Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Nowe Dvd Prosto Ze Sklepu - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Płyty, single, DVD (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Nowe Dvd Prosto Ze Sklepu (/showthread.php?tid=527)



Nowe Dvd Prosto Ze Sklepu - anrom - 14.11.2006

Wczoraj ukazała się oficjalnie najnowsza płyta koncertowa...
Ja wiem, że recenzje trafiały juz do nas wszystkich wczeœniej, ale żeby tak nikt... nic...
Ja sam siedziałem wczoraj wieczorem przy komputerze jak zauroczony, płyta jest nagrana rewelacyjnie. Tak dobrze brzmišcej National style'0' jeszcze nie słyszałem.
Jest jednak jedno ale... niestety ta płyta nie daje się odtwarzać w moim stacjonarnym DVD, a koncert na komputerze, to jakby tylko pół koncertu. :angry:

No i jeszcze jedno - w poznańskim MM była w dniu premiery tylko jedna płyta

Jakie sš Wasze wrażenia?


Nowe Dvd Prosto Ze Sklepu - dudageo - 14.11.2006

ja swoje wrażenia napisalem w wštku, gdzie robiliœmy odliczanie... Ja mam tę plytę, ale tylko wersję DVD... bez CD Audio... W szczecińskim MM w poniedzialek, jak zapytalem o koncert, facet poszedl na zaplecze i powiedzial, ze wlaœnie przyszly... 5 sztuk!
Co do jakoœci... bardzo mi zaimponowala... w porównaniu do poprzednich DVD Marka czy DS, które nagrane byly w zwyklym stereo, ta jakoœć rzeczywiœcie jest duzo lepsza... nawet nie chodzi mi o dŸwięk przestrzenny 5.1, ale wogóle...
Podoba mi sie, że koncert nagrany jest bardzo dynamicznie... Obraz często się zmienia, rzutu z różnych kamer... brakuje mi jedynie szerszych planów, ukazujšcych scenę w calej okazaloœci oraz widoków reakcji publicznoœci...
Co do zawartoœci merytorycznej (muzyka) nie będę komentowal.. przeciez TO JEST TO! MAGIA...


Nowe Dvd Prosto Ze Sklepu - anrom - 14.11.2006

Tak, zgadza się, brakuje troszkę szerszych planów, ale i nieco zbliżeń gitary maestro by się przydało...