Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam piosenki
#1
Panowie pomóżcie. Słyszałem piosenkę najprawdopodobniej M.K. możliwe że D.S. w radio Via po północy, piosenka wolniejsza i Mark na refren zmienia głos na taki "miękki", ciągnie jakieś słowo, tak jakby (osoba) "I", tak brzmi ale to penie nie to. POMOCY!
nie jest to Brothers in arms,Why Worry,
Your latest trick,Private Investigations,Romeo and juliet,Telegraph road,Ticket to heaven,
Odpowiedz
#2
A może Our Shangri-La? Tam jest takie 'our' przedłużone
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
#3
polak47 napisał(a):Panowie pomóżcie. Słyszałem piosenkę najprawdopodobniej M.K. możliwe że D.S. w radio Via po północy, piosenka wolniejsza i Mark na refren zmienia głos na taki "miękki", ciągnie jakieś słowo, tak jakby (osoba) "I", tak brzmi ale to penie nie to. POMOCY!
nie jest to Brothers in arms,Why Worry,
Your latest trick,Private Investigations,Romeo and juliet,Telegraph road,Ticket to heaven,

Może coś takiego; Sailing to Philadelphia, What it is,Why aye man,Rudiger ,a może ?
Odpowiedz
#4
Może "A place where we use to live","One more matinee" albo "Hill farmer's blues"?
Odpowiedz
#5
Dzięki Panowie za pomoc, piosenką którą szukam okazała się Sad Eyes - Bruce Springsteen

podobne wokale mnie początkowo zmyliły, sami zobaczcie
http://www.youtube.com/watch?v=btFELvxhY...re=related
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najsmutniejsze i najweselsze piosenki Marka Knopfera.. fakungio 13 17,106 22.06.2009, 13:56
Ostatni post: .:Olaf:.
  Pomóżcie, tytuł piosenki. tomektomek 2 6,248 16.03.2009, 15:28
Ostatni post: tomektomek
  Piosenki Mk/ds numitor 36 38,005 23.08.2006, 18:21
Ostatni post: Robson
  Poszukuję Piosenki ! maggy 3 8,367 05.06.2006, 09:58
Ostatni post: Michal
  Piosenki Irlandzkie StonyRoadRider 36 41,273 18.06.2005, 01:36
Ostatni post: baccarat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości