Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Andrzej Turski nie żyje - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Pozostałe (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: This is us (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Andrzej Turski nie żyje (/showthread.php?tid=2345)



Andrzej Turski nie żyje - numitor - 02.01.2014

Napisałem to już w innym temacie, ale myślę, że warto założyć nowy, ponieważ nie wszyscy zobaczą.

Andrzej Turski, który zmarł kilka dni temu, był fanem Dire Straits i Marka Knopflera - w trójkowym głosowaniu zawsze głosował na "Brothers in Arms", a osiem (już prawie dziewięć) lat temu widziałem go na warszawskim koncercie MK.

Warto o tym pamiętać, kiedy będziemy myśleć o jego śmierci.


Andrzej Turski nie żyje - Robson - 02.01.2014

Bardzo żal. Jak prowadził choćby Panoramę dało się wyczuć naturalność i takie ciepło. Lubiłem styl i sposób w jaki prowadził.


Andrzej Turski nie żyje - Michał#18 - 23.02.2014

To był niezwykle ciepły człowiek, profesjonalista w swoim zawodzie - a właściwie w swojej misji, bo tak traktował pracę dziennikarza. Dopiero po jego śmierci dowiedziałem się, że jego ulubionym zespołem byli Dire Straits.

Z DS jest też związany mój post - w trakcie kilku z licznych "pożegnań" p. Andrzeja w mediach - czarno-biały pokaz slajdów, podkład muzyczny itp. - właśnie podkład wzbudził moje zainteresowanie, bo gitara brzmiała trochę "Markowo", było to całkiem podobne do Brothers in Arms. Czy ktoś może wyłapał ten moment i rozpoznał utwór?


Andrzej Turski nie żyje - Ania_M - 05.05.2014

Nie mam już dla Kogo oglądać Panoramy...