Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Nowa Płytka? - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Płyty, single, DVD (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Nowa Płytka? (/showthread.php?tid=98)

Strony: 1 2

Nowa Płytka? - nikodem - 01.07.2005

Ot coś takiego piszą:

Private Investigations' ('The Very Best Of Dire Straits & Mark Knopfler'Oczko compilation album is scheduled for November 14. The new album will be available in different versions: standard CD and 2CD pack. More details are coming soon.

http://www.mark-knopfler.info/eng/news.htm

Nowa Płytka? - Igor23 - 01.07.2005

JA CHCE LISTOPAD Duży uśmiech

Nowa Płytka? - Robson - 01.07.2005

Wprawdzie ów watek już kiedyś poruszyłem ale póki co na podanej stronie jakoś tej info. nie widze. Ale być może ślepota ze mnie Szczęśliwy

Jest tylko to:

CD -Audio 'The Best Of Dire Straits & Mark Knopfler ' is scheduled for November 14, 2005.

Nowa Płytka? - Shiver - 01.07.2005

Ślepota z Ciebie... Uśmiech a może tylko brakuje ctrl+F5?

JEST Oczko Wiedziałem Duży uśmiech Dzieki Shiver za oświecenie Oczko I nawet okładka widoczna z większą podobiza Marka niż za czasow MFN A.D. 1988 Oczko

Nowa Płytka? - kszaq - 01.07.2005

wątek juz byl o tym ;d
hmmm jednak ja tej skladanki raczej nie kupie
sam sobie zloze ;d

Nowa Płytka? - ddawwidd - 01.07.2005

Tez mi sie wydaje, ze sobie podaruje. Gdyby to byl koncert, to moze jeszcze, ale w takim ukladzie chyba nie wrzuca na te plytke nic, co mnie zaskoczy Uśmiech

Hej dobrzy ludzie Oczko Naprawdę Was "nie kręci" takie wydawnictwo. Nie chce mi się wierzyć Oczko

ps. a macie w swoich zbiorach płytkę kompilacyjną MFN?

Nowa Płytka? - Shiver - 01.07.2005

Kręci, kręci... nie wyobrażam sobie, że można czegoś nie kupić jak jest... Uśmiech
Dziś kupiłem BiA chociaż nie mam na czym tego odsłuchać i jeszcze długo nie będe miał (dzięki Stony za rabacik Oczko )

Nowa Płytka? - StonyRoadRider - 01.07.2005

Składanka MFN ma taką zaletę, że są tam nowe wersje niektórych piosenek, np. "Portobello Belle" Uśmiech Mam kasetę, którą wyeksploatowałem do granic możliwości. Płytkę sprowadziłem w zeszłym roku z Niemiec, później dopiero się zorientowałem, że na Allegro też się czasami pojawia Język

A ta nowa składanka może być interesująca ze względu na to drugie CD, cokolwiek tam się znajdzie...

No właśnie. I tak to widze Oczko Poza tym po raz pierwszy poznamy przekrój przez solową tworczość MK. A potem pojawią głosy: "Daring Pretty"? Ja bym wolał "Baloney Again" itd. itp. Język

Nowa Płytka? - grzegorz - 01.07.2005

Myślę, że dla tej drugiej płytki warto będzie kupić tą składankę. Może być jakiś koncercik podobnie jak było z Sultans of Swing w wersji dwupłytowej.

Nowa Płytka? - kszaq - 02.07.2005

Cytat:Originally posted by Robson@Jul 1 2005, 05:19 PM
Hej dobrzy ludzie Oczko Naprawdę Was "nie kręci" takie wydawnictwo. Nie chce mi się wierzyć Oczko

ps. a macie w swoich zbiorach płytkę kompilacyjną MFN?
nie
wytwornia mojej kasy nie dosatnie ;d

Nowa Płytka? - pablosan - 02.07.2005

Cytat:Originally posted by grzegorz@Jul 1 2005, 10:43 PM
Myślę, że dla tej drugiej płytki warto będzie kupić tą składankę. Może być jakiś koncercik podobnie jak było z Sultans of Swing w wersji dwupłytowej.
wlasnie Grzegorz, mam nadziejez ze na 3 plytce bedzie jakis koncert, jak na SOS, bo wlasnie ta druga plytka spowodowala ze kupilem skladanke SOS i jeszcze Wild Theme na pierwszej. Jesli sa fani co chceiliby jeszcze kupic to wydawnictwo: SOS-The Very Best..., to polecam kupic tylko w wersji 2 plytowej, ostatanio widzialem w MM, bardzo ladny digipack, a "odleca" sluchajac Mareczka z RAH Uśmiech

Nowa Płytka? - dudageo - 02.07.2005

ja "odlatuję" za każdym razem jak tego słucham, a mam to wydawnictwo już jakiś czas w komplecie z płytką DVD - zbiór teledysków (warto mieć). Oczko

Nowa Płytka? - Robson - 02.07.2005

Zbiór teledysków na DVD wzbogacony o "Lady Writer". Na Dire Straits Videos (VHS) tego utworu brak. Ale z kolei w tej wersji są 3 teledyski NTH Uśmiech

Nowa Płytka? - Hermes - 04.07.2005

Witam

Warto nie warto kupić trzeba Uśmiech. Dobra kompilacja nie jest zła, a jeśli zostanie wzbogacona o koncertowe wersje utworów, to swoje ciężko zapracowane pieniądze wydam na nią z przyjemnością.

Tak przy okazji zapytam, czy Szanowni Forumowicze mają może jakieś informacje na temat płyty Marka Knopflera i Emmylou Harris?

Pozdrawiam

Nowa Płytka? - seba - 04.07.2005

Ale mnie tu dawno nie było Uśmiech . Napewno kupię tą płytkę, bo warto. Mam nadzieję, że na drugiej płytce będzie jakiś koncert i, że tak jak w przypadku Sultans Of Swing, wyjdzie jakieś dvd.

Nowa Płytka? - Robson - 04.07.2005

Cytat:Originally posted by Hermes@Jul 4 2005, 08:50 AM
Witam

Warto nie warto kupić trzeba Uśmiech. Dobra kompilacja nie jest zła, a jeśli zostanie wzbogacona o koncertowe wersje utworów, to swoje ciężko zapracowane pieniądze wydam na nią z przyjemnością.

Tak przy okazji zapytam, czy Szanowni Forumowicze mają może jakieś informacje na temat płyty Marka Knopflera i Emmylou Harris?

Pozdrawiam
Płyta dopiero w 2006 roku. Przewidywane jest 11 kompozycji spółki MK&EH bądź EH&MK Oczko

Nowa Płytka? - Hermes - 06.07.2005

Witam

Dzięki Robson. Będę więc musiał uzbroić się w cierpliwość, a skoro jest jeszcze trochę czasu to postaram się przybliżyć sobie sylwetkę i twórczość pani Harris.

Pozdrawiam