Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "avatartype" - Line: 783 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 783 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined variable $awaitingusers - Line: 34 - File: global.php(844) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(844) : eval()'d code 34 errorHandler->error
/global.php 844 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "style" - Line: 909 - File: global.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php 909 errorHandler->error
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$lang_select_default - Line: 5024 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 5024 errorHandler->error
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined array key "additionalgroups" - Line: 7162 - File: inc/functions.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/functions.php 7162 errorHandler->error
/inc/functions.php 5044 is_member
/global.php 909 build_theme_select
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$bottomlinks_markread - Line: 15 - File: global.php(938) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/global.php(938) : eval()'d code 15 errorHandler->error
/global.php 938 eval
/printthread.php 16 require_once
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(257) : eval()'d code PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php(257) : eval()'d code 2 errorHandler->error
/printthread.php 257 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showimages" - Line: 160 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 160 errorHandler->error
Warning [2] Undefined array key "showvideos" - Line: 165 - File: printthread.php PHP 8.1.27 (FreeBSD)
File Line Function
/printthread.php 165 errorHandler->error



Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Bootlegi... - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Fanowskie zasoby (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Bootlegi... (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Bootlegi... - kszaq - 10.04.2005

aaaa a sie napalilem ze bedzie do sciagniecia


Bootlegi... - pablosan - 21.04.2005

Aha, chyba komuś coś "wisze" odnosnie przgrania bootlegów. Za opoznienia przepraszam, prosze sie odezwać-ten ktoś, to przegram i zabiorę na koncerty. To byłem ja Pablosan


Bootlegi... - HOWARD - 21.04.2005

Ma ktoś może wspominaną i sławną już Bazyleę i Wembley (bootleg)?


Bootlegi... - Single-handed Sailor - 21.04.2005

Moze sie czepiam, ale dajcie spokoj slowu "bootleg", bo mam nadzieje, ze nie o to wam chodzi:

BOOTLEG - nieoficjalne nagranie wydane polprofesjonalnie w celach zarobkowych bez zanych profitow plynacych dla artysty/wlasciciela praw autorskich. (wg. "Bootleg! The Rise and Fall of the Secret Recording Industry" - Clinton Heylin, Omnibus Press, London, 2003, str. 5-6)

Mam moze z 10 bootlegow... i przeszlo 7000 nagran nieoficjalnych.

to forum dla paserów czy fanów??? :blink:

SHS


Bootlegi... - grzegorz - 21.04.2005

My mamy tylko te nieoficjalne nagrania na których pisze:NOT FOR SALE. ONLY FOR FANS itp.


Bootlegi... - HOWARD - 21.04.2005

Cytat:Originally posted by Single-handed Sailor@Apr 21 2005, 08:08 PM
Moze sie czepiam, ale dajcie spokoj slowu "bootleg", bo mam nadzieje, ze nie o to wam chodzi:

BOOTLEG - nieoficjalne nagranie wydane polprofesjonalnie w celach zarobkowych bez zanych profitow plynacych dla artysty/wlasciciela praw autorskich. (wg. "Bootleg! The Rise and Fall of the Secret Recording Industry" - Clinton Heylin, Omnibus Press, London, 2003, str. 5-6)


Nie, nie o to mi chodziło Oczko
Trzeba się dokładnie wysławiać ...


Bootlegi... - pablosan - 21.04.2005

Cytat:Originally posted by Single-handed Sailor@Apr 21 2005, 07:08 PM
Moze sie czepiam, ale dajcie spokoj slowu "bootleg", bo mam nadzieje, ze nie o to wam chodzi:

BOOTLEG - nieoficjalne nagranie wydane polprofesjonalnie w celach zarobkowych bez zanych profitow plynacych dla artysty/wlasciciela praw autorskich. (wg. "Bootleg! The Rise and Fall of the Secret Recording Industry" - Clinton Heylin, Omnibus Press, London, 2003, str. 5-6)

Mam moze z 10 bootlegow... i przeszlo 7000 nagran nieoficjalnych.

to forum dla paserów czy fanów??? :blink:

SHS
Moze nie całkiem prawidlowo nazwalismy nasze nagrania... Przepraszamy bardzo, bardzo, natomiast poczytaj troche postów to bedziesz wiedział czy to forum dla paserów czy nie...


Bootlegi... - Robson - 21.04.2005

Cytat:Originally posted by Single-handed Sailor@Apr 21 2005, 08:08 PM
Moze sie czepiam, ale dajcie spokoj slowu "bootleg", bo mam nadzieje, ze nie o to wam chodzi:

BOOTLEG - nieoficjalne nagranie wydane polprofesjonalnie w celach zarobkowych bez zanych profitow plynacych dla artysty/wlasciciela praw autorskich. (wg. "Bootleg! The Rise and Fall of the Secret Recording Industry" - Clinton Heylin, Omnibus Press, London, 2003, str. 5-6)

Mam moze z 10 bootlegow... i przeszlo 7000 nagran nieoficjalnych.

to forum dla paserów czy fanów??? :blink:

SHS
Ja mam zupełnie inne podejście do tego tematu. Pewnie mniej wyuczone ale skoro uważam siebie za fana MK/DS to trudno abym sobie blokował drogę do zdobywania archiwalnych i wspaniałych koncertów które nigdy nie ujrzą światła dziennego. To nie jest okradanie kogokolwiek a tylko poszerzanie własnej muzycznej świadomosci na temat MK. To nic złego, żadne piractwo czy tam podobne. Nie wiem jakie jest zdanie samego Marka Knopflera na temat unikalnych koncertów zwanych potocznie bootlegami. Znam Jego opinię na temat piractwa ale to chyba dwa różne tematy. Ponadto wielu sławnych muzyków podziwia swoich fanów że gromadzą różne koncerty o których oni sami nie mają zielonego pojęcia. Wszystko oczywiście dla domowego użytku i wspólna wymiana tylko to w chodzi w gre.


Bootlegi... - pablosan - 21.04.2005

Taka prawda jest Robson!!!


Bootlegi... - HOWARD - 21.04.2005

Oczywiście, że tak tylko rozpatrujemy to wszystko...

No ale trzeba co jakiś czas to wyjaśniać na forum Język


SHS, jeśli miałbyś ochotę i jeśli znajdziesz chwilkę czasu, przejrzyj posty, które pisali Użytkownicy forum (trochę tego jest i zapewne nie ukończysz czytać przed zachodem słońca Duży uśmiech, ale można sobie dzięki temu wyrobić jakby bardziej rzetelne zdanie o nas), ok?

Uśmiech


Bootlegi... - Single-handed Sailor - 21.04.2005

Cytat:SHS, jeśli miałbyś ochotę i jeśli znajdziesz chwilkę czasu, przejrzyj posty, które pisali Użytkownicy forum (trochę tego jest i zapewne nie ukończysz czytać przed zachodem słońca Duży uśmiech, ale można sobie dzięki temu wyrobić jakby bardziej rzetelne zdanie o nas), ok?

W tym rzecz. Przypomina mi sie scenka z zielonego rynku -
Klient: "Pani? A po ile te buroki?"
Straganiarka: "Panie, to nie buroki, to czarna rzepa!"

bootleg=burok.

Go get the picture. Zatem rzetelne zdanie raczej by Was ostro obrazalo.

Jesli to wszystko takie fajne i slodkie, to czemu paru kozakow sie chwali co ma, a nie oferuje zadnej drogi podzielenia sie tym 'towarem'? Domyslam sie, ze dochodzi do tego polska natura itd., ja wywodze sie z nieco innego kregu fanow - Ortodoksyjnych Bobistów - ale do Dylana dotarlem przez MK. Fani Dylana jesli nie kryja sie z checia wymiany to nazywaja rzeczy o imieniu. Boje sie, ze jesli piszecie "szczegoly na priva" tzn. podajecie komus numer konta, etc. Moze wcale tak nie jest, ale taki laik jak ja na tym forum tego nie wie i nie ma jak sie dowiedziec. Masoneria?

Nie, jesli czegos nie mozna kupic w bele kiosku, to nie powod, zeby fundowac jakiemus zlodziejowi alufelgi kupujac od niego bootlegi (w pelnym tego slowa znaczeniu, nie zeufemiznowanym na maxa tutaj) za bizyliony zlotych/euro/usd. Sa ludzie, ktorzy *dadza* te nagrania z czystej zyczliwosci.

Moze zobilibyscie (-bysmy?) osobne forum dla wymiany plyt, organizowania "drzewek" wymiany oraz dla okazynych darmoch (jak lepiej przelozyc ang. "freebie"?). Dla zilustrowania o co mi chodzi zapuszcze zaraz nowy watek darmochowy. Udowodnijcie mi, ze znajde nasladowcow... chyba ze jak Cutty Sark jestem reliktem inego obcego (a moze i wrogiego) swiata?

SHS


Bootlegi... - pablosan - 21.04.2005

T co piszesz jest niedorzeczne i widac, ze jestes zupelnie swiezy na forum i nie wziales sobie do serca tego co powiedzial Howard-czyli przeczytaj troche postów. Zdrazniles mnie i to ostro, a tak na powaznie to na Zachodzie spotkalem sie z tym, ze za friko to mozna w leb dostac a nie bootleg MK, a ile bootlegow tu zostalo wymienionych czy po prostu podarowanych innym fanom MK, bo mamy ten sam mianownik pt. "uwielbienie dla MK" to jeden Bog wie. I zamiast sie wymadrzac, po prostu poczytaj troche postów.


Bootlegi... - pablosan - 21.04.2005

Aha i co to za tekst: "dochodzi polska natura" jestem dumny ze jestem Polakiem. A w przeciwienstwie do wielu innych nacji potrafie cos dla kogoś zrobić ot tak za darmo bo ten ktoś jest moim znajomym, przyjacielem czy zupelnie kims obcym, za dziekuje czy usmiech na twarzy. Zastanow sie nad tym co piszesz...


Bootlegi... - dominika - 21.04.2005

Nie wydaje mi się żeby fakt nazywania tych płytek "bootlegami" stanowił o tym jacy "my" jesteśmy i jak to wszystko funkcjonuje. Nie wydaje mi się też żeby ktokolwiek tutaj musiał/miał obowiązek komukolwiek cokolwiek udowadniać.

Z mojego punktu widzenia - wiele osób "udowodniło" mi osobiście że są jak najbardziej skłonni całkowicie bezinteresownie wymieniać się nagraniami. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy nikogo stąd podejrzewać (w dodatku zanim poznałam tych ludzi!Oczko o chęć zrobienia na tym zysku (!Oczko.

Udowodnić że znajdziesz naśladowców? Tutaj ludzie są nastawieni do siebie życzliwie i tak było odkąd pamiętam. Bardzo się mylisz sądząc że jesteś jedynym sprawiedliwym w otoczeniu hien bogacących się na sprzedawaniu przegrywanych płytek. Ale człowiek tak fajnie się czuje jak ma poczucie swojej wyższości i doskonałości względem masy ludzkiej o wątpliwej moralności, prawda? Łatwiej jest komuś, najlepiej sporej grupie osób naraz, nawrzucać i nawymyślać, trudniej byłoby poczytać setki wypowiedzi, wymienić maile, porozmawiać na gg, i zadać sobie trud wyrobienia sobie opinii opartej na racjonalnych podstawach zamiast na przypuszczeniach?

Internet to takie specyficzne miejsce. Łatwo się mówi wiele rzeczy, człowiek się czuje silny zza klawiatury. Łatwo jest przypuszczać bezpodstawne ataki. Byłam tego świadkiem na przeróżnych forach i listach dyskusyjnych. W tym naśladowców tutaj nie znajdziesz, obawiam się.

Nie ma drogi? A prywatna wiadomość? A możliwość wysłania maila za pośrednictwem forum?

Tak, jak ktoś jest "nowy" to pewnych rzeczy musi się najpierw dowiedzieć, o pewnych rzeczach się przekonać. Tylko dlaczego rzucając bezpodstawne i nieprawdziwe oskarżenia?


Bootlegi... - dudageo - 21.04.2005

tak jest! racja pablosan, popieram w 100%
Życzliwosc fanow MK jest wielka, chocby ostatnia akcja shivera!


Bootlegi... - HOWARD - 21.04.2005

"Jesli to wszystko takie fajne i slodkie, to czemu paru kozakow sie chwali co ma, a nie oferuje zadnej drogi podzielenia sie tym 'towarem'?"

A podawane numery GG, a maile, a wiadomości wewnątrzforumowe? Oczko nie uważasz, że właśnie służą do tego by się ze sobą kontaktować??


"Boje sie, ze jesli piszecie "szczegoly na priva" tzn. podajecie komus numer konta, etc. Moze wcale tak nie jest, ale taki laik jak ja na tym forum tego nie wie i nie ma jak sie dowiedziec."

Jaki numer konta?? O czym Ty mówisz? Skąd taki pomysł w ogóle? W tym "innym ortodoksyjnym kręgu fanów" tak jest?
Bo nie bardzo rozumiem.

Nawet przez myśl mi nie przyszlo abym mógł wziąć pieniądze za udostępnienie swoich skromnych zasobów (mam tylko około 30 nagrań nieoficjalnych - w porównaniu z Tobą jestem malućki Język). I jestem przekonany, że nikt tego nie czyni za pieniądze. Sam otrzymałem nagrania z czystej życzliwości... Mam podać przykłady?


"Udowodnijcie mi, ze znajde nasladowcow... chyba ze jak Cutty Sark jestem reliktem inego obcego (a moze i wrogiego) swiata?"

Tylko byś udowadniał i udowadniał Uśmiech nie mam ani ochoty udowadniać ani nie widzę sensu, by ktokolwiek chciał czytać to, że jeśli mam coś nagrane w dwóch kopiach przez przypadek to komuś odstępuję... że mam podwójne, to łaskawie komuś odstępuję...

Jeśli ktoś chciałby otrzymać coś ode mnie, to po prostu idę do sklepu, kupuję czyste płyty CD, zgrywam to co mam z nieoficjalnych nagrań, kupuję kopertę bąbelkową, oraz wysyłam to wszystko pocztą za ...

0 złotych (słownie: zero)

Koszty własne się nie liczą, liczy się ten Ktoś po drugiej stronie, który nie ma tego co ja mam.

Nie uważam, że jesteś reliktem innego świata, wrogiego, obcego czy jakiegoś tam innego świata...
Dlaczego takie myśli Ci kołaczą po głowie w ogóle?


Aha, co do światów, jestem dumny, że jestem Polakiem. "Polska natura" - na stereotypy Cię wzięło?

To takie płytkie... powiedz sam ...

<_<


Bootlegi... - grzegorz - 21.04.2005

Single handed Sailor wypaliłeś z grubej rury do ludzi z wielkim sercem. Mogłeś poświęcić trochę czasu na poczytanie postów. Tutaj są fani a nie hieny i pasożyty.


Bootlegi... - Shiver - 21.04.2005

'Single-handed...' kurcze... a tak lubiłem ten kawałek Oczko


Bootlegi... - MARTINEZ - 21.04.2005

yyy ja moze nie w temat Uśmiech)) ale KTO MA
na WIDEO jakies nagranie single handed sailor albo in the gallery ?Uśmiech))


Bootlegi... - Crystal - 21.04.2005

Również jestem zdania, że ludzie na tym forum nie myslą o tym jak by tu się wzbogacić na bootlegach. Raczej większości zależy na podzieleniu się ,zwłaszcza że niestety jak dotąd niewiele koncertów Marka zostało wydanych oficjalnie. Wogule skąd ci takie żeczy do głowy przyszły ? Oczko