Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Mark W Rmf ?:) - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Mark & DS w mediach (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: Mark W Rmf ?:) (/showthread.php?tid=59)

Strony: 1 2


Mark W Rmf ?:) - MARTINEZ - 24.05.2005

wlasnie siedze w pracy a tu glos marka.....
"This is Mark Knopfler"
i reklamowka : najlepsza muzyka w rmf fm


Mark W Rmf ?:) - grzegorz - 24.05.2005

Już od dawna jest ta wstawka, gdyby jeszcze RMF jakąś muzykę Marka częściej zapuszczał...


Mark W Rmf ?:) - Robson - 24.05.2005

Nie słucham RMF-ki ale wydaje mi się że za czasów Piotra Metza ta stacja była bardziej ambitna. Z tym że określenie "ambitna" ma tu trochę inny wymiar. A pamiętacie jak Piotr Metz komentował ten sławny koncert DS z Bazylei?


Mark W Rmf ?:) - BET - 24.05.2005

A ja nigdy nie mialem dobrego mniemania o Rmf ani o Zetce. W zasadzie za jedyna "sluszna" stacje uwazalem trojke, ale teraz to i z tym bylbym ostrozny. Wszystko schodzi na psy Smutny


Mark W Rmf ?:) - Grześ_67 - 24.05.2005

<Robson>

Słuchając P.Metza w trakcie tego koncertu miałem wrażenie, że próbuje "zaistnieć". A niektórych momentach mógłby sobie po prostu pomilczeć.
A co do stacji radiowych, to mam literalne uczulenie na powtórki. Jak słyszę w trakcie 30 sekundowego wejścia prowadzącego, 5 razy nazwę stacji to zaczynam się trząść Uśmiech


Mark W Rmf ?:) - Robson - 24.05.2005

Właściwie się zgadzam Oczko Ale podobało mi się jak bodajże przed albo po Telegrafie powiedział "nawet jeśli sprzedali tylko...ostatniej plyty" nie pamiętam dokładnieUśmiech "to i tak pozostają instytucją". Dlaczego Oni wtedy do nas nie dojechali? Wyobrażacie sobie taki koncert np. na stadionie w Chorzowie? Ja tak Uśmiech


Mark W Rmf ?:) - StonyRoadRider - 24.05.2005

Cytat:Originally posted by Robson@May 24 2005, 05:13 PM
Dlaczego Oni wtedy do nas nie dojechali? Wyobrażacie sobie taki koncert np. na stadionie w Chorzowie? Ja tak Uśmiech
Dla mnie nie ma większej różnicy. Wtedy i tak bym nie poszedł. Szczęśliwy Ale byłby za to jeszcze jeden bootleg z Polski Wywracanie oczami


Mark W Rmf ?:) - Robson - 24.05.2005

Akurat Stony pewnie stałbyś zaraz za mna pod sceną a w ręku trzymałbyś dużą tablice z napisem "The Trawlerman's Song" Szczęśliwy


Mark W Rmf ?:) - Piotrd - 24.05.2005

a ja bym poszedł, bo juz od lat to był mój ulubiony zespół Duży uśmiech
A co do tego, ze nie dotarli, to pewnie przez to co i inne zespoły w tym czasie, podobno koncerny uważały, ze jest u nas za duży stopień piractwa (i chyba przedewszystkim ustawy o ochronie własności intelektualnych), zeby opłacało się organizowac imprezę promocyjną jaką jest z reguły koncert (tak w każdym razie wtedy tłumaczono, dlaczego wielkie gwiazdy szerokim łukiem omijały Polskę...)


Mark W Rmf ?:) - StonyRoadRider - 24.05.2005

Cytat:Originally posted by Robson@May 24 2005, 05:30 PM
Akurat Stony pewnie stałbyś zaraz za mna pod sceną
Kurcze, a ile ja miałem wzrostu w 1991 roku... raczej niewiele. Zasłaniałbyś mi Język

I żebym jeszcze wiedział, że jest taki zespół jak DS... Wywracanie oczami Miałem taką kasetę z piosenkami dla dzieci pt. "Między burzą a kałużą". A siostra słuchała "Piosenek Natalki" Szczęśliwy
Zresztą, jeśli chodzi o Natalkę, nie były to złe czasy. Lepszy jest "Puszek Okruszek" niż "Im więcej ciebie tym mniej" Szczęśliwy Ale to chyba za daleko posunięta dygresja - w końcu forum jest o Marku Język


Mark W Rmf ?:) - pablosan - 24.05.2005

Cytat:Originally posted by Robson@May 24 2005, 05:13 PM
Właściwie się zgadzam Oczko Ale podobało mi się jak bodajże przed albo po Telegrafie powiedział "nawet jeśli sprzedali tylko...ostatniej plyty" nie pamiętam dokładnieUśmiech "to i tak pozostają instytucją". Dlaczego Oni wtedy do nas nie dojechali? Wyobrażacie sobie taki koncert np. na stadionie w Chorzowie? Ja tak Uśmiech
z tego co pamietam, to powiedzial to na sam koniec po Solid Rock, natomiast po Telegrafie było: "tym razem, zamiast standardowego w tym momencie koncertu Tunelu Milosci, zagrali dla nas arydzielo z plyty LOG czyli Telegraph Road" Język


Mark W Rmf ?:) - pawel - 24.05.2005

Cytat:Originally posted by Robson@May 24 2005, 01:52 PM
A pamiętacie jak Piotr Metz komentował ten sławny koncert DS z Bazylei?
Pamiętamy Uśmiech
"...Zawsze, na wszyskich koncertach Dire Straits po Private Investigations było.....właśnie to"


Mark W Rmf ?:) - Robson - 25.05.2005

I zagrali SułtanówUśmiech


Mark W Rmf ?:) - pablosan - 25.05.2005

Piotr Metz: "Mark Knopfler w wywiadzie kilka tygodni temu powiedzial, ze pasjami lubi grac na okraglych stadionach, ze jest w nich cos magicznego" Uśmiech


Mark W Rmf ?:) - seba - 25.05.2005

Szkoda, że nie pojechałem na ten koncert Szczęśliwy . Mogłem spokojnie jechać szczególnie, że miałem 1 rok Szczęśliwy .


Mark W Rmf ?:) - kszaq - 25.05.2005

Cytat:Originally posted by Robson@May 24 2005, 05:13 PM
Wyobrażacie sobie taki koncert np. na stadionie w Chorzowie?
Ja nie
nie przyszloby tyle osób co na Metallike

yeeeah Monsters Of Rock 1991


Mark W Rmf ?:) - koobaa - 30.05.2005

to byla sobota... godz. 20, lato, goraco. jechalem tego dnia wczesniej do kolegi 15 km rowerem, zeby mi nagral ten koncert na video. zdarlem te tasme do czarno-bialosci....

"ten mlody czlowiek z kartka z napisem "Solid Rock" jest bardzo dobrze poinformowany..."

I pomyslec ze w tym samym czasie radiowa trojka rowniez transmitowala ten koncert... tez nagrywalem Język
Marek Niedzwiecki podczas dlugiej przerwy miedzy Telegraph Road a bisami mowil wtedy: "prosze panstwo przed odbiornikami rowniez glosno klaskac, to z cala pewnoscia nie koniec koncertu"
ech, to byly czasy, w dwoch waznych polskich mediach publicznych koncert DS w porze najwiekszej ogladalnosci...


Mark W Rmf ?:) - grzes - 30.05.2005

oj pamiętam ten dzień jak nigdy Uśmiech))


Mark W Rmf ?:) - Robson - 01.06.2005

Cytat:Originally posted by kszaq+May 25 2005, 08:35 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (kszaq @ May 25 2005, 08:35 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Robson@May 24 2005, 05:13 PM
Wyobrażacie sobie taki koncert np. na stadionie w Chorzowie?
Ja nie
nie przyszloby tyle osób co na Metallike

yeeeah Monsters Of Rock 1991 [/b][/quote]
Tak było Oczko Janusz Kosiński wtedy "rządził" w dziale rozrywki w TVP i to właśnie za jego przyczyną moglismy prawie być na tym koncercie. Kszaq zapewniam Cię, że stadion byłby wypełniony. Ludzie byli spragnieni DS. I proszę Cię czy Ty za każdym razem musisz wytoczyć działo związane z AC/DC, Metallicą czy muzyką metalową najogólniej pojętą?


Mark W Rmf ?:) - kszaq - 01.06.2005

być może NWOBHM już nie był tak popularny jak w latach 80.
a do przytaczania powyższych zespołów to tak się akurat zawsze składa że te nazwy pasuja Duży uśmiech