Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 801 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 801 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key 1 - Line: 820 - File: inc/class_parser.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_parser.php 820 errorHandler->error
/inc/class_parser.php 866 postParser->mycode_parse_post_quotes
[PHP]   postParser->mycode_parse_post_quotes_callback1
/inc/class_parser.php 751 preg_replace_callback
/inc/class_parser.php 431 postParser->mycode_parse_quotes
/inc/class_parser.php 187 postParser->parse_mycode
/printthread.php 179 postParser->parse_message
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Płyty, single, DVD (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... (/showthread.php?tid=2471)



No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Raingod - 07.05.2015

Tak zachęcony przez kilka osób, sięgnąłem po płytę KTGC.
I poszło.
Nie zostanie moją ulubioną płytą, ale po latach przerwy słucha się jej z wielką przyjemnością. Chyba po prostu powstała zbyt wcześnie i miałem zbyt duże oczekiwania od Marka. W ostatnich wywiadach Mark jasno odciął się od pozycji wirtuoza gitary i przedstawia sam siebie jako barda, twórcę piosenek. Ot, songwriter. I KTGC mogła równie dobrze się zamienić miejscami z Trackerem. Pewnie wtedy ona by zebrała ode mnie cięgi.

Robson, to nie to że miałeś rację. To bardziej tak, że każdy z nas, fanów, podchodzi bardzo emocjonalnie do każdej z płyt i na danym etapie naszego życia prywatnego albo płyta zagra albo nie. No oprócz czasów DS, bo to poza wszelkimi rankingami i ponadczasowa muza Uśmiech
Ja teraz jestem bardziej poukładany, niż w tamtych latach, więc i lepiej odbieram tą muzykę...
Uśmiech


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Robson - 07.05.2015

Bardzo mi się podoba ten tytuł tłustym drukiemUśmiech
Świat się kończyUśmiech Raingodowi wchodzi płyta Kill To Get Crimson Uśmiech Z tego co pamiętam to myśmy jakiejś zażartej wojny ze sobą nie toczyli to była raczej jak dla mnie pouczająca dyskusja. Myślę że każdy z nas ma takie etapy w życiu kiedy potrzebuję odpowiedniej muzyki dla siebie. Tylko dla siebie. U mnie jednak problemem tzn. to nie jest dla mnie problemUśmiech że ja rzadko wybrzydzam na to co Mark ma nam do zaproponowaniaUśmiech

Ale cieszę sięUśmiech Ta płyta jest bardzo brytyjska i niezwykle klimaciarska w dorobku MK. Nie na każda okazje.


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Raingod - 07.05.2015

Robson, nie chodziło o jakiś tam konflikt czy wojnę, tylko o symboliczną wręcz wymianę zdań Uśmiech Z której się śmiejemy do dnia dzisiejszego Uśmiech A u mnie w tle KTGC pięknie się sączy.
Kurde no, niezła ta płyta Uśmiech


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Robson - 07.05.2015

I niedoceniona w należyty sposób. Pod względem literackim mistrzostwo świata.


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - anrom - 07.05.2015

Raingod napisał(a):Tak zachęcony przez kilka osób, sięgnąłem po płytę KTGC.
I poszło.
Nie zostanie moją ulubioną płytą, ale po latach przerwy słucha się jej z wielką przyjemnością. Chyba po prostu powstała zbyt wcześnie i miałem zbyt duże oczekiwania od Marka. W ostatnich wywiadach Mark jasno odciął się od pozycji wirtuoza gitary i przedstawia sam siebie jako barda, twórcę piosenek. Ot, songwriter. I KTGC mogła równie dobrze się zamienić miejscami z Trackerem. Pewnie wtedy ona by zebrała ode mnie cięgi.

Robson, to nie to że miałeś rację. To bardziej tak, że każdy z nas, fanów, podchodzi bardzo emocjonalnie do każdej z płyt i na danym etapie naszego życia prywatnego albo płyta zagra albo nie. No oprócz czasów DS, bo to poza wszelkimi rankingami i ponadczasowa muza Uśmiech
Ja teraz jestem bardziej poukładany, niż w tamtych latach, więc i lepiej odbieram tą muzykę...
Uśmiech

Zawsze Cię Wojtek bardzo szanowałem, choć często nie zgadzałem się z Tobą (milcząco - rozpisany to ja za bardzo nie jestem). I wiedziałem, że taki wpis kiedyś przeczytam.
Dzięki.
Odzyskałem wiarę w szeroko pojętą sprawiedliwość dziejową. Po prostu uważam (podobnie jak Robert), że Mark raczej nie wypuszcza na rynek słabych produkcji. A uważam tak nie dlatego, że jestem bezkrytyczny, tylko zwyczajnie podoba mi się to, co ten facet robi i nie wstydzę się tego.
Istnieją dla mnie tylko pojedyncze piosenki sygnowane jego nazwiskiem, które uważam za przeciętne. Ogromna większość to arcydzieła... Oczywiście odbiór zmienia się z czasem, ale ja zawsze daje sobie czas i niemal każda piosenka znajduje u mnie miejsce na najwyżej półce.


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - MARTINEZ - 09.05.2015

No to i ja sie przyznam. Codziennie mi leci Tracker. Caly. I wrocilem do Get lucky.


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Robson - 12.05.2015

Z czasem widać muzyka MK nabiera innego smaku Oczko


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - arkady1976 - 13.05.2015

Robson napisał(a):Z czasem widać muzyka MK nabiera innego smaku Oczko

To prawda. TRACKER "biorę" w całości, ale np. Privateering już nie. A co do powrotów?... chyba głównie powracam do Golden Heart.


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Robson - 13.05.2015

Nie wiem co jest grane być może tak zawsze było w moim przypadku nowych płyt MK ale po 2 miesiącach od premiery Tracker nie nastawilem innej płyty. Nie wiem jeszcze na czym polega jej magia ale jest jak jestUśmiech


No i szlag trafił cały konflikt z Robsonem... - Ania_M - 16.07.2015

Coś w tym jest, że do płyt trzeba dojrzeć, bo ja np. K2GC polubiłam dzięki mojej malutkiej siostrzenicy, która lubi przy tej płycie zasypiać. Tzn. może nie polubiłam, bo lubiłam tę płytę zawsze, ale kojarzyła mi się - też zawsze, z niekoniecznie wesołym czasem w życiu tj. z wydłużaniem nogi, bo premiera przypadła akurat na półmetek leczenia. I dopiero po tylu latach od premiery mogę powiedzieć, że słucham tej płyty z przyjemnością i bez duszy na ramieniu. Złe wspomnienia zostały już całkiem wyparte przez dobrą muzykę. Uśmiech
Także witaj w klubie Wojtek Uśmiech