Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejny krok
#61
Chłopaki będą siedzieć w studio przez najbliższe tygodnie:

Guy Fletcher:
He and I have been in British Grove for the past week or so. I will formally announce just as soon as I can.


Ciekawe co z tego wyniknie....

[Obrazek: macsa.gif]
Odpowiedz
#62
O kurka wodna nie widziałem tej odp. Uśmiech No to zmienia postać rzeczy. Wspaniała wiadomość!Uśmiech

I to jest wpis z 26 lutego. Takie info. Maćku to trza przekazywać od razu. Jeszcze w piatek mówiłem że żadnych wieści a coś zaczyna drgać w temacie.
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#63
dr Fletch jeszcze pisze że ma do uzupelnienia dwie strony swojego dziennika. Kurcze zżera mnie ciekawość co sie za tym kryje. Mam nadzieję że to będzie nowy album MKUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#64
Nie liczyłbym na toUśmiech
Odpowiedz
#65
A ja mam nadzieje ze panowie posiedza w studio i bedzie nowa plyta.No i potem juz tylko trasa koncertowa i duzo fajnych wspomnien.
Odpowiedz
#66
Dawid napisał(a):Nie liczyłbym na toUśmiech

Dlaczego?
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#67
Jeszcze nie tak dawno zakończyła się wyczerpująca trasa koncertowa, a Mark nie jest już pierwszej młodości. Myślę, że jednak zrobi sobie przerwę. Nowa płyta będzie oznaczać nową trasę, a Mark chyba nie jest na to przygotowany. Może dłuższe oczekiwanie będzie również oznaczać lepszą płytę, więcej pomysłów itd.

Oczywiście chciałbym jeszcze raz usłyszeć Marka na żywo, a oczekiwanie tylko wzmacnia apetyt.
Odpowiedz
#68
Dawid Twój wpis już nieaktualnyOczko Już wiemy że kolejnym krokiem MK jest nowy album. Cykl nowa płyta co dwa lata został zachowanyUśmiech bo myślę że na jesień bedzie nowy album MKUśmiech
Something's going to happen
To make your whole life better
Your whole life better one day
Odpowiedz
#69
Nie chciałem zapeszać po prostu..Nie no fakt, cudowna wiadomość!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości