Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Dire Straits W Esensji - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Mark & DS w mediach (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Dire Straits W Esensji (/showthread.php?tid=894)



Dire Straits W Esensji - Bart - 03.05.2008

http://esensja.pl/muzyka/publicystyka/tekst.html?id=5265

Na razie nie mam czasu przeczytać, ale może Wy znajdziecie Oczko


Dire Straits W Esensji - anrom - 03.05.2008

Pięknie napisane - czekam na cišg dalszy...


Dire Straits W Esensji - Bart - 04.05.2008

Przeczytałem - fajna wędrówka po bardziej lub mniej oficjalnych albumach koncertowych DS Uśmiech Czekam na relację z koncertu, widać że goœć się zna na rzeczy Uśmiech


Dire Straits W Esensji - Robson - 05.05.2008

Ładne Uśmiech


Dire Straits W Esensji - Ania_M - 05.05.2008

Ale ja to kiedyœ gdzieœ czytałam chyba Huh


Dire Straits W Esensji - Bart - 13.05.2008

Jest już relacja z Torwaru.

(...) nie poczuł muzyki, kto nie był na koncercie Marka Knopflera (...)

(...) To wcišż jest jeden z najlepszych gitarzystów œwiata, który potrafi rozruszać publikę (...)

(...) Myœlę, że każdy obecny tego wieczora na widowni zgodzi się ze mnš, że choć bilet na Torwar nie był tani, nie były to „pienišdze za nic”. Mark oddał nam kawałek swojej duszy.



Dire Straits W Esensji - Piotrd - 13.05.2008

hmmmnie tylko zaintrygował ten telebim... co nim miało być?? ale już widać z niego, że co innego dla każdego było ważniejsze, choćby brak wspomnienia o "Speedway..." i jednym z nielicznych momentów zagrania scenografiš...


Dire Straits W Esensji - xyz - 13.05.2008

Cytat:Originally posted by Piotrd@May 13 2008, 01:04 PM
hmmmnie tylko zaintrygował ten telebim... co nim miało być?? ale już widać z niego, że co innego dla każdego było ważniejsze, choćby brak wspomnienia o "Speedway..." i jednym z nielicznych momentów zagrania scenografiš...
Telebim... No kurcze nie wiem co to. Może chodziło o ten ekran co wisiał nad wejœciem na hale nad trybunami? Ale przecież on tylko wisiał... a tylko to mi na całej hali przypominało ekran/telebim ;P


Dire Straits W Esensji - Robson - 13.05.2008

Bardzo ładnie i to ostatnie zdanie Oczko


Dire Straits W Esensji - Ania_M - 13.05.2008

Cytat:Słychać było tylko delikatne dŸwięki gitary Marka. Zrobiło się tak pięknie, że zaczšłem się obawiać, by nikt z publicznoœci nie zburzył tego nastroju okrzykiem w stylu: „Mark, I love you”. Na szczęœcie nic takiego się nie stało.
Ja miałam taki zamiar Szczęśliwy Ale stwierdziłam że nie mam wystarczajšcej pojemnoœci w płucach by doleciało to z sektoru do Marka Szczęśliwy Heh kurczę, a mogłam zostać bohaterkš artykułu Duży uśmiech
Relacja rzeczywiœcie piękna, fakt
Cytat:Mark oddał nam kawałek swojej duszy.
. Znowu przeniosłam się w czasie. Jestem chyba chora na Torwar, zdarzenia z 02.05 wcišż się za mnš cišgnš. Nie uznaję za normalne wysiadywanie przed komputerem, bo a nóż widelec coœ nowego po koncercie Marka napiszš Duży uśmiech Ale co tam. Nie idę na odwyk Szczęśliwy