Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits
Bootlegi... - Wersja do druku

+- Forum polskich fanów Marka Knopflera i Dire Straits (http://knopfler.pl)
+-- Dział: Markowe tematy (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Fanowskie zasoby (http://knopfler.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Bootlegi... (/showthread.php?tid=20)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Bootlegi... - StonyRoadRider - 26.04.2005

Cytat:Originally posted by seba@Apr 26 2005, 06:14 PM
To nierealne żeby na koncercie z 86 r. grali David i Pick, którzy odeszli z zespołu dużo wcześniej. Na tym bootlegu na perkusji grał Terry, a na drugiej gitarze nie wiem kto Szczęśliwy .
To w ogóle jeden duży błąd. Skład jest z pierszwszych lat DS, w 86 r. zespół był bardziej rozbudowany. Na saksofonie grał Chris White, a na gitarze Jack Sonni o ile się nie mylę Uśmiech


Bootlegi... - hillbilly - 26.04.2005

Eeeee... tylko 7 na 10 pkt. za spostrzegawczosc...
a utwor nr.10 znacie Oczko


Bootlegi... - HOWARD - 27.04.2005

A mogę prosić tracklistę z Walk On Stage? (tę, którą Wy konkretnie macie na swoim CD)


Bootlegi... - HOWARD - 27.04.2005

Cytat:Originally posted by hillbilly@Apr 26 2005, 11:58 PM
Eeeee... tylko 7 na 10 pkt. za spostrzegawczosc...
a utwor nr.10 znacie Oczko
Trwała Opoka też sie kłania Język


Bootlegi... - seba - 27.04.2005

Cytat:Originally posted by HOWARD@Apr 27 2005, 12:38 AM
A mogę prosić tracklistę z Walk On Stage? (tę, którą Wy konkretnie macie na swoim CD)
Ja mam na Walk On Stage taką tracklistę:
1) So Far Away
2) Solid Rock
3) Money for Nothing
4) Expresso Love
5) Romeo and Juliet
6) Private Investigations
7) Walk of Life
8) Why Worry
9) Sultans of Swing
10) The Man's Too Strong
11) Brothers In Arms
(Kilka piosenek nagrywanych z mojego ukochanego koncertu na Wembley m.in. So Far Away Uśmiech )


Bootlegi... - Robson - 27.04.2005

The Too Strong to jakiś rzeczywiscie nowy kawałek Język a i Walk On Life nie znam Oczko


Bootlegi... - seba - 27.04.2005

A ja mam już bootleg z trasy Shangri-la. Rotterdam 17.04.2005 r. Duży uśmiech
Disc 1:

1. Intro Music
2. Why Aye Man
3. Walk Of Life
4. What It Is
5. Sailing To Phildelphia
6. Romeo & Juliet
7. Sultans Of Swing
8. Done With Bonaparte
9. Song For Sonny Liston
10. Donegan's Gone

Disc 2:

1. Back To Tupelo
2. Boom, Like That
3. Speedway At Nazareth
4. Telegraph Road
5. Brothers In Arms
6. Money For Nothing
7. So Far Away
8. Mist Covered Mountains
9. Wild Theme


Bootlegi... - Robson - 27.04.2005

Seba mowisz poważnie??????????????????????????????????????????????????????
Skad go wytrzasnąleś???????????????????????????????????????????????????????


Bootlegi... - seba - 27.04.2005

Można to ściągnąć z torrenta. Trzeba sobie założyć konto na tej stronie: http://www.dimeadozen.org. Zainstalować jakiś program, którym to można ściągnąć(polecam BitComet). I się sciąga tylko że to jest w formacie flac. Żeby to otworzyć trzeba zainstalować program flac112 i wtedy można zkonwertować do wav. Zajmuje dosyć dużo bo ponad 600 Mb, ale warto Uśmiech . Są tam trzy koncerty z tej trasy:
Amserdam 15.04.2005
Amsterdam 16.04.2005
Rotterdam 17.04.2005


Bootlegi... - HOWARD - 27.04.2005

Cytat:Originally posted by seba@Apr 27 2005, 09:11 AM
Ja mam na Walk On Stage taką tracklistę:
1) So Far Away
2) Solid Rock
3) Money for Nothing
4) Expresso Love
5) Romeo and Juliet
6) Private Investigations
7) Walk of Life
8) Why Worry
9) Sultans of Swing
10) The Man's Too Strong
11) Brothers In Arms
(Kilka piosenek nagrywanych z mojego ukochanego koncertu na Wembley m.in. So Far Away Uśmiech )
Hmmm, a na mojej tak samo zatytułowanej znajdują się:

1. BiA
2. Expresso Love
3. M4N
4. Private...
5. R&J
6. So Far Away
7. Solid...
8. SoS
9. The Too Strong (ale to jest chyba The Man's Too Strong? hmmm..)
10. WoL
11. Why Worry


Niby to samo ale inna kolejność (Dominique też zauważyła, że przynajmniej WoL z tej płyty pochodzi z któregoś wembleyowskiego koncertu)

OK Uśmiech


Bootlegi... - seba - 27.04.2005

So Far Away też pochodzi z Wembleyowskiego koncertu Uśmiech .


Bootlegi... - dominika - 27.04.2005

Ja co prawda swojej płytki o tym tytule nie mogę znaleźć Smutny ... Muszę chyba przeszukać jeszcze lodówkę i zamrażalnik Język
Ale z tego co mi wiadomo mam tak samo jak Howard, a Seba hmm, wydaje mi sie że po prostu zamieszał coś z kolejnością Duży uśmiech


Bootlegi... - HOWARD - 27.04.2005

Prawda Seba, wspomniałeś o tym wyżej troszkę...


Bootlegi... - seba - 27.04.2005

No możliwe, że zamieszałem troszkę z kolejnością, ale jak wkładam tą płytę do odtwarzacza to słysze So Far Away :o . Nie wiem co o tym myśleć.


Bootlegi... - dudageo - 28.04.2005

Może zadam pytanie zupełnie z innej beczki i zabrzmi ono dziwnie, ale.... niech tam! Otóż może ktoś potrafi mnie oświecić, skąd bierze się tzw. "oryginalne" bootlegi. Mam na myśli nie takie, zgrywane z mp3, ale te z profesjonalnie, albo przynajmniej półprofesjonalnie wydrukowanymi okładkami, nadrukami na płycie itp. Np widziałemna necie wydaną składankę "Guitar Dreams" z okładką w formie digipaku, elegancką ... wiem, że przecież nie jest to chałupnicza robota z drukarkją komputerową itp. Czy może ktoś wie gdzie takie można dostać, czy tylko na zasadzie wymiany z innymi, a jeśli tak, to skąd takich wyłapywać? Ja chętnie wyłapałbym kilka takich płytek...


Bootlegi... - aaadam - 28.04.2005

Cytat:Originally posted by dudageo@Apr 28 2005, 08:51 PM
Może zadam pytanie zupełnie z innej beczki i zabrzmi ono dziwnie, ale.... niech tam! Otóż może ktoś potrafi mnie oświecić, skąd bierze się tzw. "oryginalne" bootlegi. Mam na myśli nie takie, zgrywane z mp3, ale te z profesjonalnie, albo przynajmniej półprofesjonalnie wydrukowanymi okładkami, nadrukami na płycie itp. Np widziałemna necie wydaną składankę "Guitar Dreams" z okładką w formie digipaku, elegancką ... wiem, że przecież nie jest to chałupnicza robota z drukarkją komputerową itp. Czy może ktoś wie gdzie takie można dostać, czy tylko na zasadzie wymiany z innymi, a jeśli tak, to skąd takich wyłapywać? Ja chętnie wyłapałbym kilka takich płytek...
"Oryginalne" bootlegi wydaja tact ludzie jak ja i Ty. Trzeba nagrać koncert, potem umówić się z firmą tłoczącą dyski, z drukarnią, kupić kiklaset pudelek na płyty i złożyć to do kupy. Na koniec zostaje już tylko dystrybucja Duży uśmiech


Bootlegi... - realgar - 28.04.2005

tu można nabyć rockpalast79:
http://www.transcd.com/view/359.html
przynajmniej tak piszą


Bootlegi... - dudageo - 28.04.2005

Dzieki za oświecenie! Prosta sprawa, nagrać, wydać i rozdystrybuować... Duży uśmiech Chyba mam zajęcie na przyszłosć Szczęśliwy


Bootlegi... - kszaq - 29.04.2005

Cytat:Originally posted by realgar@Apr 28 2005, 10:16 PM
tu można nabyć rockpalast79:
http://www.transcd.com/view/359.html
przynajmniej tak piszą
nabyc a nie sciagnac Język


Bootlegi... - MT1 - 07.05.2005

Dla chętnych i tych co nie mają szybkiego łącza - mam parę bootlegów z obecnej trasy koncertowej (Ściągane przez ww.dimeadozen.org) jak ktoś chce niech pisze mtruszel@wp.pl