsy Uśmiech.
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
#4
Andrzeju czekam na maila. Płytki przegrane i już czekajš na wysyłkę!!!!
Odpowiedz
#5
AAdamie. Adresik wysłany.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#6
Andrzej - to teraz moze ja? Uśmiech
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
#7
Witam i przepraszam, za kilku dniowe milczenie (ale moja praca wišże się z doœć nagłymi kilkudniowymi wyjazdami - jeden z nich właœnie miał miejsce). Jendak nadrabiam już zaległoœci:
- Andrzeju nigdzie nie mam Twego adresu, coœ z wysyłkš nie tak,
- pierwszš paczkę z płytkami wysłałem do pogdan'a
- druga paczka, która jest gotowa czeka na adres od Andrzeja albo od macieja m - kto z Was pierwszy doœle mi adres, tego płytki będš (tylko błagam: szybko, bo w nocy z czwartku na pištek kolejny wyjazd i będš dopiero około poniedziałku).
Odpowiedz
#8
Andrzej wybrał się na kurację, więc kontakt z nim przez jakiœ czas będzie raczej niemożliwy.
Odpowiedz
#9
ja tez jestem w kolejce kto wysle Uśmiech pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drzewko Bootlegowe 'knopfler.pl' koobaa 16 24,735 02.11.2006, 05:03
Ostatni post: koobaa

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości