24.04.2009, 09:31
Ja już sobie palce wytarłem o klawisze pisząc o tym
Ania może usuwać spam, a nie zawsze przecież obserwuje forum. Gdyby dostała uprawnienia admina, wystarczyłoby 10 minut i problem zniknąłby na zawsze. Przy okazji można by poprawić rozmaite niedoróbki, jak np. format daty.
Dopóki część z nas będzie się obawiać, że Ania w przypływie amoku zamknie forum lub wyrzuci z niego nieprawomyślnych, dopóty boty będą tu stałymi bywalcami. Bo na starą ekipę adminów chyba nie możemy liczyć.
Ania może usuwać spam, a nie zawsze przecież obserwuje forum. Gdyby dostała uprawnienia admina, wystarczyłoby 10 minut i problem zniknąłby na zawsze. Przy okazji można by poprawić rozmaite niedoróbki, jak np. format daty.Dopóki część z nas będzie się obawiać, że Ania w przypływie amoku zamknie forum lub wyrzuci z niego nieprawomyślnych, dopóty boty będą tu stałymi bywalcami. Bo na starą ekipę adminów chyba nie możemy liczyć.

