Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: This is us (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy (/showthread.php?tid=729)



Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - faf123 - 01.10.2007

Po wielu odwlekaniach w zarejestrowaniu sie na tym niesamowitym forum, postanowiłem w koncu to zrobic. I jestem. Chciałem powiedziec,ze jestem nowy, ale do konca tak nie jest. To forum znam chyba nawet lepiej niz niejeden juz dawno zarejestrowany uzytkownik. Przeglądałem forum wiele razy nie zalogowany. pare lat temu zaczałem słuchać muzyki Marka, która stała sie od momentu poznania bliżej Marka, nieodłšcznym elementem mojej codziennosci- jego piosenki towarzyszš mi zawsze i wszedzie. Stwierdziłem, że pora otworzyć usta Uśmiech

Dlatego, Witam Was wszsytkich bardzo serdecznie, mam nadzieje ze z niejednym wplšcze się juz wkrótce w wir goršcej dyskusji i to by bylo chyba na tyle... Uśmiech Mialo byc krótko...

Pozdrawiam


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - koobaa - 01.10.2007

Witaj faf Uśmiech,
Czuj się jak u siebie na Forum Oczko. Liczymy na Twój aktywny udział!
Pozdrawiam


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - Toloth - 01.10.2007

Czeœć Faf!
Numitor miał rację z tš atmosferš, więc bardzo dobrze, że Cię przekonał. Miłego forumowania Uśmiech Zapraszam szczególnie do dyskusji o najnowszym dziele Marka, strasznie jestem ciekaw opinii jak największej liczby osób Uśmiech

Regards
Tolo


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - Andrzej - 01.10.2007

Witam Ciebie rownież bardzo serdecznie. Ja jestem tutaj trzy lata i narazie nikt mnie stšd nie wyrzucił. Dziekuje za to Forumowiczom.


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - Robson - 01.10.2007

Ja również witam Uśmiech Œwietny avatar Oczko


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - HOWARD - 02.10.2007

Witaj, witaj w naszym gronie! Uśmiech


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - BET - 02.10.2007

Witamy witamy Uśmiech


Witam Forumowiczów! - Jestem Tu Nowy - MARTINEZ - 02.10.2007

czesc Uśmiech fajnie ze jestes
do zobaczenia na koncercie i zlocie