Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Największy Koncert DS/MK - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Koncerty (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Największy Koncert DS/MK (/showthread.php?tid=256)



Największy Koncert DS/MK - Toloth - 06.12.2005

Chodzi mi o taki koncert, w którym MK byłby głównym wykonawcš, nie taki jak Knebworth czy Live Aid. Najprawdopodobniej oczywiœcie chodzi o któryœ z koncertów DS. Jaka była miara tej "gigantomanii"? Gdzie i jak wielki był największy koncert Dire Straits? Ktoœ wie?

PS. Tak po tym, jak czytałem o koncertach (darmowych) Simona i Garfunkela na ponad pół miliona ludzi to się zaczšłem zastanawiać po prostu. Ot ciekawostka Oczko
I przy okazji wracam na foruma Duży uśmiech


Największy Koncert DS/MK - Robson - 06.12.2005

Ponad 40 tys. w Bazylei 28 czerwca 1992 roku. Ale trzeba by się było dokopać do trasy Brothers In Arms Tour bo zdaje sie wtedy padały rekordy Oczko

02.03.86 Western Springs Auckland w Nowej Zelandii -Mount Smart Stadium 98.936


Największy Koncert DS/MK - Toloth - 06.12.2005

Hm, na pewno było więcej w Turynie na poczštku 1981 bodajże (Trasa On Location) - 90 tys. (za Oldfieldem piszę). Kto da więcej?

BTW, taka reaktywacja na jednš trasę DS byłaby fajna... Trochę jak właœnie Simon & Garfunkel Duży uśmiech


Największy Koncert DS/MK - Toloth - 11.12.2005

100 tys. w Nowej Zelandii, Robson? WOW, to tam jest w ogóle tyle ludzi? Duży uśmiech

Hm, Wembley ma pojemnoœć 72 tys. chyba (ta starsza wersja stadionu) i DS grało tam w 85tym bodajże 13 koncertów (gdzieœ w necie tak było, chociaż kłóci się to z Oldfieldem) w dwa tygodnie, a podobno chętnych było 2 razy więcej. To nam daje... 936 tys. NieŸle Uśmiech

Tak się wzišłem za statystyki dla porzšdku ostatnio. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe Uśmiech Spodziewajcie się nowych odkryć Tola Język


Największy Koncert DS/MK - marcin.h - 11.12.2005

Cytat:Originally posted by Toloth@Dec 11 2005, 09:51 PM
Tak się wzišłem za statystyki dla porzšdku ostatnio. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe Uśmiech Spodziewajcie się nowych odkryć Tola Język
W żadnym wypadku. Jak dla mnie statystyki mile widziane. Jak coœ masz Toloth z kategorii słupki, wykresy, cyferki to dawaj Oczko


Największy Koncert DS/MK - pablosan - 12.12.2005

Cytat:Originally posted by Toloth@Dec 11 2005, 09:51 PM
100 tys. w Nowej Zelandii, Robson? WOW, to tam jest w ogóle tyle ludzi? Duży uśmiech

Hm, Wembley ma pojemnoœć 72 tys. chyba (ta starsza wersja stadionu) i DS grało tam w 85tym bodajże 13 koncertów (gdzieœ w necie tak było, chociaż kłóci się to z Oldfieldem) w dwa tygodnie, a podobno chętnych było 2 razy więcej. To nam daje... 936 tys. NieŸle Uśmiech

Tak się wzišłem za statystyki dla porzšdku ostatnio. Mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe Uśmiech Spodziewajcie się nowych odkryć Tola Język
DS gralo na Wembley, ale w Wembley Arena 13 razy z rzedu, co i tak jest kosmicznym wynikiem!!!


Największy Koncert DS/MK - Toloth - 12.12.2005

Nawet Queen by ich nie pobiło. Jak znajdę to jutro zamieszczę listę brytyjskich "chartów" czyli list sprzedaży płyt (kto, ile tygodni na liœcie, te sprawy). Pamiętam tylko, że Queen na 1-szym, a przed DS jeszcze bodajże U2 i Elvis.

Hm, no to kto da większy koncert? B)