Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Danny Cummings - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Knopflerowo (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Danny Cummings (/showthread.php?tid=65)



Danny Cummings - hillbilly - 30.05.2005

Nie wiem czy już coś pojawiło sie na ten temat ale...
słuchałem sobie ostatnio Speedway at Nazareth z singla Why Aye Man bo to jedna z moich ulubionych piosenek i na ostatnich koncertach wypadła świetnie... dużo lepiej niż kiedykolwiek.. zacząłem się zastanawiać dlaczego?
no i już wiem... to zasługa Dannego... Uważam, że mieliśmy dużo szczęscia ze to właśnie on grał na koncerach.


Danny Cummings - aaadam - 31.05.2005

Popieram, największe wrażenie na mnie (oczywiscie po Marku) zrobił właśnie Danny. W secie akustycznym, który przyrównywałem do ostaniej EPki bylo duzo ciekawiej.


Danny Cummings - HOWARD - 31.05.2005

Zdecydowanie! Uśmiech
Gdy tylko się dowiedziałem, że to Danny będzie grał to się ucieszyłem Oczko
Nie wiem, może też dlatego, że kojarzę go jako takiego uśmiechniętego miłego faceta z koncertu On The Night...
Natomiast Cromwell jakoś nigdy do mnie nie przemówił Uśmiech Danny jest chyba sympatyczniejszy. Tak mi się wydaje. A w Polsce, co było widać, świetnie połączył wrażliwość z siłą, ekspresję z wyciszeniem i to mnie osobiście bardzo się spodobało.


Danny Cummings - poczekaj - 01.06.2005

A dlaczego nie grał Cromwell? Ja tam Go bardzo lubię, za Salę Kongresową i A Night In London chociażby Uśmiech .


Danny Cummings - grzegorz - 01.06.2005

Właśnie, na A Night in London szczególnie było widać, że Chad to bardzo sympatyczny facet i razem z zespołem tworzą zgraną paczkę.
Najlepiej jakby koncerty były na dwie perkusje: Chad i Danny, wtedy wszyscy byliby zadowoleni. A jaki byłby Czad!


Danny Cummings - tok - 01.06.2005

Chad był niesamowity w Rudigarze Uśmiech z koncertu A night in London. Kawałek się udał jak nigdy !!! A Dany to w końcu kawałek historii w DS ...


Danny Cummings - kszaq - 01.06.2005

Dokładnie srtrasznie się ciesze że Danny był w Polsce !
On everey Street in Poland...


Danny Cummings - Robson - 01.06.2005

Ja też się cieszę, że mogliśmy Danniego zobaczyć w akcji. DS legenda i w ogóle a Chad Cromwell? Nie dam złego słowa powiedzieć Oczko


Danny Cummings - HOWARD - 02.06.2005

Cytat:Originally posted by tok@Jun 1 2005, 10:06 AM
Chad był niesamowity w Rudigarze Uśmiech z koncertu A night in London. Kawałek się udał jak nigdy !!! A Dany to w końcu kawałek historii w DS ...
No...
Może kiedyś uda mi się oglądnąć w końcu ten londyński koncert, tak samo jak tę Bazyleę, o której nie ma chyba tygodnia by coś na Forum o niej nie było Uśmiech


Danny Cummings - Vidocq - 02.06.2005

Cytat:Originally posted by HOWARD+Jun 2 2005, 05:58 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (HOWARD @ Jun 2 2005, 05:58 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-tok@Jun 1 2005, 10:06 AM
Chad był niesamowity w Rudigarze Uśmiech z koncertu A night in London. Kawałek się udał jak nigdy !!! A Dany to w końcu kawałek historii w DS ...
No...
Może kiedyś uda mi się oglądnąć w końcu ten londyński koncert, tak samo jak tę Bazyleę, o której nie ma chyba tygodnia by coś na Forum o niej nie było Uśmiech [/b][/quote]
O tak Bazyle jest wspaniała ... zwłaszcza jak masz ten koncert na DVD z dzwiekiem 5.1 i obrazem jak z transmisij obrad sejmu Szczęśliwy


Danny Cummings - pablosan - 04.06.2005

Dany był na koncertach swietny, i miał fajowe buty "Adiego"-pewnie miał przez to lepsze czucie Język oraz brzuszek jak ja, wiec nie byłem samotny-hihihihi


Danny Cummings - BET - 04.06.2005

Ja nie moglem uwierzyc ze to ten sam facet, ktory na On the night w CE tak fajnie westchnal (z ulgi) po solowce na instr. perkusyjnych....Danny rulez Uśmiech


Danny Cummings - aaadam - 04.06.2005

Ja we wszystko nie mogłem uwierzyć. Jak oglądałem 10 lat temu Ont The Night na video - to tak zazdrościłem tym ludziom co byli na tym koncercie. Powiem szczerze, że nawet nie marzyłem zeby byc na koncercie Marka, w głowie mi się nie mieściło w tamtych realiach. A tu proszę............ pierwszy rząd Knopfler na wyciągniecie ręki..........


Danny Cummings - HOWARD - 04.06.2005

Cytat:Originally posted by pablosan@Jun 4 2005, 07:19 PM
Dany był na koncertach swietny, i miał fajowe buty "Adiego"-pewnie miał przez to lepsze czucie Język
Tak, tak, Pablosan, lepsze czucie...
(no, ja to czasem w obuwiu gram Język Duży uśmiech)


Danny Cummings - HOWARD - 04.06.2005

Cytat:Originally posted by BET@Jun 4 2005, 08:09 PM
Ja nie moglem uwierzyc ze to ten sam facet, ktory na On the night w CE tak fajnie westchnal (z ulgi) po solowce na instr. perkusyjnych....Danny rulez Uśmiech
Dokładnie, BET, też nie mogłem w to uwierzyć, że na koncercie jestem naprzeciwko tego samego faceta Oczko (jak większość z nas) ... na CE...to mu wyszło świetnie, gra Whitten'a też niczego sobie...
Się zgrali. Bez dwóch zdań!


Danny Cummings - Vidocq - 04.06.2005

Cytat:Originally posted by BET@Jun 4 2005, 07:09 PM
Ja nie moglem uwierzyc ze to ten sam facet, ktory na On the night w CE tak fajnie westchnal (z ulgi) po solowce na instr. perkusyjnych....Danny rulez Uśmiech
exactly Uśmiech