Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Nowa płyta Marka!!! - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Płyty, single, DVD (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Nowa płyta Marka!!! (/showthread.php?tid=2517)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 07.10.2016

(06.10.2016, 18:15)elsinore napisał(a): Większe, nie-większe, fakt, że zupełnie inne, pisane pod obraz klimaty. Jak to z OST bywa.

Guy Fletcher:

I am currently in the studio with Mark Knopfler working on a project which we are very excited about. I cannot divulge any details at the moment, a good reason to stay tuned to my new site.

Uśmiech


RE: Nowa płyta Marka!!! - Jeżozwierz - 08.10.2016

Gdzie to przeczytałeś? Na forum Guy'a? Pytam, bo ja tam nie wiedzę takiej wypowiedzi, ale może już ślepy jestemUśmiech


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 08.10.2016

https://www.orbitsound.com/en/social/blog/in-conversation-with...-guy-fletcher/


RE: Nowa płyta Marka!!! - darco - 10.10.2016

Dobrze zaczęty tydzień...i do tego Mec lansuje w Trójce "Terminal Of Tribute To"


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 10.10.2016

(10.10.2016, 10:05)darco napisał(a): Dobrze zaczęty tydzień...i do tego Mec lansuje w Trójce "Terminal Of Tribute To"

W jaki sposob? Coś powiedział?


RE: Nowa płyta Marka!!! - darco - 10.10.2016

.....że ,pomimo tego że utwór nie znalazł się w zasadniczym zestawie ,tylko w wydaniu de Lux "Trackera" , pr. III bedzie go rozpowszechniał trochę z przekory ale  przede wszystkim  dlatego ,że jest tego wart.


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 10.10.2016

(10.10.2016, 10:50)darco napisał(a): .....że ,pomimo tego że utwór nie znalazł się w zasadniczym zestawie ,tylko w wydaniu de Lux "Trackera" , pr. III bedzie go rozpowszechniał trochę z przekory ale  przede wszystkim  dlatego ,że jest tego wart.

Super dzięki darco:Uśmiech Myślałem że powiedział coś o pewnym cover bandzieOczko


RE: Nowa płyta Marka!!! - elsinore - 11.10.2016

No, ja wpadłem wczoraj na "Tribute..." wsiadając do autka i też żałowałem, że nie usłyszałem zapowiedzi Metza. Ale jak widać - obyło się na antenie bez dodatkowych historii Oczko


RE: Nowa płyta Marka!!! - macsa - 12.10.2016

(10.10.2016, 10:05)darco napisał(a): Dobrze zaczęty tydzień...i do tego Mec lansuje w Trójce "Terminal Of Tribute To"

Świetne info - może wskoczy na listę to będzie na co głosować !


RE: Nowa płyta Marka!!! - elsinore - 13.10.2016

Póki co w zestawie do głosowania go nie ma.


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 13.10.2016

Guy:

At the moment, yes, just me and Mark although we do have a band session next week.

:-)


RE: Nowa płyta Marka!!! - Jeżozwierz - 14.10.2016

Super, to do końca roku miksy i premiera wiosną!!!
....prrrrrr za dużym optymistą jestemUśmiech
raczej przerwa świąteczna, na początku roku kolejne sesje nagraniowe i wiosną miksy, a że płyt nie wydaje się latem, to premiera na jesień
tak obstawiamUśmiech


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 14.10.2016

(14.10.2016, 13:48)Jeżozwierz napisał(a): Super, to do końca roku miksy i premiera wiosną!!!
....prrrrrr za dużym optymistą jestemUśmiech
raczej przerwa świąteczna, na początku roku kolejne sesje nagraniowe i wiosną miksy, a że płyt nie wydaje się latem, to premiera na jesień
tak obstawiamUśmiech

Zauważyłem że płyty różni artyści owszem wydają latemUśmiech A więc...Uśmiech Tak czy inaczej trasa koncertowa rok 2018 raczej


RE: Nowa płyta Marka!!! - Jeżozwierz - 17.10.2016

Ktoś tam pewnie latem wydaje płyty, ale nie zmienia to faktu, że marketingowo, dla wydawania płyt, lato jest najgorsze. No chyba, że ktoś sili się na hit lataUśmiech to np. koniec czerwca jest na to idealny. U MK zwykle płyty ukazują się w marcu albo pod koniec września. Sądzę, że się to nie zmieni.


RE: Nowa płyta Marka!!! - darco - 17.10.2016

....a moze powtórka z "Trackera"-marzec 2017 płyta , maj początek trasy?Więcej wiary Panowie ))))


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 17.10.2016

(17.10.2016, 10:14)darco napisał(a): ....a moze powtórka z "Trackera"-marzec 2017 płyta , maj początek trasy?Więcej wiary Panowie ))))

I to lubię darcoUśmiech


RE: Nowa płyta Marka!!! - Jeżozwierz - 18.10.2016

Jeśliby sprawnie poszła sesja, a to się już zdarzało np. przy okazji The Ragpicker's Dream, to wtedy przerwa świąteczna nie byłaby przerwą między sesjami a przerwą między miksami a procesem wydawniczym. Wtedy premiera mogłaby być wiosną. Ale jest jeden problem. Sale, w których gra MK rezerwuje się z conajmniej półrocznym wyprzedzeniem. Zatem płyta musiałaby być gotowa po miksach w listopadzie i czekać na wydanie wiosną. Przecież nikt nie będzie ryzykować organizacji trasy promującej nowy album, kiedy ten nie będzie ukończony. Reasumując: małe szanse na wiosnę, ale teoretycznie jest to możliwe. A ktoś pamięta kiedy GF napisał, że Tracker jest już po miksach?


RE: Nowa płyta Marka!!! - darco - 18.10.2016

No to trasa od czerwca po Europie, mysle że nikt sie nie pogniewa z tego pewnie 7 wieczorów w Royall Albert Hall,do konca lipca obskoczą cała Europę a na na jesien Stany.Piece of cake ))))


RE: Nowa płyta Marka!!! - Robson - 18.10.2016

Dobra. Na koncert mogę poczekać ale niechże ta nowa płyta się ukaże jak najszybciej Uśmiech

ps. a tak trochę z innej beczki - nowa płyta Stonesów powstawała w British Grove Studios Uśmiech


RE: Nowa płyta Marka!!! - darco - 18.10.2016

taak i Clapton tam w tedy w grudniu 2015 dołączył na moment.