Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt DVD Torwar 2008
#81
Maćku no mam to samo Speedwey po prostu wymiata mówiąc krótko Uśmiech
Odpowiedz
#82
Ciarki już mam przy słuchaniu "studyjnego" Speedway'a a co tu mówić o koncertowym!Uśmiech
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#83
Na prośbę Filipa wrzucam jego projekt okładki i nalepek na płyty :

[Obrazek: 7dfeb5c84dc14efemed.jpg]

[Obrazek: 022e38179cc0fbd2med.jpg]

[Obrazek: 29f03b78b2efedfcmed.jpg]

Nawet, nawet ... Ale może jeszcze ktoś pobawi się w Corelu bądź innym Photoshopie...A potem wybierzemy najlepszy projekt. Proszę.

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#84
Jak na mój gust, to bardzo łade i pomysłoweUśmiech gratulacje FilipUśmiech
Maćku ja jeszcze trochę posiedzęUśmiechMam ambicje, ciekawe jak się udaUśmiech
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#85
Nie wiem jak Wy, ale ja wyczuwam w Projekcie Maćka niesamowitą autentycznosć,prawdziwość. Fajne są te akcenty wpatrzonych i wsłuchanych Forumowiczów. Mam gęsią skorkę, tak jak 30 lat temu, gdy po raz ........
Okładeczki Filipa fantastyczne(ta winylowa plyta) przenosi nas w tamtą erę...świetności i pokreśla ,że ta swietność ciągle trwa.
We are the sultans of swing...
Odpowiedz
#86
Ale się tu dzieje ale się dziejeUśmiech Speedway po prostu KLASYKA!!! I ja pięknie tu wszystko widaćUśmiech

Aha i podpisuje się pod slowami Andrzeja. Maciek po prostu to czuje i chwała Mu za to.

Okładki bardzo mi się podobająUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#87
Co do okładki, to wszystko pięknie, tylko czcionka mi się nie podoba. Za bardzo czuć westerno-podobną Oczko
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
#88
macsa napisał(a):Fajnie by było postawić na półeczce jakąś pamiątkę z 2 maja 2008...

Na oficjalnie wydane DVD raczej się nie zanosi, kolega Trissi, który rejestrował koncert nie ujawnił się jak do tej pory, dlatego postanowiłem zrobić coś w tej sprawie. Pracuję nad płytami DVD, które będą zawierać kompilację umieszczonych w sieci materiałów - jako podkład muzyczny posłuży świetne nagranie Banalnego, a na obraz filmy i zdjęcia znalezione tu i tam...

W związku z tym projektem mam do was kilka próśb:

Po pierwsze gdyby ktoś posiadał jeszcze materiały nigdzie nie opublikowane, a chciałby się przyłączyć do projektu to bardzo proszę o kontakt.Nie kryję, że materiałów nie jest aż tak wiele i każdy dodatkowy wkład jest bardzo pomocny - zwłaszcza jeśli chodzi o klipy video.

Każdą część, którą uda mi się skompilować będę sukcesywnie umieszczał w sieci - proszę o kontrolę i ewentualne uwagi. Gdy ktoś dojrzy swoją twórczość i nie będzie sobie życzył aby znalazła się w projekcie proszę mnie o tym poinformować - wytnę co trzeba...

Uzbrójcie się w cierpliwość - nad takim projektem jest cała masa pracy, a wolnego czasu niestety niewiele - planuję zamknąć temat do końca tego roku. Po zakończeniu prac bootleg będzie oczywiście za darmo dostępny dla wszystkich - zrobimy torrenta i drzewko aby każdy chętny mógł go mieć.

Napiszcie prosze kilka słów co myślicie o tym pomyśle. Mocno liczę na wasze materiały - wiem, że są jeszcze takie których nie mam ( np. Panie Piotrze 4x4 ...)

Dzisiaj na chomiku już jest pierwsza część zawierająca wstęp i Cannibalsów - można obejrzeć przed pobraniem...

I na Tubie też już jest:

http://pl.youtube.com/watch?v=ry8a4eIOXzI


Witam !!!Pomysł świetny.Chętnie po skończeniu wezmę i kupię nawet bootleg z całym kon- certem Marka Knopflera z 2.05.2008 z Torwaru.Serdecznie Pozdrawiam.Paweł.
Odpowiedz
#89
O nie !! Żadnego sprzedawania bootlegu z Torwaru !! Będą torrenty, będzie drzewko - każdy zainteresowany powinien w ten czy inny sposób to wydawnictwo za darmo otrzymać.

Ogromna prośba - gdyby ktoś wykrył, że na bootlegu ktoś próbuje zrobić kasę to proszę od razu o interwencję i info.

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#90
Jasne Maćku, jak tylko czujne oko Ani coś wychwyci to dostaniesz informacjęUśmiech
Podpisuję się też pod tym co napisał Andrzej - nic dodać, nic ująćUśmiech
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#91
Jane Maćku niech przyświeca idea NOT FOR SALE ONLY FOR FANS Uśmiech
Odpowiedz
#92
W rzeczy samej Filipie !!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#93
Super to poskładałeś, Maciek. Im częściej oglądam ten fragment, to tym bardziej nie mogę darować Markowi, że nie wydał DVD z ostatniej trasy koncerowej. Na szczęście mamy takie pamiątki!!! Dzięęęęęki!
Odpowiedz
#94
Strzel focha, jemu w głowę, wyślij bombę pocztą, albo nie kup nowego albumu, tylko ściągnij z neta, ulżyj swojej złości Język
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
#95
Zaczynam się Ciebie bać, Filip. :p
We talked of looking just out of town
Now it's looking like a dream shot down
I still believe that there's somewhere for us
But now it's something that we don't discuss
And you're the best thing I ever knew
Stay with me, baby, and we'll make it to
We'll make it to



Tu można kupić moją książkę Uśmiech
Księgarnia Wydawnictwa Radwan - Aparatka
Odpowiedz
#96
Te kolego Filip - z większym szacunkiem do Pana Marka(Dziadka) proszę !! Za bardzo pojechałeś !!

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#97
Bo zaproponowałem, żeby ściągnął album z neta? Język
Love, Peace & Dire Straits
Odpowiedz
#98
filipk91 napisał(a):Bo zaproponowałem, żeby ściągnął album z neta? Język

Nie - chodzi o samą , dosyć nonszalancką formę Twojej wypowiedzi.

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#99
macsa napisał(a):Nie - chodzi o samą , dosyć nonszalancką formę Twojej wypowiedzi.

Mam nadzieję, że to żart. Przecież w tym co napisał Filip nie było nic złego - może poza zbyt dużą ilością potocznych słów, nie jesteśmy jednak na forum językoznawczym.
"Come up and feel the sun
A new morning has begun..."
Odpowiedz
numitor napisał(a):Mam nadzieję, że to żart. Przecież w tym co napisał Filip nie było nic złego - może poza zbyt dużą ilością potocznych słów, nie jesteśmy jednak na forum językoznawczym.

Wiedziałem...

Widać się nie znam na obyczajach, ale wydaje mi się, że osoba 17 letnia powinna się troszeczkę inaczej zwracać do osoby dorosłej. Może gdzie indziej się wychowywałem...

Określenie "Strzel focha, jemu w głowę," także jest niewłaściwe w stosunku do artysty, którego podobno wszyscy jesteśmy fanami..

Dziękuję

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nimes w Kurierze Lubelskim 27 kwietnia na DVD majkel 1 8,204 14.03.2009, 01:28
Ostatni post: filipk91

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości