Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Mark W Polsce ! - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Warszawa, Torwar - 2 maja 2008 (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=27)
+---- Wątek: Mark W Polsce ! (/showthread.php?tid=703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


Mark W Polsce ! - Robson - 29.08.2007

Mark Knopfler w Polsce!!! Uśmiech
Mark Knopfler odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promujšcej jego najnowszy kršżek "Kill To Get Crimson".
Album, którego premiera odbędzie się 14 wrzeœnia,( :wacko: kolejna data do kolekcji) jest, jak twierdzi sam artysta, powrotem do lat młodoœci. Płyta utrzymana będzie w klimatach lat 50. i 60, nie zabraknie podobno nawišzań do muzyki folkowej oraz charakterystycznego dla Knopflera, elektrycznego brzmienia gitary.

W ramach europejskiej trasy koncertowej artysta pojawi się także w hali warszawskiego Torwaru. Koncert odbędzie się 2 maja 2008 roku. Bilety trafiš do sprzedaży 10 wrzeœnia za poœrednictwem strony http://www.livenation.pl. W sprzedaży ogólnopolskiej pojawiš się dwa tygodnie póŸniej.

YES YES YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uśmiech Uśmiech Uśmiech Radoœć ma Wielka jest Uśmiech

ps. info zapodałem za onetem Oczko


Mark W Polsce ! - Igor23 - 29.08.2007

Macsa szykuj transport na 2 maja Duży uśmiech


Mark W Polsce ! - jambore - 29.08.2007

Dzieki Robson za prywatne info.Dzięki za takie wiadomoœci w tak zdechły dzień Oczko


Mark W Polsce ! - jambore - 29.08.2007

Ale jeden koncert to za mało.Czy masz jakieœ info na temat koncertów u naszych sšsiadów Uśmiech


Mark W Polsce ! - Robson - 29.08.2007

Wiem o czym myœlisz Waldi Uśmiech Na razie cisza i też mi sie wydaje że jeden koncert to za mało jesli nie dołożš tu pomyœlimy gdzie indziej Duży uśmiech

ps. a przy okazji to długi week. w naszym kraju i chyba lepszej i piękniejszej okazji na zlot nie znajdziemy. Warto o tym pomyœleć Uśmiech


Mark W Polsce ! - jambore - 29.08.2007

Cytat:Originally posted by Robson@Aug 29 2007, 07:47 PM


ps. a przy okazji to długi week. w naszym kraju i chyba lepszej i piękniejszej okazji na zlot nie znajdziemy. Warto o tym pomyœleć Uśmiech
Czyli nie IV i nie V zlot a coœ po œrodku i w Warszawie.
Marka nie zapraszamy!!!!!!!! Duży uśmiech


Mark W Polsce ! - macsa - 29.08.2007

A nie mówiłem !! A nie mówiłem !!

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

Na zlocie w Sopocie Uśmiech spieraliœmy się z Andrzejem czy przyjedzie Mistrz do Polski czy nie...Na szczęœcie wyszło na moje !! Duży uśmiech Myœlę, że nie jesteœ zawiedziony Andrzeju z tego powodu Duży uśmiech

Cytat: Macsa szykuj transport na 2 maja biggrin.gif


Coœ da się skombinować Igorku jakiœ czarter wynajmiemy Oczko


Cytat: Wiem o czym myœlisz Waldi smile.gif Na razie cisza i też mi sie wydaje że jeden koncert to za mało jesli nie dołożš tu pomyœlimy gdzie indziej biggrin.gif


Czyżby chodziło o tš sławnš wyprawę autobusem na koncert MK poza granice Państwa Polskiego !! Pisze się, pisze się na bank !!

Duży uśmiech


Mark W Polsce ! - BET - 29.08.2007

SUPERRRRRRRRRRRRRRR Uśmiech


Mark W Polsce ! - Andrzej - 29.08.2007

I dobrze Macsiu ,że moje prognozy się nie sprawdziły(bazowalismy na podstawie rozmowy mojej i Pablosana z Menago MK w Hamburgu). MARK W POLSCE. Fajnie ,że Mark ujšł Polskę czyżby było w tym trochę naszej zasługi (Baner w Hamburgu)
Dwie przyjemnoœci na raz. Koncert i spotkanie z Wami.


Mark W Polsce ! - Bart - 29.08.2007

Nieeee! Smutny Smutny Smutny Dlaczego taki termin? Wtedy jest Rajd Œwiętokrzyski Smutny


Mark W Polsce ! - HOWARD - 30.08.2007

Musisz wybrać co ważniejsze Szczęśliwy


Mark W Polsce ! - jamm - 30.08.2007

uuułłaaaaaaaa Duży uśmiech piekna wiadomosc z rana!!! ciekawym jakiez tym razem danie glowne zaserwuje nam mareczek... byl niesamowity telegraph road i speedway at nazareth, a co tym razem? straaasznie jestem ciekaw...


Mark W Polsce ! - koobaa - 30.08.2007

Fajnie, że nie zlekceważył polskiej publicznoœci. Jeszcze za wczeœnie jednak bym mógł się w pełni cieszyć z tej wiadomoœci Oczko.


Mark W Polsce ! - Robson - 30.08.2007

Tak się zastanawiam czy Torwar jest wymarzonym miejscem na koncert MK w Polsce. Właœciwie nie miałem wielkich zastrzeżeń z poprzedniego koncertu ale jesli już stolica to uważam że Kongresowa byłaby lepszym miejscem. Co o tym sadzicie?


Mark W Polsce ! - fakungio - 30.08.2007

Robson. No właœnie nie jest. Dlaczego on godzi się na takie miejsca.
Uważam, że scena Teatru Wielkiego to by było coœ, ale tyle ludzi by nie weszło.
Torwar to najgorszy pomysł z możliwych.


Mark W Polsce ! - Robson - 30.08.2007

Nie jestem pewien czy Mark ma coœ w tej kwestii do powiedzenia Oczko


Mark W Polsce ! - IgorW - 30.08.2007

Koncert w Kongresowej oznaczałby skok cen biletów, jako że sala "pojemnoœciowo" jest doœć mała. Tak samo ze wszelkimi teatrami. Zresztš siedzieć sobie w foteliku na koncercie rockowym...nieee Oczko


Mark W Polsce ! - Robson - 30.08.2007

Ale 10 czerwca 2001 roku było fantastycznie Uśmiech Ja wprawdzie byłem zmuszony siedzieć, bo byłem na balkonie i siedziałem obok starszego małżeństwa które co chwila użyczało mi lornetkę Duży uśmiech Ale to co działo się tuż pod scenš niech zaœwadczš Ci szczęœliwcy którzy tam sie wtedy znaleŸli Uśmiech


Mark W Polsce ! - Andrzej - 30.08.2007

Cytat:Originally posted by Robson@Aug 30 2007, 04:26 PM
Tak się zastanawiam czy Torwar jest wymarzonym miejscem na koncert MK w Polsce. Właœciwie nie miałem wielkich zastrzeżeń z poprzedniego koncertu ale jesli już stolica to uważam że Kongresowa byłaby lepszym miejscem. Co o tym sadzicie?
Ja na pierwszy koncert Marka czekalem 25 lat (wiadomo żelazna komunistyczna kurtyna, finansowo ceny biletow przekraczały mojš pensje).
Ten pierwszy odbył się własnie na Torwarze. Wtedy nic mi nie przeszkadzało. Póżniej już koncerty w Berlinie i w Hamburgu. I rzeczywiœcie, Robson wolalbym Kongresowš ze wzgędu na akustykę. Trochę na Torwarze się to wszystko kotłuję.
No , ale dzieki Torwarowi poznałem pierwszych z Was. Czytalem już wtedy Forum , ale jeszcze nie pisałem. Przed koncertem poznałem Majkela, a po koncercie Dominique i Pablosana.
Nie wiem czy macie to samo, ale od wczoraj z chwilš kiedy dowiedzialem się o koncercie, jakoœ tak ojej serduszko mi inaczej pyka i bardziej chce się żyć.


Mark W Polsce ! - Robson - 30.08.2007

Chociaż to jeszcze szmat czasu ale Andrzeju zdecydowanie mam tak samo Uśmiech Radoœć tym większa, że my doskonale pamiętamy to co powiedział nam Paul Crockford w Hamburgu. Na szczęœcie to juz nieaktualne. Uff Uśmiech